Náš člověk v Madridu (S02E03) (epizoda)

 • USA

  Our Man in Madrid

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2016, 46 min

 • tron
  ****

  Konečne sa do druhej sezóny vracia moja asi najobľúbenejšia postava prvej série, odhodlaný plukovník Carrillo - charizmatický, ale veľmi tvrdý muž, ktorý vie, s kým si zahráva a proti akým sviniam bojuje a tak veľmi dobre vie, že sa sám musí čiastočne stať sviňou, aby mal šancu nad takými parchantami vyhrať.(28.11.2016)

 • Kaka
  ****

  Carrillo one man show. Překvapivé, kontroverzní, šokující.(9.10.2019)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Po delší pauze jsem se vrhl na další díl. Chvíli mi trvalo, než jsem se ve všem opět zorientoval. Díl se táhne v rytmu boje násilí proti násilí. Na scéně se objeví odhodlaný plukovník, který se dvakrát nerozmýšlí nad odprásknutím nějakého toho dítěte. Celkově zavedl moc pěkné metody, a tak se občas stane i to, že když někdo nemá, nebo když někdo nechce sdělit kýžené informace, tak si zkrátí pobyt v helikoptéře, která se vznáší v dostatečné výšce, aby pád nebylo možné přežít. Proti Escobarovi zbrojí nejenom policie, ale i konkurence. V tomto díle se ovšem o zbrojení převážně povídá. Dojde snad k jedinému akčnímu momentu, kdy proběhne zátah v menší kokainárně. Jináč jsem si povšiml, že Pablovi začínají rašit šediny.(5.11.2016)

 • italka63
  *****

  Carrillo je zpět z Madridu a jak pravil vypravěč, čili jedna z hlavních postav, každý má svůj bod zlomu, včetně prezidenta. Pěkná divočina to v Kolumbii byla, až z toho mrazí.(27.7.2018)

 • Loki_Six
  *****

  "This is Gilberto Rodríguez Orejuela. And if you've never heard of him, it's because that's exactly the way he wants it. Ask him what he does for a living and he'll tell you that he's a banker, and that would be true. In fact, he and his brother Miguel controlled their own bank. Or he might tell you that he and his brother owned and operated one of Colombia's largest chains of drug stores. The brothers could also tell you they ran their own soccer team. Which they did. América de Cali, one of the best teams on the continent and a fierce rival of Pablo's Atlético Nacional. But what they'd never tell you is that these businesses were a front and that the Rodríguez brothers were the second biggest cocaine traffickers in the world: the leaders of the Cali cartel."(21.7.2019)