Carillo nechal pozatýkat několik děti, které pracovaly pro Escobara jako špehové. Jednoho z nich zabil a po druhém poslal Escobarovi kulku na znamení, že ho čeká stejný osud. Ten si to však nechce nechat líbit... Carrillo v minulém díle pozatýkal několik dětí, které pracují pro Escobara jako jeho špehové. Carrillo pak jednoho z nich zabil a všechny ostatní varoval před podobným osudem. Jeden z chlapců měl navíc Escobarovi předat kulku. Chlapec tak udělal a Escobar se natolik naštval, že se rozhodl, že nechá Valerii, aby s chlapcem natočila rozhovor, aby se národ dozvěděl, čeho je Carrillo schopný. Když televize rozhovor odvysílala, řekl Eduardo prezidentovi, že musí oficiálně tyto věci popřít a Carrilla se raději na nic neptat. Když rozhovor na lidi nezapůsobil, tak se Escobar naštval ještě víc a rozhodl se, že napíše do všech novin dopis, ve kterém popíše, co Carrillo dělá. Escobarův právník pak dopisy tisku předal, ale nikdo nic neotiskl. Escobar byl na dně a evidentně se začal bát o svůj život, a i o životy svých blízkých. Limón, který pro Escobara poměrně krátce pracuje jak jeho řidič, na svém šéfovi vidí to zoufalství a také vidí, že Carrillo zabíjí Escobarovy muže jako na běžícím pásu. Limón proto vyhledá Maritzu, která mu už jednou pomohla, ale pak musela z Medellínu utéct, protože ji chce jeden z Escobarových sicarios zabít. Limón tvrdí, že chce Escobara vydat policii, ale potřebuje pomoc Maritzy. Limón prý ví, kdy je Escobar sám a hlavně kde je. Limón chce, aby Maritza předala policii informace o tom, kde Escobar bude. Limón jí to včas zavolá. Maritza nejprve váhá, ale pak s plánem souhlasí. Maritzu s DEA spojí Limónova kamarádka, která je prostitutkou a jejím zákazníkem je i Peňa. Peňa si Maritzu nedobrovolně poslechne, a nakonec jí i věří. Peňa pak o všem informuje Messinovou, Murphyho a Carrillu. Všichni souhlasí s tím, že pokud informace od Maritzy budou odpovídat odposlechům, tak vyrazí do akce. Následujícího dne Limón zavolá Maritze a oznámí, kde bude Escobar za hodinu a půl. Maritza váhá, zda má Peňovi zavolat, ale nakonec se k tomu odhodlá. Peňa svolá tým a nechá informaci ověřit. Jakmile dostane tým zelenou, tak Carrillo vyráží do akce. Murphy a Peňa chtějí jít taky, ale Messinová jim to nedovolí, protože to jejich americký velvyslanec zakázal. Messinová tím zachránila oběma mužům život, protože to byla past. Escobar a jeho muži celou Carrillovu kolonu obklíčili a všechny muže pozabíjeli. Carrilla zabil Escobar osobně. Peňa si to celé velmi vyčítá. Za Murphym přijede jeho žena, aby ho utěšila. Maritza se bojí o svůj život, ale Limón to od začátku podával Escobarovi tak, že ona v tom jela s nimi. Maritza si tak přišla ke slušným penězům a Escobar jí věří. Limón tak Maritze pomohl a pomohl i sobě, protože nyní má Escobar opět navrch. Gaviria je ze situace velmi nešťastný a musí veřejnosti obětovat nějakého viníka. Eduardo se rád pro Gaviriu obětuje, a navíc mu na záda dýchá nejvyšší státní zástupce, takže je to vlastně velmi rozumné řešení. Judy se v minulém díle rozhodla, že obětuje některé svoje laboratoře, aby se konečně zbavila Escobara. Kartel z Cali s ní spolupracuje. Spolupráci jim nabízí i krajně pravicová polovojenská skupina, kterou vedou Fidel a Carlos Castaňové, které Pablo naštval, když spolupracoval s komunisty. CIA doporučila Castaňovým, aby se spojili s Judy a kartelem z Cali. Bratři ale byli nejprve Pachem odmítnuti, protože Pacho věřil, že Carrillo Escobara dostane. Když byl ale Carrillo zabit, tak se situace změnila. Don Berno, který je pravou rukou Judy, se tedy ozval Peňovi a odvezl ho na schůzku s Judy a bratry Castaňovými. (TV Prima)

tron

Obsahuje spoilery. Tak Carrillo nám v druhej sérii dlho nevydržal. Tvorcovia sa rozhodli jednu z najsympatickejších postáv univerza drasticky zlikvidovať. Na jednej strane je to samozrejme ohromná škoda, ale paradoxne práve týmto brutálnym zvratom, ktorý asi nikto nečakal, vytvorili skvelý moment, ktorý sa pre druhú sériu stane pravdepodobne kľúčovým. Carrillova smrť mi svojou nečakanosťou (v štýle "kto preboha by si zabil takú obľúbenú postavu???") pripomenula smrť Randyho Meeksa vo Vreskote 2. ()

Kaka

Epizoda která svým jednak svým aranžmá a vyobrazením pablových démonů tak trochu ztratila svou jinak parádní autenticitu a (ne)filmovost a ukázala, že i slavná série Narcos může být filmové řemeslo se standartními prvky klišé a líbivými zvraty. Efektní přepadovka je sice působivě natočená, nečekaná, ale na kolik je věrně realistická a tudíž kombatibilní se zbytkem série - to těžko řici. Působí to ale v těch jinak neskutečně autentických medeillínských uličkách jako pěst na oko. ()

Frajer42

Spoilery! Nevím, či se to dá vlastně považovat za spoiler, ale již z názvu se dá celkem snadno vydedukovat, kdo je hodný, kdo je zlý a kdo bude mrtvý. Díl se táhne v sérií Carrilovy likvidace Pablových posluhovačů, což se konečně dočká odezvy u Pabla. Díky moc pěkné pastičce se Carrila odebere pod drn. Taktéž jsem se během dílu malinko zastyděl, když jsem si až po 13 dílů povšiml, že Pedro Pascal je vlastně Oberyn Martell z Game of Thrones. Já vím, jsem bystrý hoch. Celkově se jedná o jeden z nejlepších dílů. Vzduchem sviští spousta kulek, takže je o prvotřídní zábavu postaráno. ()

Necrotongue

Netuším, jestli se v průběhu druhé sezóny podaří tvůrcům trumfnout čtvrtou epizodu, pokud ano musel by to být vynikající díl, což by pro diváky bylo skvělé. Tohle byla parádička s hustou atmosférou, plná vystupňovaného napětí a brutální akce. V kůži té nešťastnice bych rozhodně být nechtěl, ať udělá, co udělá, vždycky naštve někoho mocného. ()

ALIENka_

Pablo Escobar vrací úder, a to s pěkně velkou hromadou kvérů a peněz. Lov na Pabla se nevydařil (ale do prdele, pěkně dlouho to vypadalo, že tady už skončí) - řeknu vám tenhle chlápek má pěkně tvrdej kořínek a zatraceně velký štěstí, že má takhle věrný "zaměstnance", to se jen tak nevidí. Každopádně Carrilo to odnes, a že si Pablo jeho smrt sakra užil! :D Naprosto skvělá epizoda, tenhle seriál je prostě MASTERPIECE! Hodnocení: 10/10 ()

JohnMiller

!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!! Chudák Carrila.. Jeho smrť ma ani trošku nepotešila.. Prešibaný darebák Escobar je stále o krok vpredu pred vládou. Neviem koľko fikcie sa v tomto seriáli nachádza ale to všetko čo pre dolapenie tohoto narkobaróna spravili a aj tak ho nechytili sa pomaličky mení na sci-fi, to je neuveriteľné. ()

Wiikii

Pablo Escobar začíná ztrácet nervy, ale naštěstí jeho lidé, jsou opravdu jeho a on se na tě tak může spolehnout. .. Limón je pro mne tímto už dozajista bad guy, byť to bylo pro Maritze dobré...+ Utváří se nové spojenectví prozi Escobarovi (Pacho, Gilberto, Judy Mondaco s donem Bernem a přidali se i bratři Gastanové z Autodefenses) jak budou reagovat, když zjistí, že Pablo opět utvrzuje svojí pozici? ()

Loki_Six

"When Pablo Escobar starts believing the pen's mightier than the sword you know you're getting to him. Carrillo's attacks on Pablo's facilities in Medellín were putting him - under more and more pressure. The way Carrillo saw it each sicario we took out got us one step closer to Escobar." ()

Luk Skywalker

A tady jsem to opravdu nečekal. Ta přestřelka je naprosto super. Škoda jen, že se to takhle v reálu nemohlo stát (hlavně, když zemře fiktivní postava, která nejspíš zastupuje více reálných postav). Tvůrci přidali brutality do druhé řady. ()

yvona

Obsahuje spoiler. Haha, tak to byla snad nejstupidnější epizoda dosud. Jak to ti koumáci tehdá udělali, když zlikvidovali pevnost na kopečku se speciálními jednotkami v první sérii? Pablo se nyní v klídku celé týdny povaluje ve svém růžovém domečku v lesích, kde ho "hlídá" 20, slovem: dvacet, poloopic a policie,CIA, DEA, armáda, ani plukovník Carrillo se svým týmem ho nenajde,přestože má k dispozici všechny odposlechy a lokalizaci. Tak si počkají na blbou nánu, kterou sice nikdo z nich v životě neviděl,ale dá jim nějakou adresu. Nikomu není divný, proč Escobar jede v noci v kufru taxíku za svým účetním....... pobavilo :)))) ()

0verseer

Suverénne najlepšia časť druhej série. Priznám sa, že to, čo sa stalo som vážne neočakával. A Pablo ma poriadne nasral, pretože kolonela, ktorý sa nebál svojími metódami prispôsobiť pravidlám hry, ktorú hrali bad guys, som radil medzi moje obľúbené postavy. Tak ostáva to na Murphym a Peñovi... ()

sanjay

!Spoilery! Skvělá epizoda plná napětí. Jen mě mrzí, že zemřel Horacio Carrillo, který byl jednou z mých oblíbených postav. Zajímavý kontrast (scéna plná klidu a v podstatě rodinné harmonie) k osudnému masakru tvořila jedna z následných scén, kde jsme viděli spokojeného Pabla Escobara, jak se vrátil domů k ženě, která mu odevzdává svoji zbraň, poněvadž největší riziko, kterým byl kolonel Cariillo, pominulo. Doufám, že se Pablo plete, a že Murphy s Peňou Carillovu smrt náležitě pomstí. ()