Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Slavnostní galavečer vyhlášení výsledků hlasování o nejoblíbenější interprety české hudební scény. Přímý přenos moderuje Ondřej Sokol. (TV Nova)

Recenze (38)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Vítěze této kategorie jsme vybírali na základě výsledků týdenních žebříčku ČNS IFPI,které jsou zpracovány z údajů společnosti Spotify, Apple Music, Google Play, Deezer a Supraphonline." Opravdu? Je to ještě o hudbě? Nebo je to spíše o penězích a o reklamě? A o tom, že musí vyhrát tradiční opory soutěže? Já jsem se tedy díval jen chvílemi, ale přesto si troufnu tvrdit něco o tom, že to bylo docela trapné, čehož důkazem byl zejména "brněnské dajlajláma". Vypněte už někdo tu matonohu. Vlastně jsem měl radost jen z Kazmy a Miraie, což není mnoho. A ovlivňování výsledků soutěže ze strany organizátora je prostě geniální, což může po Rudy Kovankovi nyní potvrdit i Ortel. Za to nezbývá než smeknout, předklonit a nakopat do ... matonohy. ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele

Moderátor vtipný, Ondra Sokol je showman. Písně: Jakub Děkan song Děda - "Gotta vystřídal Klus ve výhře slavíků avšak dědo myslím si, že asi jenom na chvilku." Marek Ztracený song Léto 95 - "Čágo Belo šílenci se zdravilo a Gott byl slavíkem a to se nezměnilo." Hodili se tam a celkově to bylo živé, nicméně líbilo se mi i vystoupení Pekaře nebo Mirai. Výsledky: Tak zajímavé nebyly, neboť je to už několik let stejné. Kapela: Kabát, Zpěvačka: Lucie Bílá, Zpěvák: Karel Gott, Absolutní slavík: Lucie Bílá. Co se ještě týče humoru, svěží, střeštěná show. - 70%. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Znovu, zas, opět, beze změn. Kdo má proboha potřebu držet tuhle anketu při životě? Vždyť dotyční můžou přijít vždy na začátku dekády a shrábnout ceny rovnou za následující roky. Divím se nicméně některým zajímavým interpretům, že do téhle mašinérie ochotně nastoupili. Křečovitý Sokol. Mizerný herec, mizerný moderátor. Sluší mu jiné role. Zbytečný večírek. ()

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Píše se rok 2017, náctileté před televizi nedostanete, tudíž je záhadou, pro jakou cílovou skupinu se Ondřej Sokol vydatně pitvoří. Po obšírném a zdlouhavém průzkumu jsem pregnantně usoudil, že jeho teatrální výstupy směřují k manželským dvojicím po padesátce, které stále čekají na připojení netu. Vzorek české domácnosti: Ona, věk 55, obří prsy a obří pneumatika kolem pasu, na kterou nestačí tři krejčovské metry, on, věk 58, obří prsy, taktéž obří pneumatika kolem pasu. Pojí je znalost tří českých pěvců: Karel Gott, Lucie Bílá a Jan Bendig. Společně sledují zápolení a v obýváku hodují. Uzavírají sázky na vítěze a po dvou pečených husách jim do hodiny vytráví, takže sjedou tři nůše cukrovinek, než zjistí, že dva z jejich tří oblíbenců získali Slavíka. Zklamáním je pro ně pouze to, že se báječně zábavného večera s originálně vtipnými vsuvkami Tomáše Matoniho alias brněnský Dalajláma, neúčastnil jejich velký favorit na celkové prvenství Jan Bendig, jehož sykavky si užili pouze z upoutávky na plánovaný nočník Superstar. Vskutku proklatě zábavný večer, perfektně odmoderovaný, bravurně nápaditě zrežírovaný, zakončený mistrným zpěvem Marty Kubišové, kdy jsem se za Martu modlil, aby vůbec chytla notu, poté, co vyšel protikuřácký zákon. Odmala jsem toužil, že se mně bude na lustru houpat opice, dneska to už může být klidně Sokol. Přehlídka hudebních kreatur, kterou tenhle zbytečný pořad s sebou vláčí, je stále v kurzu u publika s nejnižším hudebním cítěním. To, co tenhle pořad předvádí, ve stále stejných kulisách a s uhnízděným moderátorem, už dávno překonalo hranice kvalitního blázince. Jediným vysvobozením je vypnutí, popřípadě rozdupání televize. 0/10 ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Jednu hvězdu za Martu, z úcty. Vše ostatní byla opětovná tragédie. Zkyslé ksichty a trapné remcání Matonohy při vyhlášení cen pro Ortel jen naznačují, jak tupé ovce máme v našem šoubyznysu. Ale všichni budeme vesele tleskat, když si tuhle komerční cenu převezme po sto-padesáté, chátrající Goťák, Bílá a Kabáti, kteří už nějakou dobu aktivně do naší hudební sbírky ničím nepřispívají a zastiňují akorát prostor pro mladé tvůrce. Tohle by měl být problém, který by se měl řešit a ne to, že se do tohohle stereotypního patosu dostane někdo nový. Směsné! ()

honajz odpad!

všechny recenze uživatele

Typický socialistický produkt - jen se na závěr nezpívala Internacionála, Přes spáleniště nebo jiná podobná odrhovačka dob socialismu, ale Modlitba pro Martu, nutná výbava dnešních rádoby demokratů, kteří by nejraději všechny voliče vyměnili, protože nehlasují podle jejich názorů z jejich kavárenské bubliny. Už jen chybělo, aby se na pódiu objevil třeba Drahoš a iluze socialismu by byla dokonalá. ()

Yoshitsune odpad!

všechny recenze uživatele

Nikdo nečekal, že Gott dostane slavíka, takže to bylo pro všechny překvapení. Nicméně náckové nedorazili, takže to z nácků dělá ještě zbabělce, nebo byli moc líný dorazit ? Líný a zbabělý náckové, to celkem sedí a přitom i ta Lacka Bílá, dorazila, tam to taky nikdo nečekal. Naštěstí se i v tomhle ohledu, najde něco co stojí za zmínku, https://www.youtube.com/watch?v=7De-UU9qB9Q ale ono to dost zapadlo, tak snad jindy. Třeba příští rok, někdo vyrve dveře z pantů a hodí je po těch zbabělých a líných náckách, a trefí je všechny, to by pak bylo něco. ()

SOLOM. odpad!

všechny recenze uživatele

Původně jsem si chtěl v sobotu večer pustit nějaký ten horor na dobrou noc, ale když jsem v programu zbystřil, že NOVA bude opět dávat tuhle již roky cinknutou, nezáživnou a hlavně neskutečně trapnou sračku – pardon kulturní show – která už nebaví ani lidi v tom sále natož u televizních obrazovek, prostě jsem neodolal. Dřív jsem komentář nenapsal, protože jsem si nechtěl porušit linii série Resident Evil, ale konečně jsem se k tomu dostal. Ze Sokola se za poslední dva roky stal nejtrapnější rádoby moderátor napříč všemi kanály i anály všech televizí a zde to jen potvrdil. Co se každoročních „vítězů“ týče – tak to jsem opravdu opět ČEKAL a už s tím může jít NOVA i ta slavná Musica Bohemica do prdele. Kdysi měl Zlatý slavík prestiž a získávali ho zpěváci, zpěvačky a skupiny za celoroční práci – dnes to dostávají jen za zásluhy. Gott už není pořádně schopný stát na nohou natož zpívat bez playbacku (bohužel je nemocný, mám ho rád, ale sám se ztrapňuje a měl by se stydět, že s klidným svědomím převezme neoprávněnou cenu…To samé Michal David – si dělají prdel…). Bílá sice ještě zpívá, ale rozhodně si toho Slavíka víc zaslouží L.Vondráčková, nebo i ta Farná, no a Kabát? Kdysi to byla má nejoblíbenější kapela – byl jsem asi na 5-6 koncertech, ale poslední dobou (roky) už taky žije jen ze starých hitů – ty nové většinou stojí za hovno. ORTEL raději pořadatelé odstřelili a ani se nedivím, že tam nešli. Ocenění Kubišové budiž, ale něco měla dostat i Špinarová (když už vymýšlejí nové kategorie). Takže jediným pozitivem byla cena pro Mirai…Každopádně je Slavík rok od roku větší a větší sračka. Ať ho raději zruší… ()

ArsenalEagle odpad!

všechny recenze uživatele

Ondra Sokol byl trapnější než kdy dříve, křečovitý a naprosto nezábavný. Slavík jede už několik dekád a postupně ztrácím pojem o smyslu této ankety (vlastně jsem ho už dávno ztratil) - pokud se totiž jedná o soutěž daného roku, daný interpret nepřijde s ničím naší kulturu obohacujícím a přesto vyhraje, k čemu to pak je? Ocenění za to, že ještě stále žije, nebo že se ještě nerozpadli? Na scéně je už nějakou dobu spousta výborných mladých zpěváků a zpěvaček (a ano, chápu, že rap je pod úroveň této vznešené ankety, ale jména jako Renne Dang, který letos přišel s neuvěřitelnou deskou, si nezaslouží ani nominaci...). Když Jitka Schneiderová s kyselým ksichtem vyhlásila Tomáše Ortela, coby bronzového medailistu, načež přišel rádoby vtipný Matajláma, musel jsem tu tragédii vypnout definitivně (né, že bych na ní dokázal koukal celé předcházející 2 hodiny, ale občas jsem na několik minut na Novu zabloudil). Ani pár slušných zanotování večera celkový dojem nepřebilo. Fraška a další posunutí bodu nejvyšší trapnosti. ()

Eldrick odpad!

všechny recenze uživatele

Nekonečná každoroční prezentace nejhlupšího dna českých hudebních výkalů. Mauzoleum kryploidních zombies. ()

rakovnik odpad!

všechny recenze uživatele

Panoptikum doby minulé, zakonzervované na dlouhá léta. Tvůrcům se nedaří (byť vlastně ani nevidím snahu) zatraktivnit hlasování pro mladé. Estráda působila trapně a ubohý a mnohdy sprostý moderátor bídu této neshow jen podtrhoval. Vítězům jejich ceny přeji, ale Slavík u mě už dávno neboduje. Edit: Po provalení, jak pořadatelé manipulují a cenzurují hlasy, u mě tato "soutěž" skončila nadobro. ()

WinnJets odpad!

všechny recenze uživatele

Krásná ukázka Ondřeje Sokola, jak hluboko lze ještě klesnout...No a ta manipulace s hlasy, aby Ortelu nemuseli během jednoho večera předávat tři zlaté slavíky za první místa v kategorii - zpěvák, skupina a celkový vítěz, to už zavání hodně těžkou totalitou, za kterou by se nemuseli stydět ani ti nejtvrdší komunisti. Tak nám bohužel demokracie zase jednou dostala pěkně na prdel a musím řici, že pokud bych byl v pozici Gota či Kabátů, tak jim to první místo okamžitě vrátím... ()

honajz2 odpad!

všechny recenze uživatele

Trapné, vítězové pořád ti samí a jedinou změnou byla ta kapela Mirai a ten jejich song, co všude hrají a mě to leze na nervy. Výborné. A ten výstup Matonohy... proboha... ()

bari68 

všechny recenze uživatele

Ako fraška to začalo, ako fraška pokračovalo a ako fraška ... vlastne (ne)skončilo. Komentár píšem cca 4 dni po prenose, kedy sa mi v hlave myšlienky trochu upravili. Nebudem tu opisovať všetky články, ktoré vyšli vo spojení Kabátu a Ortelu, ale k samotnému ,,divadlu,, , aj keď tieto súvislosti k tomu patria. Takže bolo to celé neosocialistickéy kde ceny si predávali a preberali Gott, David a spol. aby na záver zaspievala Kubišová. ...No a, Jitku Schneiderovú pri vyhlasovaní a jej kyslý xicht ani nemá cenu komentovať. ()

kill-tec odpad!

všechny recenze uživatele

Teatrální fraška! Má tohle trapčení ještě vůbec cenu vysílat? Jediné, co/koho můžu je tolik nenáviděný Sokol, jehož humor mě prostě baví (jdu se za to zbičovat). Matonoha - trapas, Farna - trapas, výsledky - trapas atd. Má ještě smysl říkat něco dál? ()

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Nechápu smysl tohohle pořadu,když to vyhrávají jedni a ti samí. Nechápu i smysl nějakého hlasování,když pokaždé to vyhraje Gott (už minimálně 3 roky nic nevydal přesto to vyhrává počítám,že až někdy umře bude to vyhrávat i posmrtně nebo tu cenu radši zruší) ,Bílá a Kabát (za co má Kabát vůbec nechápu letos nic nevydaly pokud se nepletu a je to slavík 2017 tudíž umělci co něco vydaly tento rok). 0 procent pak se člověk nediví tomu, že je u nás málo kvalitních zpěváků a zpěvaček,když je nedokážeme ocenit a oceníme radši člověka,který byl in před 30 lety. ()

octopuska odpad!

všechny recenze uživatele

Omlouvám se, ale musím být fakt hodně neomalená. Vrchol českého hudebního nevkusu graduje do vesmírných rozměrů. Ukrákaná Bílá, která by si jinde ani neškrtla, vypatlanej tupej Kabát dobrej, tak akorát pro solviny ze Šmeralek. A Gott, kdysi býval velkým umělcem, to nemůžu popřít, jeho tvorba v 70 letech, byla hodně dobrá, ale mám pocit, že tyhle časy dávno odvál ne vítr, ale uragán. A my jsme se zasekli u komunistickýho tajtrlíka Davida. To je k poblití. Přitom jsou tu výborní mladí umělci, kteří zaslouží šanci a pozornost. Myslím, že za dvacet let to pořádí bude pořád stejný. A Sokol nemá zapotřebí takovej hnůj moderovat! Ovšem pozor! Mattoni (už není), asi hodně dobře sponzoruje!!!!! ()

lubospoti odpad!

všechny recenze uživatele

Ohňostroj trapnosti. Ondřej Sokol pojal tento přenos jako vlastní exhibici. Ovšem exhibici "křečovité zábavy" ve stylu Partičky. Ale co..na Novu sedne tento pořad jako prdel na hrnec. ()

Reklama

Reklama