Výkřik

Krátkometrážní / Horor
Česko, 2017, 7 min

Zvukár sa snaží nahrať najlepší výkrik herečky vhodný pre desivý horor, lenže ich stretnutie nedopadne tak ako predpokladali. (Marceloo)

Marceloo

Zvukár sa snaží nahrať najlepší výkrik herečky vhodný pre desivý horor, lenže ich stretnutie nedopadne tak ako predpokladali. - Najviac ma na tomto zaujal ten rozdiel medzi dvoma jazykmi. Slovenský jazyk je absolútny hnus a asi radšej začnem písať komentáre česky, lebo tých pár ludí čo moje komentáre číta sa pri tom musí cítiť hrozne. Ale tvorcom sa toto podarilo. Niektoré scény sú vtipné a herečka vyzerá byť fakt cool už len preto, že sa na niečo takéto dala. V neposlednom rade divák pochopí, aký ťažký je život našich milovaných Scream Queens. ()

SOLOM.

Ha ha ha…Měl té buchtě dát do místnosti myš nebo krysu a viděl by, jak by řvala…Začátek byl vážně nudný a hlavně mi to její pištění vážně lezlo na nervy, prostředek klasická vykrádačka (alespoň jsem se pousmál u té hlášky: odřežu ti kozy – však stejně žádné nemám…), konec opět trapně úsměvný. Omlouvám se, ale tohle prostě nemá ani na průměrné ohodnocení… ()

corpsy

To si tí tvorcovia myslia, že sme blbí? Možno snáď tie dnešné násťročné zdegenerované facebookové zombies áno, ale znalci...tak to nie. Tie narážky na LIGHTS OUT, ale no tááák!!! A tá afektovanosť na konci? Hmm. ()

Likan7

Solidní atmosféra a zpracování jsou totálně zabitý poslední půl minutou, která je nešťastně humorná. ()