Palec nahoru za takový počin. Tak decentní spojení scifi se špionážní linkou s dopadem na osobní životy hlavních postav tu snad ještě nebylo. Seriál je především sondou do lidských duší, odkrývá rozkoly, které jsou pro náš život typické a vkládá je do "dvojitých" agentů, zde především Silka (bravurní J.K.Simmons) a jeho manželky. Přečtená báseň na konci poslední epizody stvrzuje záměr tvůrců nenatočit jen mrtvolami a krví protkaný seriál (i když i těch je vcelku dost). Scény přípravy dětských "agentů" , které musí "žít" život jako jejich protějšek na druhé straně jsou pak hodně mrazivé ,stejně tak i dilemata, které řeší hlavní postavy. A pokud si začnete klást v průběhu sledování ty správné otázky, pak Vás seriál zcela pohltí.(2.4.2018)

Originálních témat ve scifické branži je pramálo. Když už se jedno takové namane, je hřích zpracovat ho tak konvenčně a nezajímavě, jak se to stalo zde. 1) Zmatečný a nepřehledný příběh chvílemi vyloženě nudí. 2) Polopatické umístění děje do symbolu studené války - rozděleného Berlína je trochu laciné. 3) Okolnosti kolem hlavní zápletky - rozdělení světů - jsou mlhavé. Tvůrci očividně vycházejí z předpokladu, že je lepší jen lehce naznačit. 4) 34letý přitažlivý Harry Lloyd (šéf Peter Quayle z naší strany) mě potěšil.(15.6.2018)

Zo začiatku mierne chaotické, najskôr som nevedel o čo presne ide a kto je kto (samá špionáž, konšpirácia, kompromitácia), ale postupne sa všetko vyjasňuje a kvalita jednotlivých častí stúpa. Zatiaľ teda spokojnosť, navyše sa tu vyskytuje jedna perfektná postava, obávam sa len, že všetko smeruje k tomu že bude zlikvidovaná. Ak sa tak stane, pôjdem s hodnotením dolu.(7.4.2018)

Zajímavá série, která mě překvapila opravdu nevšedním nápadem, samotné zpracování dvou světů se mi zdá jako perfektní možnost pro sci-fi film. Musím sice uznat, že se seriál nese v pomalejším tempu, moc akce zde nenajdete, ale na druhou stranu vám přichystá brilantní dialogy okořeněné nadstandardními hereckými výkony, kde zejména dominuje dvojrole Simmonse. Toho herce si začínám jaksi vážit čím dál tím více, dejte mu jakoukoli roli a on to prostě zmákne s bravurou. Líbily se mi jeho dvě odvrácené strany, jedna jako pečující manžel a druhá již ne tak optimistická. Musím taktéž poslat pochvalu za scénáristy, v seriálu se podle mě často dějí situace, které nedávají jednoduše smysl, ale tady jsem nic takového nenašel. Poslední díly samozřejmě s největším zastoupením akce, jež byla natočena velmi realisticky, za což palec nahoru. Uvidíme, jestli se dočkáme i druhé série, popravdě bych se do toho nepouštěl, sice závěr mírně otevřený, ale nevím, jak by zamýšleli pokračovat. Za mě dávám 79 %(17.5.2018)

Ježiši... Tady to je zase samý superlativ, jako na nějaký ultra-art snímek... Za mně tedy takto: Slušná atmosféra a na začátku skvělý nápad... Má to fakt špičkové herce, ale co z toho vzešlo?? Celkově je to příšerně utahané, potenciál dvou paralelních světů využitý jen tak, aby se neřeklo, časté střihy ze světa do světa bylo při té pomalosti až překvapivě těžké usledovat... A finálový dvou-díl více-méně vyšuměl do ztracena... Co jsem nepochopil, je to mísení angličtiny a němčiny...?! Nikdo nikde nevysvětlil proč tajná organizace v Německu mluví anglicky... Ne že by to nějak vadilo, ale přišlo mi to prostě hodně divné... Celkově jsem tedy lehce zklamán, protože tohle fakt mohlo být ultra dobré, ale není... Je to jen lehounce nad průměrem... 64%(28.4.2018)