Hodný, zlý a mrtvý (S02E04) (epizoda)

The Good, The Bad, and The Dead

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2016, 49 min

Komentáře uživatelů k epizodě (20)

Obsahuje spoilery. Tak Carrillo nám v druhej sérii dlho nevydržal. Tvorcovia sa rozhodli jednu z najsympatickejších postáv univerza drasticky zlikvidovať. Na jednej strane je to samozrejme ohromná škoda, ale paradoxne práve týmto brutálnym zvratom, ktorý asi nikto nečakal, vytvorili skvelý moment, ktorý sa pre druhú sériu stane pravdepodobne kľúčovým. Carrillova smrť mi svojou nečakanosťou (v štýle "kto preboha by si zabil takú obľúbenú postavu???") pripomenula smrť Randyho Meeksa vo Vreskote 2.(28.11.2016)

Epizoda která svým jednak svým aranžmá a vyobrazením pablových démonů tak trochu ztratila svou jinak parádní autenticitu a (ne)filmovost a ukázala, že i slavná série Narcos může být filmové řemeslo se standartními prvky klišé a líbivými zvraty. Efektní přepadovka je sice působivě natočená, nečekaná, ale na kolik je věrně realistická a tudíž kombatibilní se zbytkem série - to těžko řici. Působí to ale v těch jinak neskutečně autentických medeillínských uličkách jako pěst na oko.(10.10.2019)

Spoilery! Nevím, či se to dá vlastně považovat za spoiler, ale již z názvu se dá celkem snadno vydedukovat, kdo je hodný, kdo je zlý a kdo bude mrtvý. Díl se táhne v sérií Carrilovy likvidace Pablových posluhovačů, což se konečně dočká odezvy u Pabla. Díky moc pěkné pastičce se Carrila odebere pod drn. Taktéž jsem se během dílu malinko zastyděl, když jsem si až po 13 dílů povšiml, že Pedro Pascal je vlastně Oberyn Martell z Game of Thrones. Já vím, jsem bystrý hoch. Celkově se jedná o jeden z nejlepších dílů. Vzduchem sviští spousta kulek, takže je o prvotřídní zábavu postaráno.(7.11.2016)

!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!! Chudák Carrila.. Jeho smrť ma ani trošku nepotešila.. Prešibaný darebák Escobar je stále o krok vpredu pred vládou. Neviem koľko fikcie sa v tomto seriáli nachádza ale to všetko čo pre dolapenie tohoto narkobaróna spravili a aj tak ho nechytili sa pomaličky mení na sci-fi, to je neuveriteľné.(12.9.2016)

Netuším, jestli se v průběhu druhé sezóny podaří tvůrcům trumfnout čtvrtou epizodu, pokud ano musel by to být vynikající díl, což by pro diváky bylo skvělé. Tohle byla parádička s hustou atmosférou, plná vystupňovaného napětí a brutální akce. V kůži té nešťastnice bych rozhodně být nechtěl, ať udělá, co udělá, vždycky naštve někoho mocného.(6.2.2018)

Že by zatím nejlepší díl 2. série? No to si sakra pište. U začátku a konce mi málem vybuchly nervy napětím. PS: Skvělá narážka na Hodný, zlý a ošklivý, akorát v tomto díle je to Murphy, Escobar a Carrilo ;) upss spoiler...(30.1.2017)

naprosto skvělá scéna s pistolí před zrcadlem..(5.9.2017)

Mrte hustej dil!!!(13.10.2016)

"When Pablo Escobar starts believing the pen's mightier than the sword you know you're getting to him. Carrillo's attacks on Pablo's facilities in Medellín were putting him - under more and more pressure. The way Carrillo saw it each sicario we took out got us one step closer to Escobar."(21.7.2019)

Zatím nejlepší díl seriálu!!! 95%(3.10.2016)

Boze.. tak tohle byla sila. Nervy na pochodu.. od prvni do posledni vteriny totalni majstrstyk..(28.2.2018)

!Spoilery! Skvělá epizoda plná napětí. Jen mě mrzí, že zemřel Horacio Carrillo, který byl jednou z mých oblíbených postav. Zajímavý kontrast (scéna plná klidu a v podstatě rodinné harmonie) k osudnému masakru tvořila jedna z následných scén, kde jsme viděli spokojeného Pabla Escobara, jak se vrátil domů k ženě, která mu odevzdává svoji zbraň, poněvadž největší riziko, kterým byl kolonel Cariillo, pominulo. Doufám, že se Pablo plete, a že Murphy s Peňou Carillovu smrt náležitě pomstí.(6.2.2019)

Suverénne najlepšia časť druhej série. Priznám sa, že to, čo sa stalo som vážne neočakával. A Pablo ma poriadne nasral, pretože kolonela, ktorý sa nebál svojími metódami prispôsobiť pravidlám hry, ktorú hrali bad guys, som radil medzi moje obľúbené postavy. Tak ostáva to na Murphym a Peñovi...(28.12.2016)

V dile dojde k jedne z nejsilnejsich situaci. Pablo se zbavi sveho uhlavniho nepritele. Plukovnik Carilla se, v druhe serii prilis neohreje...(4.2.2017)

Epizoda plná nenadálých, nečekaných ale přesto zcela logických zvratů, které skvěle pasují do příběhu. Jak bylo řečeno již v předešlých dílech - Pablo je nejnebezpečnější, když je zahnán do kouta - to v této epizodě platí naprosto přesně. Sice prohrává válku, ale vyhrál tuhle bitvu... Troufám si říci, že veledůležitou. Podle mého názoru zatím nejlepší epizoda celého seriálu.(23.8.2017)

*SPOILERALERT* Nečekaný odchod mé oblíbené postavy, plukovníka Carrilla, budu oplakávat ještě dlouho.(1.10.2017)

!SPOILER! Jsem neskutečně rád za smrt Carrila. "Vracím ti ji". Hodně zajímavý a asi nejpovedenější díl zatím z druhý série plný nečekaných zvratů. Tohle se fakt povedlo a stále nepřestávám být překvapený.(18.11.2017)

No to mi poser záda...(15.7.2018)

Všechno špatné je k něčemu dobré (Carrillova smrt). A doufám, že to bude dobré k něčemu kurevsky velkému.(27.1.2019)

Po delší době díl plný zvratů. Akce proti Escobarovi nebyla (vyjímečně) neúspěšná díky informátorovi, nýbrž díky informátorovi informátora. Samotná scéna až moc akční, spoustu střelby, ale to může být jen mou konzervativností. Ale na to, že si tvůrci celou postavu Colonela Carrilla vymyslely si s ní dost vyhrály. Akčnosti navzdory je tu ale ještě jeden zásadní moment a to rezignace Eduarda, a.k.a. prezidentova poradce. Celkově slabší díl, který byl ale plný akce. K 5* mě donutily dvě hlášky: "Vracím ti ji." a hláška úplně nakonec od Judy Moncadové, ze které mi přešel mráz po zádech. Velmi slabých *****. 84%(14.8.2019)