poster

Gordon Ramsay: Kokain (TV seriál)

 • Česko

  Gordon Ramsay ve stopách kokainu

 • Velká Británie

  Gordon on Cocaine

 • Velká Británie

  Gordon Ramsay on Cocaine

  (neoficiální název)

Dokumentární

Velká Británie, 2017, 2x46 min

Hrají:

Gordon Ramsay

Producenti:

Gordon Ramsay
(další profese)
 • Košoun
  ***

  Obsah pořadu: 5% nových informací. 95% moralizování.(25.6.2020)

 • ARI50
  *****

  Zajímavé ale každý ví jak to všude funguje přesto se mi tohle líbí je to dobře zpracované a má to svůj důvod natočení kokain je svinstvo prostě. Gordon se tam úplně hodí.(10.11.2018)

 • subic
  ***

  Z Gordoma mám vždycky takové pomíchané pocity. Gordon se vydává od výrobců přes dovozce až po distributory kokainu. Z Kolumbie až do Británie. Tak jak byl kokain drogou bohatých, tak dneska je dostupný snad všude. Je to celebrita a je to dobře, když i známé osobnosti poukazují na problém drog. Taky by mě to naštvalo, kdyby v mých podnicích se zákazníci i zaměstnanci sjížděli a všude se daly najít stopy po fetu. Shodou okolností včera jsem koukal na Traffic - Nadvláda gangů (2000), který je vlastně celý o kokainu a jeho dostupnosti pro náctileté. 70%(6.5.2019)

 • Arsenal83
  ****

  Gordona Ramsayho som si už dávnejšie obľúbil a páči sa mi, že svojou iniciatvou ide ďalej. Že mu záleží na tom, či v jeho reštauráciách jeho personál berie drogy. Že ide až na koreň, aby ukázal divákom podrobnosti. Že aj úbohý farmár koky to robí len pre živobytie. Na druhej strane je zaujímavé, že hovorí: Nie je div, že je tu toľko drog, keď existuje toľko pašeráckych ciest. No ja by som skôr povedal, že by tu nebolo toľko drog, keby nebol po nich taký dopyt. Hlavne zo strany mládeže, najmä tej samozvanej "intelektuálnej", a takzvaných umelcov.(7.5.2020)

 • Marze
  ****

  O tom jak štěstí pěstitelů na jedné straně planety ničí rodiny a životy na opačné. Investigativní žurnalistika je drahá a nebezpečná. Kokain měl v 80.letech v USA dobrou pověst, protože byl drahý a užívali ho jen bohaté, často umělecké vrstvy, kteří jsou dost inteligentní , aby se jim to vymklo z rukou.Dokument ukazuje, že v Británii je kokain dostupný i pro "lumpenproletariat". Viděl jsem oba díly.(1.2.2019)