The Thing in the Apartment: Chapter II

USA, 2017, 4 min

Režie:

John Ross

Ashlynn Yennie

Dej sa odohráva v dome, ktorý susedí s apartmánom z prvej časti. Susedia sa prebudia kvôli hluku z ulice a znenazdajky sa aj oni stanú terčom krvilačného monštra. (Marceloo)

Marceloo

Dej sa odohráva v dome, ktorý susedí s apartmánom z prvej časti. Susedia sa prebudia kvôli hluku z ulice a znenazdajky sa aj oni stanú terčom krvilačného monštra. - Pokračovanie je v tomto prípade ovela zábavnejšie. Je kratšie, omnoho krvavejšie, atmosférickejšie a funguje lepšie, ako prvá časť. Vyzerá to, že tvorcovia chcú vytvoriť ešte viac dielov tohto krátkometrážneho snímku, a keďže majú podporu môjho oblúbeného štúdia Crypt TV, velmi sa teším, čo predvedú s týmto monštrom v časti tri. + herečka z The Human Centipede (First Sequence), The Human Centipede II (Full Sequence) a Fear, Inc. ()

SOLOM.

První part tohoto krátkometrážního kousku nebyl nejhorší a na tento druhý (kratší) jsem se podíval hlavně kvůli hlavní herečce Ashlynn Yennie. Tu mám rád ještě z Lidské stonožky. Celkem to ušlo, poslední minuta byla opravdu slušně brutální i krvavá, takže i v tomto případě dám průměrné ohodnocení. ()