poster

Gong shou dao

 • Čína

  功守道

 • angličtina

  Guardians of Martial Arts

 • angličtina

  On That Night... While We Dream

Krátkometrážní / Akční

Čína, 2017, 22 min

Režie:

Wen Zhang

Scénář:

Wen Zhang

Producenti:

Jet Li
(další profese)
 • v.indruchova
  *

  Jedině co je zajimave jsou nektere bojove kreace, jinak to na me pusobi az nekoukatelne. Extremně se to snaží být cool, hustý... snaží se to lézt do zadku. Působí to najivně až hloupě, ve svém vyjádření které z toho vnímám. První část je tak silně nesypatická, i postavy-herci: že jsem to vypla a pak se donutila koukat dál. Jedině Jet-li a Donnie Yen, je koukatelnej. Prostredi vody je fajn, A co ty ryby ve vodě, jakysi podivný piraně? Já mam pocit ze asijsky svet proste nechapu, neznam jejich kulturu. Jak kdyby žili v nějaké umělé realitě, protože realita jako taková je příliš neunosná nebo nudná, že si radši vymyšlí tyhle ty pseudo cool věci, pohádky.(26.11.2020)

 • Brandon
  ***

  Pracháč Jack Ma v podstatě splnil můj sen, a to pomocí Taichi dát do latě současný největší filmový hvězdy bojových umění. Teda alespoň ty asijský, ještě by to chtělo zakleknout na Chucka a van Damma. Jinak, chápu ho, ale výsledek je fakt chujovina. P.S. No a třetí díl by pak byl fight s vyrenderovaným Brucem Lee :-)(15.11.2017)

 • LangiJ
  ****

  Ale co! Mně se to líbilo. Vážně to brát nejde, ale pro pobavení proč ne. První kraťas, který jsem viděla a aspoň za něco stál. Ani jsem netušila, že Wen Zhang fušuje do režie a psaní scénářů. Pěkná hudba, prostředí, kde se to odehrává, a spousta známých tváří. Trošku zklamal Toník, od něj jsem čekala, že předvede víc, růžovka Jacky pobavil, nejvíc se líbil Donnie a Jet zas za takovýho stoupíka, který vypadá, že neumí do pěti počítat, ale skrývá se v něm víc. Je to sice decánko nadrátovaný, ale nad tím přimhouřím oči ;)(12.11.2017)

 • Rominator

  Taiji Master (Jack Ma) změří své síly v souboji s ostatnímy mistry bojových umění, kterými jsou Tony Jaa, čínský boxer Zou Shi Ming, Jacky Heung, Natasha Liu Bordizzo, Wu Jing známý také pod jménem Jacky Wu, bývalý mongolský zápasník sumo yokozuna Asashoryu Dolgorsuren Dagvadorj, Donnie Yen a Jet Li... Ústřední filmovou melodii Man with the wind nazpívali Jack Ma a Faye Wong. Režisérem a scénáristou byl Wen Zhang. Akčního režiséra dělal Ku Huen Chiu. Yuen Woo Ping, Sammo Hung a Tony Ching mají v závěrečných titulcích speciální poděkování a kredit jako akční poradci. Titulkové cameo mají Jason Statham, Manny Pacquiao a Gennady Gennadyevich Golovkin pouze ve verzi na YOUKU, která je o 19 sekund delší. V HD rozlišení lze GSD zhlédnout na oficiálních stránkách Jeta Li, YOUKU nebo YOUTUBE.(12.11.2017)

 • Lacike
  ***

  Kratas v ktorom financnik Jack Ma z Alibaby zmlati najznamejsich azijskych MA hercov. Divne. Bitky su dost predratovane a postradaju tvrdost. Vyzera to skôr ako take priatelske tancovanie. Najlepsia je bitka s Wu Jingom a najviac ma bavila epizodka s Jetom Li. Bolo prijemne ho zase vidiet sa bit. Zda sa, ze sa mu zdravotny stav zlepsil. A este ma potesilo, ze v azii je stale popularny film Leon, kedze z neho pouzili jednu pesnicku. Takze vysledkom je taka blbina, ktora vzhladom na stopaz nestihne nudit, ale napriek uchvatnemu hereckemu obsadeniu od toho nic extra neocakavajte. 6/10.(13.11.2017)

 • - Ústřední filmovou melodii „Man with the wind“ nazpívali Jack Ma a Faye Wong. (Rominator)