Naše farma (S02E09) (epizoda)

 • USA

  Nuestra Finca

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2016, 57 min

 • tron
  ****

  Panebože, táto časť je nakrútená a napísaná tak poeticky (prechádzky v prírode, návrat k otcovi). že by divák toho zmrda takmer až ľutoval. Našťastie sa tvorcovia na konci spamätajú a ukážu Escobarovu pravú, skutočnú, desivú tvár. A DEA už je blízko. Bližšie je snáď už len kartel Cali. Kto ho nájde skôr?(6.12.2016)

 • 0verseer
  ****

  Po predcházajúcich hektických udalostiach prišla trochu ukľudňujúca časť. Pre niektorých možno nudné, ja však oceňujem snahu tvorcov poukázať na poetickú spravodlivosť a dožívanie posledných Pablových dní v odlúčení od rodiny a bez všetkého (a všetkých), čo vďaka svojmu drogového impériu nadobudol. Kedysi najväčší narkobarón a jeden z najbohatších ľudí na svete skončil opustený a prišiel doslova o všetko. Je jasné, že domov do Medellínu sa vrátil len preto, aby tam zakončil svoj príbeh...(1.1.2017)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Relaxační díl. Pablo si v zoufalství našel útočiště u svého tatínka, který se mu absolutně nepodobá. Ani vzhledem a už vůbec ne charakterem. V ději se najednou hopslo o měsíc a půl dopředu a divák se může vůbec poprvé těšit na krásně zarostlého Pabla, který je opravdu cool. Penízky se mu nadobro rozkutálely, tak teď s tátou a Limónem dojí kravičky a staví plot. Snad nám Pablo alespoň malinko pohubne. Docela žasnu nad věrností Limóna. Pablo byl skutečně mistr v odhadu svých kumpánů. Celkem šok, když Limón popravil svoji bývalou lásku Maritzu před zraky její dcerky. Mezitím se v Medellínu rozhodovalo o kokainovém vládci. Celkem se mi líbilo, když tlouštík vystrnadil tu krávu Judy. Nikdy mi nebyla sympatická. Dost se těším na finále.(14.11.2016)

 • Loki_Six
  ****

  "I read in a book somewhere about a rich guy goes broke. When he's asked how it happened, how he had lost everything, he answered: "Slowly at first. And then... all at once." For Pablo Escobar, "all at once" had finally come. His empire in shambles, his army all dead or in jail, Escobar did the one thing he could still do: a disappearing act."(25.7.2019)

 • Psychor
  ****

  Tajně jsem doufal, že by si všechny epizody druhé série mohly odnést 5 hvězd, avšak tady již nezbývá nic jiného, než hodnocení o jednu hvězdu snížit. Po zhroucení kokainového impéria si Pablo na pár týdnů vyzkouší, co obnáší život prostého farmáře. Tato zajímavá proměna se však negativně podepíše na tempu dané epizody a diváka zřejmě příliš neosloví ani její melodramatický nádech. Z hlediska zpracování se tak bezpochyby jedná o nejslabší část celého seriálu.(5.9.2016)

 • - Pri leteckom zábere mesta vidno moderné vozidlá z 21. storočia. (WalterIK7)