Přátelské setkání nad sportem (studentský film)

Friendly Sport Meeting

Matěj Sláma

Zvuk:

Adam Bláha
  • Autogram

Nie že by bol nohejbal zlý šport, ale film je to dlhý, nudný a o ničom. Scenárista by mal intenzívne popracovať na tom, aby sa vo filme niečo dialo, nestačí štýlovo čiernobielo a kvalitne natočiť zbytočné kecy.(28.7.2018)

Československá nová vlna v roce 2017? To si nechám líbit :) ! Pan od kejty je přirozený talent, i want more :) . Na konci dobrá music. Celkově to ještě chtělo trochu vyladit. Stopáž byla také zbytečně dlouhá..72%. /Kino Na Beránku: Ozvěny FAMU Festu Inferno/(25.1.2018)

Perfektní česká komedie kterou ničí jen slabý rozjezd. Hned poté vznikne perfektní sranda(25.3.2018)

Solidní lidový český humor spojený s poctivou filmovou poetikou, která se mi za poslední léta z českých filmů trošku vytratila, abych ji našel v tomto studentském filmu. Díky za skvělý námět. Párkrát jsem se suprově zasmál. Závěr ale trošku do prázdna...škoda.(29.7.2018)

Škoda, že to nemělo lépě učesnou koncepci vyprávění, protože to jinak mělo našláplo, atmosféra, dialogy na kvalitní urovni(28.7.2018)