DEA už téměř měla Escobara v hrsti. Ten však nakonec i se svým řidičem utekl na otcovu farmu. Jak se zachovají ostatní narkobaroni, když mají volné pole působnosti? Agentům DEA se v minulém díle podařilo zatknout La Quicu, díky kterému získali informace o plánech Escobara. DEA a kolumbijští policisté se tedy chystali na zatčení Escobara, ale ten to celé prokouknul a od svých plánů se odklonil. Escobar a jeho řidič Limón se místo vyvraždění Medellínského kartelu přesunuli na statek Escobarova otce, kde se ukryli. Escobarův vztah s otcem vypadá velmi komplikovaně, ale Pablo i Limón na statku zůstávají a pomáhají. Escobar se snaží zkontaktovat Tatu, ale nechytá žádný signál. Escobar je na statku spokojený a přemýšlí, že by koupil statek vedle otce a přestěhoval se tam s rodinou. Otec ale ví, že se to nestane a že si Pablo už svoji cestu dávno vybral. Pablo má prý nést následky svých činů. Pablův otec se za svého syna stydí a myslí si o něm, že je vrah. Pablo a Limón nakonec ze statku odjeli, ale než se tak stalo, poslal Escobar Limóna pro peníze, které zakopal nedaleko statku. Limón peníze skutečně našel, ale všechny byly pokryté plísní. Limón se tedy vydal za Maritzou, o které věděl, že jí dal Pablo poměrně hodně peněz. Maritza ale odmítla Limónovi peníze dát, a ještě k němu byla zcela upřímná a řekla mu, že se z něj stal vrah. Limón nedokázal svoje emoce udržet na uzdě a Maritzu nakonec zastřelil. Limón u Maritzy našel pár tisíc dolarů, které dal Pablovi, ale ten je nechal otci na statku. Pablo a Limón se tedy vrací do Medellínu s prázdnou. Jakmile Escobar dorazil do města, spojil se s Tatou. Kartel z Cali ví, že jim bude Judy komplikovat život, takže nakonec rozhodnou, že má být zabita. Los Pepes proto dali Judy do auta bombu, ale ta vybuchla dříve, než měla, takže se Judy jen lehce poranila. Don Berna po této události zavolal Peňu k Judy domů, kde mu Judy řekla, že chce, aby nyní šel po bratrech Castaňových. Peňa ale odmítá Judy pomoct, takže ho Judy začne vydírat s tím, že půjde na veřejnost s informacemi o jejich spolupráci. Peňa něco takového nesmí dopustit, takže přijde s plánem, že Judy předá DEA všechny informace o kartelu z Cali a díky tomu dostane ochranu od USA. Judy s něčím takovým souhlasí, ale Don Berna práskače nesnáší, takže se spojí s kartelem z Cali a společně s nimi pošle Judy pryč z Kolumbie. Don Berna bude nyní pomáhat bratrům Castaňovým, kteří se chtějí stát součástí obchodování s kokainem. Peňovi tedy jeho plán nevyšel. Když Judy na výslech s Peňou nedorazila, šel Peňa za Messinovou, která o všem věděla a dala Peňovi zelenou, ale u Messinové v kanceláři našel Peňa jen agenta CIA Billa. Bill oznámil Peňovi, že Messinová byla za svoji drzost postavit se CIA převelena na nějaké nudné místo a že nejspíš i Peňa bude poslán z Kolumbie někam jinam. Murphy jel v tomto díle do Bogoty, kde se setkal s mužem, který má podle Trujilla důležité informace, které povedou k dopadení Escobara. Murphy tomu nejprve moc nevěřil, ale pak od informátora dostal seznam frekvencí, na kterých Escobar komunikuje se svojí ženou. Informátor pracuje u ochranky rodiny Escobara a přeje si, aby jejich utrpení už skončilo. Nic jiného ten informátor nechce. (TV Prima)

tron

Panebože, táto časť je nakrútená a napísaná tak poeticky (prechádzky v prírode, návrat k otcovi). že by divák toho zmrda takmer až ľutoval. Našťastie sa tvorcovia na konci spamätajú a ukážu Escobarovu pravú, skutočnú, desivú tvár. A DEA už je blízko. Bližšie je snáď už len kartel Cali. Kto ho nájde skôr? ()

Psychor

Tajně jsem doufal, že by si všechny epizody druhé série mohly odnést 5 hvězd, avšak tady již nezbývá nic jiného, než hodnocení o jednu hvězdu snížit. Po zhroucení kokainového impéria si Pablo na pár týdnů vyzkouší, co obnáší život prostého farmáře. Tato zajímavá proměna se však negativně podepíše na tempu dané epizody a diváka zřejmě příliš neosloví ani její melodramatický nádech. Z hlediska zpracování se tak bezpochyby jedná o nejslabší část celého seriálu. ()

Kaka

Venkovský relax, anebo Pablo úplně jinak než jsme zvyklé. Zarostlý, filozofující o životě se žvárem v ůstech a asi tak o 10kg těžší. Už to není ta mašina co láme režimy a ničí vlády. Finále se blíží. Šokující scéna Lemona. ()

Frajer42

Spoilery! Relaxační díl. Pablo si v zoufalství našel útočiště u svého tatínka, který se mu absolutně nepodobá. Ani vzhledem a už vůbec ne charakterem. V ději se najednou hopslo o měsíc a půl dopředu a divák se může vůbec poprvé těšit na krásně zarostlého Pabla, který je opravdu cool. Penízky se mu nadobro rozkutálely, tak teď s tátou a Limónem dojí kravičky a staví plot. Snad nám Pablo alespoň malinko pohubne. Docela žasnu nad věrností Limóna. Pablo byl skutečně mistr v odhadu svých kumpánů. Celkem šok, když Limón popravil svoji bývalou lásku Maritzu před zraky její dcerky. Mezitím se v Medellínu rozhodovalo o kokainovém vládci. Celkem se mi líbilo, když tlouštík vystrnadil tu krávu Judy. Nikdy mi nebyla sympatická. Dost se těším na finále. ()

Necrotongue

Podobně jako v sedmé epizodě se mi zpomalení děje nelíbilo, místo výletu s Lufthansou nasadili tvůrci poctivou kolumbijskou farmařinu spojenou s přírodní lyrikou, což v tomto seriálu působilo jako pěst na oko a vůbec poprvé jsem při jeho sledování pocítil náznak nudy. ()

ALIENka_

Pablo táhnul do piče, trh se uvolnil, tak se ostatní narcos můžou spokojeně válet v penězích z kokainu. Pablův otec zrovna nemá dvakrát radost, že ho přišel jeho obtloustlý syn navštívit, takže netrvá dlouho než se na sebe pěkně naserou a Escobar se vydává vstříc dobrodružství zpátky do Medellína. Narcos samozřejmě na nějakou věrnost kálí z vysoka, takže když začne bejt Judy nebezpečná, šup s ní do letadla. Hodnocení: 8/10 ()

JohnMiller

Povedal by som, že predposledná časť druhej série je iba úvod ku koncu a tu už divák jasne vie, že Pablo Escobar nadobro skončil. Skrýva sa s posledným mužom na farme narastie mu brada a v tomto vyhnanstve sa háda zo svojim otcom o morálnych zásadách. Miestami trocha naťahované ale stále kvalitné. ()

Wiikii

Hodně vyprávění, žádné nové informace, žádná příprava na příští díl, tedy až na Judy a Pabla vracející se domů, vše bylo velice pomalé až smutné. A za mě bylo hodně smutné poč a jak dopadla Maritza... ()

Loki_Six

"I read in a book somewhere about a rich guy goes broke. When he's asked how it happened, how he had lost everything, he answered: "Slowly at first. And then... all at once." For Pablo Escobar, "all at once" had finally come. His empire in shambles, his army all dead or in jail, Escobar did the one thing he could still do: a disappearing act." ()

LachtanShows

Určitě nemám v plánu Narcos i po té nepřerušené vlně pětkových hodnocení řadit mezi mé nejfavoritnější seroše, ale ty kvality mu nelze upřít a už teď mi mrzí, že mám před sebou poslední řadu. Ale pokud bude alespoň obdobně dobrá, vrhnu se i na mexický sequel. ()

0verseer

Po predcházajúcich hektických udalostiach prišla trochu ukľudňujúca časť. Pre niektorých možno nudné, ja však oceňujem snahu tvorcov poukázať na poetickú spravodlivosť a dožívanie posledných Pablových dní v odlúčení od rodiny a bez všetkého (a všetkých), čo vďaka svojmu drogového impériu nadobudol. Kedysi najväčší narkobarón a jeden z najbohatších ľudí na svete skončil opustený a prišiel doslova o všetko. Je jasné, že domov do Medellínu sa vrátil len preto, aby tam zakončil svoj príbeh... ()

K1NGSLAYER

Zajímavé jak se vrátil k otcovi. Najednou ze sedmého nejbohatšího muže na světě nebyl nikdo a okolo sebe měl už jen Limóna. Epizoda byla sice dost natahovaná a až hodně emotivní, ale líbil se mi rozhovor s jeho tatíkem kde se i pohádali. ()