poster

Místo splněných přání

 • anglický

  The Place

 • Slovensko

  Miesto splnených túžob

Drama / Mysteriózní / Fantasy

Itálie, 2017, 105 min

Externí recenze k filmu (4)

 • ČervenýKoberec.cz (Alexandra Tinková) ***

  "Místo splněných přání je film s bezpochyby velmi zajímavým námětem. Bohužel zde nakonec slabší stránky převážují ty silné a původní koncepce vyznívá jaksi do ztracena. Má se za to, že podobné filmy, mezi které by se dal zahrnout třeba Počátek nebo Predestination, nesdělují vše ihned a často končí…" (více)

 • Filmpress.sk (Emília Kincelová)

  "Film Miesto splnených túžob je rozhodne obohatením repertoáru kín, najmä pre naliehavé upozornenie, že celý náš život vlastne závisí od správnych a nesprávnych rozhodnutí. Nesnaží sa nám vnútiť za každú cenu (preceňovaný) pozitívny vzťah k životu a udalostiam, ale nabáda, že len správna voľba nás…" (více)

 • NaFilmu.cz (Tomáš Lesk) ****

  "Snímek je možná tak zajímavý díky tomu, že ač je nakonec naznačeno možné rozuzlení, je čistě na divákovi, zda v závěrečné scéně uvidí tu či onu interpretaci. Přičemž i mě samotného napadlo hned několik vysvětlení, která dávají smysl. Pečlivě vystavěné napětí si tak udrží přetrvávající sílu a dopad.…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ****

  "Zádrhel přichází až v samotném vyprávění, které působí spíše jako adaptace divadelní hry než seriálu. Je tak možné, že některé diváky nepřesvědčí o tom, že je po necelé dvě hodiny udrží v napětí. Pokud navíc někdo očekává, že děj vyústí prozrazením vyšší motivace, bude velmi zklamán." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace