Tonight It's You

Horor / Krátkometrážní / Thriller

USA, 2017, 17 min

Dominic Haxton

Mladý homosexuál nájde na internetovej zoznamke zaujímavý profil a vyberie sa na stretnutie s jeho vlastníkom. Pri stretnutí zistí, že jeho nádejný partner nevyzerá úplne tak, ako si predstavoval, ale počas stretnutia ho čakajú ešte omnoho nebezpečnejšie zistenia. - Po niekolkých rokoch som mal na ČSFD chuť udeliť svoje druhé hodnotenie odpad!, pretože pozerať sa v horore na ohmatávanie dvoch mužov vôbec nepotrebujem. Neznamená to, že som homofób, len mám v poslednej dobe pocit, že každý tvorca bez talentu sa zamerá na túto tému, za ktorú ho všetci budú ospevovať. V polke tohto hororu pre mňa ale prišiel velký šok a obrátilo sa to do úplne odlišnej roviny, ktorá mi na druhej strane velmi sedela, takže tento horor funguje tak ako má, dokáže šokovať a vo výsledku ho odporúčam aj svojím oblúbencom, pretože som zvedavý, čo na to povedia oni.(5.11.2017)

Škoda že si u některých těchto jinak fajn kraťasů nelze představit mnohem delší, celovečerní stopáž! Pointa s sebou totiž zpravidla nese jen rychlý a úderný konec, nikoli polemizování nad dalším rozvíjením povídky.(20.3.2019)

Nemám nic proti lásce stejného pohlaví, ale v mužském podání to zrovna vidět nemusím. S holkama by to ( pro mě určitě ) bylo zajímavější. Pak ale přichází něco co jsem nečekal a začne to být zajímavý. Vše ale kazí až moc otevřenej konec. Maskér si mohl dát taky víc práce. Slabší 3 hvězdy.(28.3.2020)

• SOLOM.

Uživatel Marceloo byl překvapený, já na rozdíl od něj ne. Když už má nějaký krátkometrážní kousek, nebo film v záhlaví napsáno velkými písmeny GAY je asi jasné, že v něm půjde o homosexuální tématiku. Takže mám tři možnosti – buď to minu bez povšimnutí protože mě to pobuřuje, nebo jsem teplý a dívám se na podobné filmy, no a nebo jsem heterosexuál – kterého zajímá, jestli se v něm kromě nahých borců neobjeví něco zajímavého. Já jsem každopádně na ženské, ale zajímalo mě – proč tomu dal ty tři hvězdy. Scény s nahými borci jsem rychle posunul dále – a podíval se až na závěr, protože do té doby tam nic extra k vidění není. Potom ovšem přijde na řadu celkem zajímavé finále, které určitě stálo za pozornost. Jen kvůli tomu nějakou tu hvězdu přece jenom dám.(10.4.2018)