Slice

(pracovní název)

Komedie / Horor

USA, 2018, 83 min

• mr.twizta

Na papire to vypadalo jako moje novr GP, ale realita divaka vyfackuje. Slice chce dost mozna byt o chlup vaznejsi Kung Fury, ale snaha o replikaci osmdesatkoveho cheesu vyzniva dost krecovite a vubec cele je to scenaristicky i rezijne zbabrane natolik, ze mi dalo praci tenhle 'film' vubec dokoukat. Melo to byt zabavne spatne, ale je to bohuzel akorat spatne.(22.9.2018)

• J*A*S*M

No, tak ne všechno, v čem má prsty A24, se ve zlato promění. Ze Slice se bohužel vyklubala naprosto nesnesitelná "hororová" "komedie", která mi nesedla vůbec v ničem. Tohle je imho přesná antiteze dobrého vkusu, působí to trochu jako poslední filmy Kevina Smithe (Yoga Hosers). Hvězdičku utrousím za hezké úvodní titulky, víc ani ťuk.(13.9.2018)

• Tft

Wannabe 80‘s hororový béčko, kterýmu se jeho záměr občas i podaří, ale po většinou stopáže je spíš podprůměrným pokusem o napodobení přestřelených hororových komedií let osmdesátých, z kterých očividně režisér Austin Vesely čerpal inspiraci. Slice se odehrává ve městě Kingfisher, kde vedle populace lidí žije i populace duchů v „originálně nazvané“ části města Ghost Town. K tomu se přidává Chance the Werewolf, kult čarodejnic a jedna podprůměrná pizzerie. Ve směs to na papíře vypadá zajímavě, tedy aspoň v rámci toho, čím se snaží Slice být, problém je ten, že Vesely nedokáže tuhle skvadru postav ukočírovat a celé se mu to pod rukama rozpadá. Do krátké stopáže pouhých 83 minut (na druhou stranu si nedokážu představit, že by film byl jen o minutu delší) se toho snaží vměstnat až moc a na výsledku je to sakra vidět. Postavy, které by měli dostat více prostoru, aby jejich činy dávali smysl, ho nedostávají a naopak se tu objevuje hromada naprosto zbytečných postav, které se dali úplně v klidu vyškrtnout. Film tak působí jako rozkouskovaný televizní sketch, který vypustí některá americká televize během Halloweenu. Nejhorším prohřeškem Slice je nefunkčnost většiny vtipů, které jsou spíš trapné a na každý jeden dobrý vtip je jich tu pět suchých. Film tak neplní ani svojí žánrovou povinnost hororové komedie, hororových pasáží je tu taky poskrovnu a funkční jsou asi tak stejně jako ty komediální. Celé to trochu zachraňuje synťákový soundtrack a některé herecké výkony, ale je to zatraceně málo na to, aby Slice zanechal alespoň kousek dobrého dojmu. A24 se tentokrát moc netrefilo a je vidět, že si to i oni sami uvědomují, podle propagační kampaně filmu, která vlastně ani neproběhla. 39%(24.9.2018)

• MikeZ

O něco lépe nasvícené Strašidla od Trošky. A nezachrání to ani že starostu hraje Mortyho táta. 2/10(13.9.2018)

• Wancohoff

nepodarena hororova komedia ktoru som po 40 minutach musel vypnut. (rozumej: ani horor ani komedia)(12.9.2018)