La Catedral (S01E09) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2015, 51 min

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

Tak takové "vězeníčko" bych si také klidně nechal líbit. Rekreační pobyt v kokainovém stylu. Opět další našlapaný díl. Můžeme sledovat Pablovu rostoucí podezíravost a nedůvěru vůči vlastním lidem. Opět si tou závěrečnou taškařicí malinko přiložil pod vlastní kotel. Nicméně, je to človíček, o kterém se dá napsat, že disponuje nesmírně vyvinutým selským rozumem. Agent Murphy se nám také krásně rozjel, takže nebylo možné od posledních 4 dílu odklonit zrak.(20.2.2016)

Absolutně neuvěřitelné, leč pravdivé. Tedy věděla jsem, ž si Pablo nechal postavit vězení sám pro sebe, ale že to byl bordel kombinovaný s kasinem mě opravdu nenapadlo. Nemluvě o likvidaci protivníků, na to už musíte být vážně psychopatický kalibr. Prezidentovi Kolunbie nebylo co závidět.(4.5.2018)

No teda.... Tak sa Pablo Escobar nakoniec presunul do ním navrhnutej väznice. To, že ide o zámok zo všetkým čo si len môžete predstaviť je vec druhá. Futbaloví štadión, kasíno, každodenný prídel prostitútok, no raj na zemi. Avšak ide stále o miesto z ktorého sa nemôže pohnúť, tak mu z toho po čase začne hrabať a paranoicky neveriť pomaličky ani vlastným ľuďom. Miesto mieru stále zvyšuje daň narkobarónom a už ich to prestáva baviť avšak tým, že k nemu nemajú dosah nemôžu spraviť nič. Vyšetrovatelia sa neustále snažia nájsť nejakú dieru v jeho systéme ale Escobar je chytrý. Majú podozrenie, že drogy preváža tunelom. A dokonca nekomunikuje telekomunikačnými zariadeniami, ani rádiom ani telefónom a dokonca ani morseovkou. Iba jednoduchými poštovým holubmi.(10.4.2016)

Tak obě dvě hlavní postavy se v tomto díle chovali hodně agresivně, no a to jim neskutečně sluší - komu by se nelíbil Pablo, kompletně potřísněný krví, že? Vše směřuje k velkému finále...(27.1.2017)

Mám definitivně jasno, Narcos je špičkový seriál, mám za sebou devět dílů bez jediného zklamání. Říká se, že jsme u nás k odsouzencům příliš shovívaví, tento díl rozhodně nedoporučuji zdravě naštvaným daňovým poplatníkům a panu Okamurovi, protože by to zavánělo infarktem. Tohle byla opravdu síla.(5.2.2018)

Pablo už nevěří nikomu, začíná z toho šílet. Když se řekne vězení pro Pabla Escobara, představíte si něco jako Alcatraz, místo toho má Pablo pětihvězdičkový hotel.(23.8.2017)

Epizoda o Pablovém "vězení" je vskutku zajímavá. Bohužel mu ale ze všeho začíná pěkně šplouchat na maják a všimli si toho i agenti a jsem zvědavý co se stane dál poté, co Pablo "poslal do nebe" 2 jeho kamarády.(16.11.2017)

Něco mi v této epizodě chybělo. Ale věřím, že ve finále mi to chybět nebude.(15.1.2019)

Pablo vyhrál, prozatím, odstranění Carilla, nehlídané vězení (rozumějte rekreační středisko pro překupníky), ale začíná být paranoidní, uvidíme, jak se to vyvine. 95%(8.5.2019)