Escobar se nechal zavřít do vězení, které si sám postavil. V La Catedral má přitom zcela všechno. Dokáže mezitím někdo vést jeho impérium? Escobar se nechal v minulém díle uvěznit v La Catedral, což je vězení, které si sám postavil. Escobar tím dosáhl míru s kolumbijskou vládou a v zemi přestaly bombové útoky. Escobar si samozřejmě postavil vězení plné luxusu a v kamionu si nechává pašovat naprosto všechno včetně prostitutek. V DEA ví, že se jim Escobar vysmál, takže jsou rozhodnutí, že Escobara dostanou do skutečného vězení. Murphy a Peňa ale přišli o svého velkého kolumbijského spojence, kterým byl Carrillo. Carrillo vedl Párací blok, který měl za úkol chytání narkobaronů, ale když je Escobar ve vězení, je jeho tým rozpuštěn a Carrillo byl převelen do Španělska. Murphy a Peňa tedy operují na vlastní pěst a díky snímkům CIA zjistí, že Escobar používá ke komunikaci se světem poštovní holuby. Murphymu se podaří jednoho holuba zastřelit a jeho vzkaz mluví o tunelu, skrz který se má něco propašovat do La Catedral. Murphy a Peňa tedy začnou pátrat po pašeráckém tunelu, ale žádný nenajdou. CIA jim dodá další snímky, ale ani ty nic neukazují. Nakonec si Muprhyho žena všimne, že na každém snímku jede do La Catedral kamion. Murphy a Peňa tedy jednoho dne kamion zastaví a nainstalují do něj kameru. Řidič má za úkol fotit, co všechno vozí. Jakmile se k Murphymu a Peňovi dostanou fotografie všeho možného, jdou s tím za prezidentem Gaviriou, jenže ten je spokojený s tím, že je v jeho zemi opět bezpečno. Gaviria tedy s fotkami prozatím nehodlá nic udělat a nehodlá to ani nijak vyšetřovat. Gaviria si je vědom toho, že DEA může fotografie odnést do tisku, ale doufá, že k tomu nedojde. Escobar musí mezitím ve vězení čelit tomu, že i když žije v luxusu, jeho pohyb je omezený a jeho drogové impérium vede někdo jiný. Když byl Gustavo zabit, postavili se do čela obchodu s drogami Galeano a Moncada. Tato dvojice má za úkol pokračovat v pašování drog a také musí krotit kartel z Cali, který si začíná vyskakovat. Kartel v Cali vede Pacho Herrera, který se snaží Moncadu a Galeana dostat na svoji stranu – Pacho jim tvrdí, že Escobar bude více a více paranoidní a že daň z války, kterou od nich měsíčně vybírá, je důkazem toho, že jim nevěří a že nejsou jeho skutečnými přáteli. Dvojice Pachovi nevěří, ale když se pak nechají propašovat do La Catedral, je na ně Escobar velmi nepříjemný a daň z války jim zvyšuje z 250 tisíc na milion dolarů měsíčně. Moncadově ženě se to nelíbí a zmíní se o tom na oslavě Escobarových narozenin. Escobarovi se příliš nelíbí, že si Moncada stěžuje svojí ženě. Navíc se pak ukáže, že na Moncadově a Galeanově pozemku byly nalezeny zakopané peníze v hodnotě, která odpovídá zboží, které ti dva prohlásili za zabavené. Escobar je tedy začne podezírat z toho, že ho okrádají. Dvojice přísahá, že nic nekrade, ale Escobar jim evidentně neuvěřil, protože když se chystali nastoupit do náklaďáku a odjet, Escobar jednoho z nich ubil k smrti a o toho druhého se postarali jeho spoluvězni. Mrtvoly pak byly rozřezány a spáleny, aby na vraždu nikdo nepřišel. Pacho a jeho lidé si ale zmizení dvojice všimli a Navegante, který kdysi pracoval pro Gachu a nyní dělá pro Pachu, se po dlouhé době opět sešel s Peňou a Murphym a upozornil je na zmizení Galeana a Moncady. Navegante nabízí DEA, že si budou vzájemně vyměňovat informace, ale to Murphy razantně odmítá. Nicméně informace o zmizení Galeana a Moncady DEA zajímá a fotografie z kamionu potvrzují, že do La Catedral dojeli, ale nikdy se z vězení neodjeli. Murphy a Peňa ví, že prezident s tím opět nic neudělá, takže za ním ani nejdou a jdou rovnou do novin, kterým poskytnou pár fotografií. (TV Prima)

Kaka

Vězeňská epizoda, která se odehrává celá vlastně v jednom velkém domě, ale je paradoxně výpravnější a dynamičtější, než x jiných dílů. Korunuje to samozřejmě Pablo going wild a závěrečný mord. ()

Frajer42

Tak takové "vězeníčko" bych si také klidně nechal líbit. Rekreační pobyt v kokainovém stylu. Opět další našlapaný díl. Můžeme sledovat Pablovu rostoucí podezíravost a nedůvěru vůči vlastním lidem. Opět si tou závěrečnou taškařicí malinko přiložil pod vlastní kotel. Nicméně, je to človíček, o kterém se dá napsat, že disponuje nesmírně vyvinutým selským rozumem. Agent Murphy se nám také krásně rozjel, takže nebylo možné od posledních 4 dílu odklonit zrak. ()

Necrotongue

Mám definitivně jasno, Narcos je špičkový seriál, mám za sebou devět dílů bez jediného zklamání. Říká se, že jsme u nás k odsouzencům příliš shovívaví, tento díl rozhodně nedoporučuji zdravě naštvaným daňovým poplatníkům a panu Okamurovi, protože by to zavánělo infarktem. Tohle byla opravdu síla. ()

italka63

Absolutně neuvěřitelné, leč pravdivé. Tedy věděla jsem, ž si Pablo nechal postavit vězení sám pro sebe, ale že to byl bordel kombinovaný s kasinem mě opravdu nenapadlo. Nemluvě o likvidaci protivníků, na to už musíte být vážně psychopatický kalibr. Prezidentovi Kolunbie nebylo co závidět. ()

JohnMiller

No teda.... Tak sa Pablo Escobar nakoniec presunul do ním navrhnutej väznice. To, že ide o zámok zo všetkým čo si len môžete predstaviť je vec druhá. Futbaloví štadión, kasíno, každodenný prídel prostitútok, no raj na zemi. Avšak ide stále o miesto z ktorého sa nemôže pohnúť, tak mu z toho po čase začne hrabať a paranoicky neveriť pomaličky ani vlastným ľuďom. Miesto mieru stále zvyšuje daň narkobarónom a už ich to prestáva baviť avšak tým, že k nemu nemajú dosah nemôžu spraviť nič. Vyšetrovatelia sa neustále snažia nájsť nejakú dieru v jeho systéme ale Escobar je chytrý. Majú podozrenie, že drogy preváža tunelom. A dokonca nekomunikuje telekomunikačnými zariadeniami, ani rádiom ani telefónom a dokonca ani morseovkou. Iba jednoduchými poštovým holubmi. ()

Wiikii

La Catedral nebo chceteli Pablova pevnost nazývající se vězení. Escobar zde měl vše, jen jedno mu tam chybělo, opravdová svoboda, tu neměl a tím i neměl stoprocentně vše ve svých rukou, díky tomu se začal stávat paranoidním a doplatili na to jeho loajální lidé Moncado a Gaelano, vše tak dostává nové obrátky a Pablo se zas veze směrem do záhuby. + agentu Stevu Murphymu to také začíná lézt na mozek. Jo a rozloučili jsme se se skupinou BdB a tak i Cariilem.... ()

Sany33

Príbeh: Pablito vo svojom luxusnom väzení podlieha vnútorným paranojam a tak po jednom skrate prichádza o svoje spojky vo vonkajšom svete. Polícia je mu na stope a snaží sa z toho vyťažiť maximum. Prevedenie: Brutálny pohľad do duše drogového baróna zahnaného do kúta. Nevysvetliteľné skratové reakcie, ktoré ho privedú až na pokraj sebadeštrukcie. Ale stále to vyzerá, že má nadhľad a všetko pod kontrolou aj napriek tomu, že sa mu jeho La catedral rúca ako domček z kariet. 96% ()

LachtanShows

Fakt bych si nafackoval, že jsem tak dlouho odkládal tak napínavý seriál. Sice se mi teď kříží se sledováním stejně neprávem zanedbaného a stejně úžasného severského Mostu, ale jakmile mi povinnosti dovolí se Narcos věnovat víc, slupnu zbytek jako malinu. ()

K1NGSLAYER

Epizoda o Pablovém "vězení" je vskutku zajímavá. Bohužel mu ale ze všeho začíná pěkně šplouchat na maják a všimli si toho i agenti a jsem zvědavý co se stane dál poté, co Pablo "poslal do nebe" 2 jeho kamarády. ()

Tumbik

Pablo už nevěří nikomu, začíná z toho šílet. Když se řekne vězení pro Pabla Escobara, představíte si něco jako Alcatraz, místo toho má Pablo pětihvězdičkový hotel. ()

antolikopoli

Pablito si užíva prechodné bydlisko v plnej paráde. Oslavuje, športuje a rieši byznys jak len vie. Ďalšia úplne luxusná časť ktorej len ťažko niečo vytknúť. Teším sa na vyvrcholenie série a uznávam že nemám ani šajnu čo sa môže diať, očakávam grandiózny zvrat ktorý naštartuje na nasledujúcu sériu. Mega rád dávam 9/10. ()