poster

Perfektní voják

 • USA

  Swap

 • USA

  WEAPONiZED

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA, 2016, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (9)

 • Wacoslav1
  *

  Velmi pravděpodobně můj poslední Woodward v životě. Dál už se tímhle mantákem nehodlám zabývat.20%(25.2.2016)

 • Lacike
  odpad!

  Zmätena detektivka, ktora nedava zmysel a cely cas je extremne nudna. Je tu sice par znamych hercov a ich ucast nie je len na urovni camea, ale to je jedno, lebo nic zaujimave nepredvedu. Technicka stranka je kompetentna v tom zmysle, ze to nepôsobi amatersky, ale to by snad mala byt samozrejmost. Prijemnym prekvapenim je, ze Jon Foo tu ma tentokrat aj bitku a nesedi cely film za PC ako v minulom Woodwardovom filme. Po choreografickej stranke to je celkom slusny priemer, ale trochu ju nicia otravne spomalovacky. Takze tento film si uziju len uprimni milovnici trashu typu vegetol. Kto sa chce pri filme aj bavit, tak ruky prec od tejto nudy. 1/10.(24.4.2016)

 • kaylin
  ***

  Takový pěkně průměrný film, kde je to, co jsem od něj očekával. Menší role pro známé tváře, které ani v jednom případě nejsou tak malé, že by to byl jen štěk. Trochu akční scénář, který má nakonec i fantastické/sci-fistické prvky, no a do toho ještě trocha té trapnosti a ne tolik nudy. Jo, za mě průměr určitě.(3.3.2016)

 • vegetol.mp
  ***

  Po dvou stašidelných kravinách (Checkmate, 24 hours), které jsem od Timmothyho Woodwarda junióra viděl, mě posledně překvapil průměrným, nicméně zábavným 4got10. WEAPONiZED je dle mého zatím jeho nejlepší film. Po režijní stránce je to sice čistá rutina a film vypadá jako prodloužená epizoda nějakého sci-fi seriálu z 90. let, jako byla třeba Zmije. Zvolený formát je sice 2,35:1, ale díky použitému digitálnímu videu vypadá často ploše a televizně. Nicméně je vidět, že se režisér snaží, aby film vypadal dražší, než je. A dokonce dojde i na robota z dvd coveru, což je u dnešních podvodných distribučních triků věc nevídaná. Navíc i když evidentě natočení v pár dnech, herci jako Rourke nebo zábavně přehrávající Sizemore jsou na plátně relativně dost. Rourkeho účast pobavila i náplastmi v obličeji, kdy je evidentně jasné, že přijal roli ještě než se mu zahojily jizvy po jeho další plastice. Trochu to připomíná účast Jana-Michaela Vincenta ve filmu Red Line, kde hrál z rozmláceným ksichtem, protože měl pád dní před tím nehodu v opilosti:) Hlavní roli má k mojí spokojenosti Johnny Messner, kterého považuju za totálně nedoceněného herce, co by mohl mít v akčním žánru skvělou kariéru. Proč ho někdo pořádně neobsadí, je mi záhadou. Jinak John Foo tu má jako kung-fu hacker jednu krátnou akční scénu. Nejhůř nakonec dopadnul scénář, nebo to co z něj zbylo. Prvních 50 minut jde v podstatě o detektivku, ve které hlavní hrdina, detektiv, pátrá po možném vládním spiknutí. Pak se odhalí, o co tu jde, což zpětně popře logiku některých věcí, film razantně změní směr a dojde na zmiňovaného robota z obalu dvd. Celkově jsem se slušně pobavil, ani moc ne na účet tvůrců, i když při trochu větším rozpočtu a lepším scénáři, mohlo všechno dopadnout mnohem líp.(22.2.2016)

 • Acrobat
  odpad!

  Použijme Mayovo Uff. Ak na toto sa dokážu zohnať peniaze, tak tlačiarne za tou mlákou idú na plno. Bezlogický komplex zbytočných scén s takým tupým scenárom až sa rehocete pri boji v továrni s detsky vyzerajúcim Robocopom ako z Dráčika. Toto určite nie, a to nie ako formálne štruktúry alebo skúmanie príbehu. Toto nie z akéhokoľvek pohľadu od fanúšikov Rourka (???) až po milovníkov značky Porsche - pre nich to musí byť na záver veľmi zlé, lebo auto nemôže za to, že ho vtiahli do najhoršieho záveru aký kedy uvidíte. To, že je odkopírovaný z Bayových trademarkov, je zbytočné hovoriť. Hrach na stenu by sa nemal hádzať, ja idem. Cítim, že sa mi niekto hrabe v podvedomí. Nejaká pornohviezda. (videné 02.07.2016, BDrip)(2.7.2016)

 • MickeyStuma
  ****

  Snímek velmi připomíná japonskou filmovou sci-fi tvorbu, kde se taktéž jakýkoliv problém řeší výrobou supervojáků v podobě všehoschopných a domněle neporazitelných robotů. Nejde však o žádný akční film, ale spíše o drama a to až do třetí třetiny celého dějství, kde to přeci jen dostane daleko akčnější ráz. Pomalejší tempo však vynahrazuje držením se hlavní dějové linky bez zbytečných rušivých vedlejších motivů. Jedná se tedy o obyčejný sci-fi příběh, který dokáží ocenit jen opravdový fanoušci tohoto žánru. Ta japonská šablona by ale přeci jen nemusela být tak okatá.(3.5.2016)

 • DJMaroko
  odpad!

  Jako fanoušek sci-fi žánru musím konstatovat, že jde o opravdový odpad. Scénář je děravý jako ementál. Akční scény by i přes nízký rozpočet mohli vypadat daleko lépe. Akční scéna hned v úvodu filmu působí rozpačitě jako rekonstrukce opravdové bojové akce. Po ťukanci do auta jsou všichni skoro mrtví a robotický voják umírá po vytrhnutí několika kabelů :) i studentský film by se dal natočit mnohem lépe. Tom Sizemore tady vůbec neumí hrát a Mickey Rourke to se svými plastikami nezachrání. Odpad dávám málo kdy, ale tohle opravdu nééé.(28.6.2016)

 • BOURQUE
  *

  Tento film viac „B-vejší“ by už ani nemohol byť. Miestami kvôli stupidite niektorých scén som uvažoval najhoršie hodnotenie. P.S.: M. Rourke nevypadá dobre. Osobné hodnotenie: 50% (*) (8.7.2018)

 • Shitonit
  *

  Svaté hovno, kam jsem se to dostal? Mickey by měl pověsit herectví na hřebík. A pro jistotu by měl pověsit i sebe. Nekonečnej guláš o hovně.(8.5.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace