Až nečekaně hodně jde o postavy, jejich vývoj, změny povah... z tohoto pohledu je série i psychologická. Ono se to nabízí, když tu má každý své druhé já, někdy odhalené, někdy nikoliv. Tvůrci si v tomto ohledu skutečně vyhráli, ale má to i své stinné stránky, tedy pro někoho, děj totiž povětšinou nikam nespěchá, vše má svůj čas, chce svůj čas. Já byl téměř s celou sérií spokojen, především linie ústředního Howarda Silka byla výborná. Zklamání je potom Baldwin, ze začátku velmi zajímavá postava, postupně však zůstává kdesi v dějovém pozadí... řešení vztahů je na takový seriál trochu málo. Ty nejlepší díly přichází přibližně v polovině série, kdy se špionážní hra rozehrává a fakta se začínají vyjasňovat (občas). Zklamán nejsem ani ze závěru, je otevřen tak akorát, uvidíme co dál. 75%(2.2.2020)

2,5* - Bylo to moc moc fajn, až do posledních dvou dílů, které bohužel mají ten velký neduh "nekonečných seriálů", tedy místo smysluplného zakončení pouhé rozbředávání a nesmyslné konání postav jen proto, aby mohl být otevřený konec pro pokračování další série. A právě tohle mi celý seriál zkazilo, bohužel. Výhoda minisérií bohužel nevyužita - více do hloubky, ale vědět, kdy končit.(15.9.2018)

Hemží se to tady špiony, zrádci a vším možným..faktem ale je, že nebýt toho light sci-fi nádechu, je to hodně průměrný thriller. Nejlepší díly zhruba v půlce série, v té době to vypadalo na pohodovou čtyřhvězdu. U druhé série asi už nebudu.(25.3.2019)

Tomuto seriálu niet čo vytknúť okrem jedinej veci, a tou je naťahovanie stopáže. Zásadné veci sa dejú príliš riedko, dej sa posúva príliš pomaly. Výsledkom bolo, že síce po dopozeraní epizódy som vždy mal chuť na ďalšiu, no po jednom-dvoch dňoch som musel presviedčať sám seba, že má zmysel pokračovať. Na druhú stranu treba oceniť podarené postavy a hlavne veľmi zaujímavé obsadenie na ktoré je radosť pozerať.(22.1.2019)

• Marze

Jako fanoušek sci-fi jsem zklamaný. Je to spíše televizní thriller. Vůbec jsem nepochopil o co jde. Je to jako debata bez moderátora. Neskutečná nuda.(19.1.2019)