Explosivos (S01E06) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2015, 49 min

Jak bylo v jednom předchozím díle řečeno, Bůh učinil Kolumbii nejkrásnější zemí na světě, ale když viděl, že je to ostatním líto a není to k nim spravedlivé, dal tam jen samé zlé lidi. Inu, nedá se s tím nic jiného dělat, než plně souhlasit.(1.5.2018)

Pomaloučký start, který postupně vygradoval v luxusní závěrečnou půlhodinku. Akční scénka v předzávěru neměla chybku a závěr mi úplně vyrazil dech. Konečně se nám odebralo na věčnost několik významných postav a drogová válka nabrala ještě více na obrátkách. Pablo ukázal, že je třeba někdy býti dosti zákeřným. Viděl bych to na slabších 5. Rozhodně jeden z lepších dílů.(17.2.2016)

Minuli sa mu náboje, môžeme ho dostať živého.... Je to na tebe........... Daj mu olovo. Óóó, tak zatiaľ najlepšia časť. Tuto už záporáci konečne dostávajú riadny náklad. Dokonca sa podarí eliminovať jedného z najvyšších nedotknuteľných narkobarónov. O jeho likvidáciu sa postarala moja najobľúbenejšia postava bývalí náčelník Carrilla s jeho špeciálnym komandom. Ale Escobar takisto nezaspal na vavrínoch. Objednal si na likvidáciu prezidentského kandidáta špecialistu na bomby a člena teroristickej organizácie ETA aby mu zostrojil jednu nenápadnú hračku. Najviac sa mi na tomto seriáli páči to, že ide o viac-menej vyobrazenie skutočných udalostí. Žiť v Kolumbii v tom čase musela byť hrôza.(7.4.2016)

Tenhle díl byl, jak už napovídá název epizody, a abych to trochu počeštil, explozivní. Přesněji řečeno: BOMBA! Přes dialogy, výkony herců, přestřelku a následnou honičku na Gachu, až po závěrečnou scénu. Situace se začíná "pokakávat"...(23.1.2017)

Předpoklady se naplnily. Šestá epizoda byla plná napětí a akce, atmosféra byla naprosto strhující a děly se mnohé ukrutnosti. Američani mě prostě nezklamou, jejich sled priorit nemá chybu:-) Zklamalo mě, že tak brzy skončil můj oblíbenec Luis Guzmán, ale na druhou stranu se alespoň ukázalo, že byl Gacha hlava otevřená.(4.2.2018)