Narcos - Season 3

(série)
USA, 2017, 8 h 53 min (Minutáž: 47–61 min)

Javier Cámara, Kerry Bishé, Damián Alcázar, Pedro Pascal, Arturo Castro, Raymond Ablack, Andrea Londo, Gabriel Sloyer, Juan Sebastián Calero, Taliana Vargas (více)

Epizody(10)

Pravidla se změnila a protidrogový úřad se po krvavém honu na Escobara zaměřuje na jeho následovníky – kartel z Cali. (Netflix)

Spiker01

Co si budem..Pablo tady prostě chybí, ovšem po prvotním rozkoukání, mezi nimž jsem si dal měsíc pauzu, jsem později velice rád naskočil do příběhu a nechal se vláčet odlišnými postupy jednoho ještě horšího kartelu z Cali. Netflix se samozřejmě postaral o to, aby jednomu z jeho největších klenotů nedošel dech a opět nám naservíroval mnoho vyloženě peckových dílů, které hodil na bedra už osamocenému Pedro Pascalovi, který to ovšem jako agent Peňa utáhl vyloženě výborně a doufám, že se vrátí i příště. Ironií je, že jsem se celkem bál úpadku kvality při začlenění kartelu z Cali, ale co se týče mexických gangů ze 4. série, budu ještě opatrnější. Jenom doufám, že se po čase nezačne kopírovat linka z Breaking Bad. PS : Miluju Andreu Londo :D ()

Tjaden

Třetí série do jisté míry strádá absencí Pabla Escobara, respektive jeho charismatického představitele Wagnera Moury. Co naplat, na rozdíl od partičky kníratého tlouštíka z Medellínu byl kartel z Cali daleko více sofistikovanější organizací a neliboval si tolik v násilí, natož přímé válce vůči kolumbijskému státu. Z tohoto důvodu je trojka méně akční a chudší na brutální scény, na něž jsme byli zvyklí z předchozích sérií (ačkoli na ně pochopitelně taky dojde). Řemeslně se však jedná opět o špičkovou podívanou. Čtvrtá série se podle všeho přesune do Mexika - už se nemůžu dočkat! ()

Soweek

Před začátkem třetí série jsem měl vážné obavy, jestli to Narcos zvládnou dál i bez Pabla Escobara. Silná osobnost Wagnera Moury byl přeci jen tahák celé série. Mé obavy byly ale byly naprosto zbytečné. Příběh drog je silnější než příběh jednoho člověka a Narcos pokračují ve stejném tempu, jako první dvě série. Hodnocení 4 hvězd dávám jen kvůli velmi silné seriálové konkurenci. Za poslední roky totiž vychází více kvalitních seriálů než filmů a všemu plný počet prostě dát nemohu. Tak nashle příští rok v Mexiku! ()

ghatos

Parádní série, která mě překvapila, jak lehce se obešla bez Escobara. Tahle třetí část bez problému konkuruje té první a snad je i v určitých aspektech lepší! Cali uzavírá kolumbijskou etapu. Přirozeně pomalu přebírá štafetu Mexiko, což je totální nářez a seriál to může udržet stále v nejlepší kvalitě. 92%. ()

sofiapetra

Zdálo by se, že natočit třetí sérii - tedy již bez Escobara - je poměrně zavádějící a nadbytečné, ale scénáristé to zase tak pěkně a napínavě pospojovali, natolik intimně až rentgenově dokázali nahlížet do uvažování a nitra málem všem postav, že i třetí série rozhodně stojí za vidění. Rada: nenechte se odradit začátkem, první dva díly jsou trochu uspávající, ale pak si to vynahradíte. Pro mě osobně největší zážitek: agent Peňa. Nebo-li pravá esence muže nejen v každém záběru, ale i v každé větě. ()

• V epizodě zazní skladba „C.R.E.A.M.“ od hip-hopové kapely Wu-Tang Clan. (Epistemolog)
  • V čase 35:26 jde na silnici na okamžik vidět kamera. (HonzysKISS)
  • Auto, kterým přijede Claudio Salazar (Carlos Camacho) s manželkou Maríou (Andrea Londo) do domu bratrů Rodriguezových, je kabriolet Porsche 911 (993) Carrera z roku 1994. (J.F.B.)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů