La Catedral (S01E09) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2015, 51 min

 • Frajer42
  *****

  Tak takové "vězeníčko" bych si také klidně nechal líbit. Rekreační pobyt v kokainovém stylu. Opět další našlapaný díl. Můžeme sledovat Pablovu rostoucí podezíravost a nedůvěru vůči vlastním lidem. Opět si tou závěrečnou taškařicí malinko přiložil pod vlastní kotel. Nicméně, je to človíček, o kterém se dá napsat, že disponuje nesmírně vyvinutým selským rozumem. Agent Murphy se nám také krásně rozjel, takže nebylo možné od posledních 4 dílu odklonit zrak.(20.2.2016)

 • Necrotongue
  *****

  Mám definitivně jasno, Narcos je špičkový seriál, mám za sebou devět dílů bez jediného zklamání. Říká se, že jsme u nás k odsouzencům příliš shovívaví, tento díl rozhodně nedoporučuji zdravě naštvaným daňovým poplatníkům a panu Okamurovi, protože by to zavánělo infarktem. Tohle byla opravdu síla.(5.2.2018)

 • italka63
  *****

  Absolutně neuvěřitelné, leč pravdivé. Tedy věděla jsem, ž si Pablo nechal postavit vězení sám pro sebe, ale že to byl bordel kombinovaný s kasinem mě opravdu nenapadlo. Nemluvě o likvidaci protivníků, na to už musíte být vážně psychopatický kalibr. Prezidentovi Kolunbie nebylo co závidět.(4.5.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  Tak obě dvě hlavní postavy se v tomto díle chovali hodně agresivně, no a to jim neskutečně sluší - komu by se nelíbil Pablo, kompletně potřísněný krví, že? Vše směřuje k velkému finále...(27.1.2017)

 • JohnMiller
  ****

  No teda.... Tak sa Pablo Escobar nakoniec presunul do ním navrhnutej väznice. To, že ide o zámok zo všetkým čo si len môžete predstaviť je vec druhá. Futbaloví štadión, kasíno, každodenný prídel prostitútok, no raj na zemi. Avšak ide stále o miesto z ktorého sa nemôže pohnúť, tak mu z toho po čase začne hrabať a paranoicky neveriť pomaličky ani vlastným ľuďom. Miesto mieru stále zvyšuje daň narkobarónom a už ich to prestáva baviť avšak tým, že k nemu nemajú dosah nemôžu spraviť nič. Vyšetrovatelia sa neustále snažia nájsť nejakú dieru v jeho systéme ale Escobar je chytrý. Majú podozrenie, že drogy preváža tunelom. A dokonca nekomunikuje telekomunikačnými zariadeniami, ani rádiom ani telefónom a dokonca ani morseovkou. Iba jednoduchými poštovým holubmi.(10.4.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace