Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cpt.Lynch
  *****

  Byla nasnadě otázka, jak se třetí díl Narcos vypořádá s odchodem Krále. A myslím, že se to povedlo dobře. Ze začátku se vše ještě krčilo v mohutném stínu, který vrhal Pablo, ale zhruba kolem 3 dílu z něj dílo vylezlo a stalo se plnohodnotnou sérií. Někdy napínavé až za hranu, což mi trochu říká, zda nebyl scénář víc poplatný divákovi než faktu/dokumentu (ale nejsem schopen to posoudit). Postavy super, těším se na čtvrtou sérii.(4.10.2017)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Přiznávám, že zpočátku jsem měl obavy, že bez Escobara seriál nebude mít dostatečné koule ( První dva díly o tom i dost napovídaly), jenže od 3. dílu se z Narcos opět stává zběsilá jízda a hon na 4 kmotry z Cali Kartelu, kde každý měl něco do sebe. Noví DEA Agenti nejsou tak sympatičtí, jako předešlá dvojice, alespoň, že přetrval pořád Pedro Pascal. Silné, zvratovité, opět brutální a především zajímavě poučné. 95%(15.10.2017)

 • InJo
  ****

  Jak jsem se prvními třemi díly takřka pronudil (jedna dobrá scéna na epizodu mi fakt nestačí), u posledních tří (možná i čtyř) jsem napětím chvílemi (zase) pomalu ani nedýchal. Z hlediska postav není klíčovým trumfem ani agent Peňa (který je několikrát bohužel dost upozaděn), ani čtveřice gentlemanů z Cali (přestože jsou příkladně rozmanití), ale vynikající (nová) postava sympatického bezpečáka Salceda, která spolehlivě přitahuje pozornost už jen díky svému divácky velice vděčnému zasazení do příběhu. Hodně jsem se bál, že bez hned dvou stěžejních postav předchozích řad už Narcos budou jen ucházejícím odvarem, ale naštěstí mi dokázali, že i s méně vyčnívajícími a výstředními postavami stále dokážou v člověku vzbudit nezanedbatelnou míru závislosti... ;-)(13.10.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "The day Pablo went down, the Cali cartel became Public Enemy Number One. And the fact that they helped us bring him down didn't mean shit. Many observers fear Colombia's other large cartel, the Cali cartel, will now simply step up its own drug production. And that's exactly what happened. While the world was focused on Escobar, Cali's operations had grown exponentially, differing from their rival in every possible way. Where Pablo sought the love and protection of the masses of Medellín, these guys rubbed shoulders with Colombia's elite and called themselves "the Gentlemen of Cali." And whereas Escobar craved the spotlight, these guys stayed in the shadows, perfecting the game, building complex smuggling and distribution networks through Mexico, Europe, and the Far East, without leaving so much as a fingerprint. Even the people working for them didn't know it was Cali coke they were moving. It was fucking Cocaine, Incorporated. And they ran it like a Fortune 500 company."(28.7.2019)

 • sofiapetra
  ****

  Zdálo by se, že natočit třetí sérii - tedy již bez Escobara - je poměrně zavádějící a nadbytečné, ale scénáristé to zase tak pěkně a napínavě pospojovali, natolik intimně až rentgenově dokázali nahlížet do uvažování a nitra málem všem postav, že i třetí série rozhodně stojí za vidění. Rada: nenechte se odradit začátkem, první dva díly jsou trochu uspávající, ale pak si to vynahradíte. Pro mě osobně největší zážitek: agent Peňa. Nebo-li pravá esence muže nejen v každém záběru, ale i v každé větě.(9.9.2018)

 • - V čase 35:26 jde na silnici na okamžik vidět kamera. (HonzysKISS)

 • - V epizodě zazní skladba „C.R.E.A.M.“ od hip-hopové kapely Wu-tang clan. (Epistemolog)