La Catedral (S01E09) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2015, 51 min

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

 • italka63
  *****

  Absolutně neuvěřitelné, leč pravdivé. Tedy věděla jsem, ž si Pablo nechal postavit vězení sám pro sebe, ale že to byl bordel kombinovaný s kasinem mě opravdu nenapadlo. Nemluvě o likvidaci protivníků, na to už musíte být vážně psychopatický kalibr. Prezidentovi Kolunbie nebylo co závidět.(4.5.2018)

 • Frajer42
  *****

  Tak takové "vězeníčko" bych si také klidně nechal líbit. Rekreační pobyt v kokainovém stylu. Opět další našlapaný díl. Můžeme sledovat Pablovu rostoucí podezíravost a nedůvěru vůči vlastním lidem. Opět si tou závěrečnou taškařicí malinko přiložil pod vlastní kotel. Nicméně, je to človíček, o kterém se dá napsat, že disponuje nesmírně vyvinutým selským rozumem. Agent Murphy se nám také krásně rozjel, takže nebylo možné od posledních 4 dílu odklonit zrak.(20.2.2016)

 • JohnMiller
  ****

  No teda.... Tak sa Pablo Escobar nakoniec presunul do ním navrhnutej väznice. To, že ide o zámok zo všetkým čo si len môžete predstaviť je vec druhá. Futbaloví štadión, kasíno, každodenný prídel prostitútok, no raj na zemi. Avšak ide stále o miesto z ktorého sa nemôže pohnúť, tak mu z toho po čase začne hrabať a paranoicky neveriť pomaličky ani vlastným ľuďom. Miesto mieru stále zvyšuje daň narkobarónom a už ich to prestáva baviť avšak tým, že k nemu nemajú dosah nemôžu spraviť nič. Vyšetrovatelia sa neustále snažia nájsť nejakú dieru v jeho systéme ale Escobar je chytrý. Majú podozrenie, že drogy preváža tunelom. A dokonca nekomunikuje telekomunikačnými zariadeniami, ani rádiom ani telefónom a dokonca ani morseovkou. Iba jednoduchými poštovým holubmi.(10.4.2016)

 • Heisenberg_
  *****

  Tak obě dvě hlavní postavy se v tomto díle chovali hodně agresivně, no a to jim neskutečně sluší - komu by se nelíbil Pablo, kompletně potřísněný krví, že? Vše směřuje k velkému finále...(27.1.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Mám definitivně jasno, Narcos je špičkový seriál, mám za sebou devět dílů bez jediného zklamání. Říká se, že jsme u nás k odsouzencům příliš shovívaví, tento díl rozhodně nedoporučuji zdravě naštvaným daňovým poplatníkům a panu Okamurovi, protože by to zavánělo infarktem. Tohle byla opravdu síla.(5.2.2018)

 • Tumbik
  *****

  Pablo už nevěří nikomu, začíná z toho šílet. Když se řekne vězení pro Pabla Escobara, představíte si něco jako Alcatraz, místo toho má Pablo pětihvězdičkový hotel.(23.8.2017)

 • K1NGSLAYER
  *****

  Epizoda o Pablovém "vězení" je vskutku zajímavá. Bohužel mu ale ze všeho začíná pěkně šplouchat na maják a všimli si toho i agenti a jsem zvědavý co se stane dál poté, co Pablo "poslal do nebe" 2 jeho kamarády.(16.11.2017)

 • PaTeXx
  ****

  Něco mi v této epizodě chybělo. Ale věřím, že ve finále mi to chybět nebude.(15.1.2019)

 • MovieMan7
  *****

  Pablo vyhrál, prozatím, odstranění Carilla, nehlídané vězení (rozumějte rekreační středisko pro překupníky), ale začíná být paranoidní, uvidíme, jak se to vyvine. 95%(8.5.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace