You Will Cry Tears of Blood (S01E07) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2015, 51 min

Escobarova stratégia sa trocha zmenila. bomby ktoré vyhadzovali všetko do vzduchu, stovky mŕtvych policajtov, to všetko ako si najvyššie postavený dokázali vždy prekúsať a s Pablom nechceli za žiadnu cenu rokovať. Tak, narko-génius, zmenil stratégiu a začal unášať rodinných príslušníkov oligarchov. Tí pod nátlakom a strachom z blízkych presvedčili pána prezidenta pod neskutočným prívalom vyhrážania, nech konečne začne dohadovať podmienky na legálne vyriešenie problému.(9.4.2016)

Nemám slov. Perfektně natočeno. Nemilosrdně jste vtáhnuti do děje a účastníte se ho.(1.5.2018)

"Podívej, z Pabla je svatej." "No jasně. Lidi posílá rovnou do nebe." ... Od poloviny série se místo kokainu řeší politické dění a válka mezi gangy. Trochu mi to tam vadí, ale jinak spokojenost. Pablo je mazanej jak namazanej chleba od Ládi Hrušky.(26.1.2017)

Další luxusní díl. Tou bombičkou v letadýlku se Pablo dostal do nesnází. Rozhodl se dosáhnout svého tím, že mírně pozměnil taktiku a tvrdě se opřel do rodinných příslušníků důležitých a vlivných osob, čímž dostal pana prezidenta pod nezáviděníhodný tlak. O drama a napětí rozhodně není nouze. Nechybí hromada akce a nějaký ten pravý a nefalšovaný kolumbijský únos. Nemohl jsem odtrhnout oči od obrazovky.(20.2.2016)

Pablo Escobar by mohl být skvělý šachista, jasný mat vytáhl k patu a nakonec ho ještě přetaví ve vítězství. Po shlédnutí sedmé epizody mohu konstatovat, že jsem se zatím u seriálu nenudil ani na vteřinu. Příběh tohoto dílu byl opět výborně napsaný, atmosféra, napětí i akce fungovaly skvěle.(4.2.2018)