Babadook: Rozprávka pre Maxa Bradleyho

(studentský film)
  • angličtina The Babadook: A fairy tale for Max Bradley
Celý film

Max Bradley má sedem rokov a žije so svojou starou mamou. Raz večer Maxovi nestačí iba jedna rozprávka na dobrú noc, chcel by ešte jednu. Rozhodne sa pre knihu, ktorú však radšej nemal ani otvoriť… Ešte v ten večer sa v ich dome začnú diať podivuhodné veci… (Festival amatérských a studentských filmů ČERNÁ VĚŽ)

Celý film

A.Fish

Spíše vtipná záležitost, která je v podstatě ukázkou z filmu Babadook. Ke vzniku takového filmu nevidím důvod... ()

pornogrind

Jako předkrm pro ty co neviděli celovečerák J. Kent je to dostačující. Beru v potaz že jde o studentský film a proto budu s hodnocením mírnější. K. Ganobjakovi se podařilo navodit celkem příjemně hororovou atmosféru. ()

Kelly2502

Na youtube je takýchto filmov milión a to ani nehovorím o tom, že Babadook a v podstate aj pointa filmu je ukradnutá z filmu Babadook. Ak sa s tým chce režisér niekde prezentovať v zahraničí tak mu to neodporúčam pretože porušuje práva na postavu a stačil by jeden väčší festival a strhali by ho kvôli tomu z kože. Je to akoby natočil film s Michaelom Mayersom alebo Freddy Kruegerom. Na margo Comic Guya, ktorý sa pýta prečo u nás profesionálny režiséri netočia takéto filmy...možno preto lebo natočiť film čo má dve hodiny a film čo má bez tituliek ani nie 6minút je veľký rozdiel. Chce to niečo viac ()

SOLOM.

Na amatérskou tvorbu měl tento snímek skutečně docela zajímavou atmosféru, která je společně s ozvučením tím nejlepším, co nám zde bylo nabídnuto. Po příběhové stránce už to tak úchvatné nebylo – ale to je úděl většiny krátkometrážní tvorby. Každopádně se musím potutelně usmívat názorům – když někdo prohlásí, že jde o nejlepší studentský snímek, který dosud viděl – to toho asi tento člověk moc neviděl…Prostě klasický průměr, nic víc… ()

• Snímek obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • Písnička, která hraje z rádia, je „You Are My Sunshine“ od Jimmieho Davise. (Duoscop)
  • Tento film byl natočený jako maturitní na SSUŠ filmovou v Košicích. (Duoscop)