Reklama

Reklama

Narcos - Série 3

(série)
Trailer 1
Životopisný / Krimi / Drama
USA, 2017, 8 h 53 min (Minutáž: 47–61 min)

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Pravidla se změnila a protidrogový úřad se po krvavém honu na Escobara zaměřuje na jeho následovníky – kartel z Cali. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (122)

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna z najlepších vecí v televízií. Narcos predstavujú skvelú sondu do stredu drogovej vojny, ktorá bola plná intríg, vrážd a politických machinácii. Trošku mi vadilo, že sme sa nedozvedeli čo sa stalo s Murphym ale Peňa ako ústredná postava spolu s tými čo sa snažia prejsť na dobrú stranu zákona, aby ochránili svoje rodiny, robia z tejto série nadupanú jazdu plnú napínavých a akčných scén, ktorých finálne rozuzlenie zanecháva hnusnú pachuť niečoho nevyriešeného. Niečoho čo sa nikdy nevyrieši. Cali sú assholes. Nie taký veľký ako Escobar. Ale sofistikovanejší assholes. Uzatvorenie bolo aj napriek neuspokojivosti v určitých psychologických a dramaturgických vrstvách značne uspokojivé. Uvidíme čo prinesie Mexico. 3. séria - 100% ()

Furmi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tretej série som sa dosť obával. Bez Agenta Murphyho, bez Pabla Escobara som mal zo začiatku pocit že ide len o nejaký odľahčený spin-off. Avšak séria tak od polovice nabrala celkom na obrátkach a záver bol veľmi dobrý. Pokiaľ sa dá očakávať 4. série v prostredí Mexika tak sa na ňu teším o to viac. Mexiko je zaujímavejšie ako Kolumbia a môže seriál opäť oživiť. ()

Reklama

Ratemus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle bylo opravdu výborné a jasně to podrtrhuje fakt, že seriál se nejmenuje Escobar ale prostě Narcos. První dvě řady jsem si užíval a tohle ne jinak, místy jsem dokonce ani nedýchal ano až tak to bylo dobré a to se musim přiznat, že u prvních dvou řad se mi to nestalo. Sakra tohle bylo i místy lepší než Medelínský Pablo, skutečně výborné a jasně to dokazuje fakt, že je to jeden z nejlepších seriálů a už se těším na mexické kartely.... ()

Fr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

,,JE TO VĚTŠÍ NEŽ VY…“ /// Narcos i na potřetí dostáli svý pověsti a publikum schopný naráz vstřebat historický fakta a drsnej příběh, seznámí s kšefty, vazbami i lidmi stojícími za impériem narkobaronů z Cali. Často předvádí dramatický maso, který vhodně doplňujou dobový záběry či úryvky projevů. Díky (téměř) kladnýmu hrdinovi, nakonec Escobarův fascinující charakter nechybí. Celá série NARCOS je dokonalou záležitostí, mapující nejdůležitější okamžiky z historie narkomafie a její sledování může způsobit závislost. Vyléčí ji „Mexická“ 4. série? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Trošičku šňupu a často se ptám: „Odkud se bere?“ 2.) Nevím, kdy se odchází do důchodu. 3.) Thx za titule „titulkomat“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

herr_carter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedním slovem - neskutečné! Tahle série se mi zatím líbila nejvíc, přitom už se tam Escobar, co by původní hlavní postava, logicky neobjevuje - jak se to říká, král je mrtev, ať žije král?!? Série Narcos zraje jak víno a těším se na 4.sérii, pojednávající o mexickém kartelu - už aby to bylo !....................moje hodnocení = 10 z 10. ()

Galerie (80)

Zajímavosti (4)

  • Keď je herečka (Kerry Bishé) v kaderníctve, má bradavicu na ľavom líci, no neskôr je vidieť, že ju má na pravom. (maramashi)
  • Auto, kterým přijede Claudio Salazar (Carlos Camacho) s manželkou Maríou (Andrea Londo) do domu bratrů Rodriguezových, je kabriolet Porsche 911 (993) Carrera z roku 1994. (J.F.B.)
  • V čase 35:26 jde na silnici na okamžik vidět kamera. (HonzysKISS)

Související novinky

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Hrstka nejoblíbenějších uživatelů ČSFD.cz tradičně vybrala osobní trojku nej filmů, uvedených do české a slovenské distribuce nebo na filmových festivalech v roce 2017. A někteří dali hlasy taky svým… (více)

Reklama

Reklama