Tafee

Vtipný? Ale jo, jistě - jenže prostě tenhle formát se hodí na Tondovi 15minutovky a ne na celovečerní film. Spousta hluchých míst, kde se placame vod hovna k prdeli a zase zpět... ()

jzhk

Ta jedna hvězda je za herecký výkon Marka Daniela. Jinak kultura za 500,-. Komouši ve své době dělali podobné úlety. Za pár let se tomuhle nikdo ani nezasměje, ba naopak bude to k pláči. ()

Tribbiani27 odpad!

Výborných prvních 15 minut, vystřídá 70 minut nudy, zmatku, trapnosti...škoda, fakt jsem myslel, že to bude dobré, ale je to zklamání. Kdo chcete ušetřit čas, pusťte si pouze začátek... ()

Desdel

Ač Tondův fanda musím říct průměr. První polovina super, druhá polovina už taková moc přitažená za vlasy. Becherky TOP! :D ()

Sofius

Tohle amatérské představení na úrovni školní besídky má být celovečerní film, který dostal příspěvek ze státního fondu kinematografie? Jako krátký film by to mohlo fungovat, jako divadelní představení by to možná mohlo také fungovat, ale jako celovečerní film to nemá nárok ani náhodou. Jedna hvězdička za snahu a za to, že jsem se přece jen jednou během celého filmu zasmál, ale čekal jsem mnohem více než snůšku vulgárních slov, obscénního chování, drzosti a buranství. Prosím, příště nechtějte krátkometrážní formát nafouknout do celovečerního filmu, protože to prostě nejde. ()

Pavlis.xxx

Blaníka znám,ale nesleduji,takže jsem byl zvědav co z toho vyleze. Začátek mě hodně bavil,pak přišlo dlouhé nic a konec to opět napravil. Najde se zde pár dobrých vtipů, nápad a politická satira určitě zaujme, ale podruhé si to už asi nepustím. 1 hvězda za vtip, 2 za závěrečné poselství, 3 za Blaníkův styl a půl hvězdy za využití politiků, herců a zpěváků. 65% ()

mdf

Česká soda je prostě kult a asi jí hned tak nikdo nepřekoná.Tahle slátanina všeho a ničeho,zabalená rádoby do jakési satiry,možná trochu funguje v seriálu,ale určitě ne v celovečeráku.Chaoticky amatérská záležitost,přitom si myslím,že máme svérázný a jedinečný druh humoru na světě.Za pár let budete kroutit hlavou a divit se,jak Česká televize vyhodila 18.5 milionů CZK. ()

JohnnyV

Tonda ať se raději drží své kanceláře. Tohle je hodně rozvařená nudle. Pokud si chcete tohle dílo užít, pusťte si trailer. ()

moon_p

Humor a způsob vyprávění je super v krátkých historkách ze života české společnosti, ale na celovečerní film to úpně nestačilo. Ale i tak vzniklo něco jiného, než se normálně točí. ()

Honey007

Seriálový Blaník je mým velkým oblíbencem, proto jsem se na film tak těšila. A začíná velmi slibně, vtipně, tak jak to Tonda umí :) nicméně s přibývajícím časem jsem se začala čím dál tím víc nudit a vtipy už mi tak vtipné nepřipadali, zápletka a pointa mi nakonec přišla moc potroublá i na Blaník. Ale celkově politický film, který je velmi svébytným odkazem dnešní doby a proto si zaslouží slušných 60% ()

pavlcek

Skvělý seriál, ale už ne tak skvělý film. Samozřejmě jsem se chvílemi bavila, ale dlouhý formát skečovosti nesluší. ()

BooThCZ

Tak nafouknutí na celovečerák se ostře nepovedlo. Začíná to slibně, přejde do trapnostmi nacpané nastavovačky, jen aby to dalo na stopáž. ()

DserCom

Jednou jsem četla, že je to něco jako ,,Kameňák pro Pražáky" .... Což v podstatě dost odpovídá, sem tam se člověk zasměje, pohodvý satirický film, nicméně si nemyslím, že to musel být celovečerní film. Myslím, že daleko lépe by fungovalo to rozdělit do seriálu. Každopádně, sem tam jsem se zasmála, 40%. ()