Despegue (S01E10) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2015, 45 min

Ako som predpokladal... Skončilo sa to tak, aby divákov navnadili na ďalšiu sériu. Čo je síce fajn ale či obsah. dej a kvalita sa vyrovná týmto desiatim častiam? K tomu by som postupoval skôr kriticky. Hoci má ešte Escobar zopár mesiacov života, neviem či dokážu zo zostávajúceho materiálu vyťažiť toľko aby sa to dalo považovať za adekvátne pokračovanie. Avšak táto záverečná časť bola (ako vlastne všetky) celkom podarená.(17.4.2016)

Přiznám se, že jsem s 10. dílem počítal s vyčerpáním materiálu a utnutím seriálu. Jsem mile překvapen, neboť vše nasvědčuje pokračování. Velmi bych pokračování uvítal, protože tento seriál je naprosto noblesní práce. Nechybí mu vůbec nic. Také velmi chválím, že se seriálové postavy nesmírně podobají svým skutečným vzorům. To nějakou tu autentičnost určitě také rapidně pozvedá. Drogová válka je po skončení 10. dílu ještě více na spadnutí. Budu se zase někdy těšit.(20.2.2016)

Podobně jako předchozí díly byla i závěrečná epizoda skvěle napsaná i natočená, atmosféra byla tradičně fantastická a byla radost sledovat váhání vládních činitelů mezi spravedlností a zlem (větším či menším). Na to, že se vlastně celou dobu jen čekalo na jednu větší finální akci, jsem se výborně bavil.(5.2.2018)

Jako vždy jste okamžitě vtáhnuti do děje a tenhle závěrečný díl první série byl opět perfektní.(4.5.2018)

Skvělé zakončení 1. série seriálu o největším narkobaronovi světa - Pablu Escobarovi. Neuvěřitelně dobře a přesně autenticky zpracované. Hodně se těším na 2. sérii.(29.1.2017)