Zaprášená tajemství: Pokoj smrti (TV film)

• Kanada

Garage Sale Mystery: The Deadly Room

Mysteriózní

Kanada, 2015, 85 min

• metal.storm

Za tie moje prežité roky som nabrala dojmu, že keď niekomu zomrie blízky, bude z neho lepší detektív ako akýkoľvek vyšetrovateľ (na krajine nezáleží). Samozrejme si v ten moment každý dokáže všimnúť aj toho najmizernejšieho detailu. Popravde nemám zrovna v láske, keď vyšetrovanie začne spočívať na jednej banalite, ktorá keby vo filme nebola, nikto by sa nikdy pravdu nedozvedel. A teraz priamo k filmu. Málo Riša Harmona, alebo akéhokoľvek sympatického herca. Znudená postaršia matka sa proste snaží hrať na tzv. kriminálnu posilu. Asi, alebo ja neviem, pravdepodobne to nadväzuje na iné, mnou nevidené kanadské filmy, ktoré ani pozerať nemienim. Na druhej strane to nebola až taká blbosť, ako som čakala. Odporúčila by som to len preto, aby som mohla vidieť v kolonke vyššie percentuálne hodnotenie (aj keď len minimálneho počtu užívateľov čsfd).(16.4.2016)

• Kajman26

Od filmu sem čekal něco jiného(18.3.2018)