The Sword of Simón Bolivar (S01E02) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2015, 46 min

 • Frajer42
  ****

  Druhý díl je o 10 minut kratší a po luxusním úvodu i o malý kousek slabší. Člověk se seznámí s menší kolumbijskou partyzánskou organizací a v podstatě prostřednictvím nich pochopí, že není rozumné jít na steč s lidmi, kteří mají hodně peněz a spolupracují s Pablem Escobarem. Wagner Moura působí v jeho roli naprosto skvěle a charismaticky. Obvykle seriálům pár dílů trvá, než se roztočí všechna kolečka a věci se dají do pohybu. V případě tohoto seriálu k tomu stačil díl jediný.(7.2.2016)

 • K1NGSLAYER
  ****

  Samozřejmě po pilotovi trochu slabší díl. To ale nevadí, určitě to nabere zase parádní tempo jako první díl. Zatím se mi to fakt hodně líbí a Wagner Moura je opravdu povedený herec.(7.11.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  Wagner Moura se pro roli Pabla Escobara jakoby narodil.(23.1.2017)

 • JohnMiller
  ***

  Ako to býva bežne po pilotoch, druhá časť nebýva tak dejovo pestrá. Narcos nieje výnimkou, takže sa veľký posun v deji nekoná ale aj tak mi druhá časť prišla o trošku lepšia. Vynechali sa zbytočné obkecávačky a viac sa sústredilo na rozsiahlu škálu postáv. Okrúhli stôl pri ktorom sedeli všetci významný bossovia drog bola top scénka tejto časti, ináč to bolo zase plné drog, prostitútok, narkomanov, zabíjania a tak. Znie to drsne ale viac menej ide o oddychovku.(15.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace