poster

Barbora Poláková - Po válce (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Česko, 2017, 4:48 min

Kamera:

Václav Fronk

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (7)

 • Tryskomyš
  ****

  Písnička slušná, klip dobrý.(2.8.2018)

 • corpsy
  ***

  Barbora Poláková a jej videoklipy sú stále osviežením. Tak len tak ďalej.(30.1.2019)

 • Sharlay
  odpad!

  Poláková mě sere víc a víc, i když ona konkrétně za to může míň a míň. Ale mé výhrady vůči téhle zpěvačce a hlavně její hudbě (a textům) přetrvávají a jsou víceméně stále stejné. 1. Je mi jedno, jestli je BP hloupá, nebo chytrá - písně a klipy, co dělá, ukazují na to, že chce (a dělá pro to vše), abychom si mysleli, že chytrá je, a taky moudrá a taky umělkyně. Ale já jí to nežeru. Jednou, a ještě ke všemu úplně nedávno, jsme tu měli jeji "opus magnum" Nafrněná, který nebyl nic jiného než upocená, dementní a prvoplánově nabubřelá hovadina pro vydělání prachů. A po takovém shitu najednou dostáváme Krosnu a nynější Po válce a máme věřit, že BP je nějaká světice, co má co říct a chce to dělat umělecky? Velký hovno. Nafrněná zarobila a teď bude BP oblbovat své fanoušky, že je vzdělaná, kultivovaná a myslící bytost. Opakuji, třeba to tak je, ale ta hudba a ty texty prostě jsou sračky, méně všímavý posluchač a divák tím ale nepronikne a zbaští jen to, co je na povrchu a co BP chce, aby fanda zbaštil. 2. Jak špatné to celé je a kam to může dojít, ukazují ty komentáře pod klipy od BP. Všichni jsou nadšení jejími metaforami a tím, jak je to obsažné, originální, má to přesah apod. A všichni chválí i klipy samotné, že kamera a střih jsou geniální a že se na to nejde vynadívat a jak je to všechno celé dohromady inovativní a aktuální. A to je to vůbec nejhorší - klip natočený pozpátku někdo považuje za inovativní, protože je to hlupák, kterej se dostal k Nafrněný od jinejch sraček, pak slupnul od Polákový tu falešnou moudrost a uměleckost, a přestože za to dotyčný sotva může, tak skrz svoji neznalost a omezený rozhled ohledně opravdu dobré hudební, textové a klipové práce, háže věnce slávy na klip natočený pozpátku, "protože je inovativní", ale bohužel už asi miliontý takový, jakého se nám dostalo, což ale hlupák milující Nafrněnou nemůže vědět, a tím si sám zavírá dveře někam dál, když vrcholem umění je pro něj BP. Je to strašné, ale za několik let bude tahle zpěvačka uctívána jako epická inteligentka a jediná "umělecká štika" v tom malém českém rybníčku, a ti opravdoví umělci budou stále o hladu hynout, protože zkrátka neudělali to, co by žádný umělec a člověk, co dělá hudbu od srdce, neudělal - Nafrněnou.(12.11.2017)

 • stitch7
  *****

  https://www.youtube.com/watch?v=LGagdrLvhjM(17.11.2017)

 • unrocker
  *****

  Skvělý nápad a ještě lepší realizace.. hudba mě až tak neokouzlila, ale ten zbytek mě fascinoval... ta ženská je šílená tak si zničit vlasy kvůli klipu... musela naučit všechno pozpátku jako fakt mazec... !!!(13.11.2017)

 • JohnnyV
  *****

  Tady je jediný odpad jménem Sharlay - inteligentní nahoněný bijec všehomíra.(29.11.2017)

 • p8ja
  odpad!

  Když skladateli dojde invence změní tóninu, tady se dělaj krkolomný věci, aby průměrná písnička oslovila. Melodie mi navíc připomíná Cohenovu Růži.(16.10.2018)