Boiseu 2 (TV seriál)

보이스 2

Voice 2

Thriller / Krimi / Drama / Psychologický

Jižní Korea, 2018, 12x60 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Podle mě je pokračování Voice zbytečným luxusem, protože nápady, atmosféra, stačily tak akorát na jednu sérii, Lee Jin-wook z toho však dokázal udělat svým hrdinou, suspendovaným poldou - Do Kang-Woo, zajímavou podívanou. Celkově hodně akce, napětí, ale také spousta klišé, jako ďábelsky chytrý záporák o pár kroků vepředu, syndrom zla v krabičce, že budeme pořád lovit amorfního hybatele zla, a na to prý padne třetí série. Ach jo, přitom je x sérií, které si zaslouží pokračování mnohem více, korejští Tři muškterýři, Missing Noir M, tam prostor skutečně je. V Japonsku by třeba byly zajímavé pokračování pro Kurosagi, Tantei no tantei, Confidence Man. Bohužel nejsem miliardář a zdá se, že čím větší popularita série, tím větší ztráta soudnosti managmentu, který pak nedovoluje režisérům a scénaristům dělat co by chtěli, ale musí stále cosi dojit, fakt hnus, už by se mohli z touhy za ratingy, estetika zase jednou dostala na prdel, byť to bylo v solidní technickém a hereckém zpracování. Ale stále se musím ptát, proč?!(2.10.2018)

Mám v podstatě stejný výhrady jako k první sérii. Tolik nesmyslů a technických pakáren jsem snad v jiným seriálu neviděla.. Na druhou stranu se mi líbil hlavní příběh, i když ani ten nijak extra nevyčníval nad průměr. Hlavní herečka je naprosto příšerná a konec považuju za happy end. Jak píše Vavča - nechápu, proč se natočí spíš pokračování vynikajícího Missing Noir M, a místo toho se točí takovýhle tuctovky.. Škoda.(24.2.2019)