Tak tohle bylo opravdu výborné a jasně to podrtrhuje fakt, že seriál se nejmenuje Escobar ale prostě Narcos. První dvě řady jsem si užíval a tohle ne jinak, místy jsem dokonce ani nedýchal ano až tak to bylo dobré a to se musim přiznat, že u prvních dvou řad se mi to nestalo. Sakra tohle bylo i místy lepší než Medelínský Pablo, skutečně výborné a jasně to dokazuje fakt, že je to jeden z nejlepších seriálů a už se těším na mexické kartely....(27.8.2018)

Parádní série, která mě překvapila, jak lehce se obešla bez Escobara. Tahle třetí část bez problému konkuruje té první a snad je i v určitých aspektech lepší! Cali uzavírá kolumbijskou etapu. Přirozeně pomalu přebírá štafetu Mexiko, což je totální nářez a seriál to může udržet stále v nejlepší kvalitě. 92%.(23.10.2017)

Třetí série je trochu jiná než dvě předchozí a rozhodně to má co dělat s odchodem Escobara a agenta Murphyho. Tempo je pomalejší a první čtyři díly jsem se celkem bál, jestli se to vůbec někdy rozjede. Jenže jakmile začne jít do tuhého, každá další epizoda je lepší a lepší, až jsem měl pocit, že pět hvězdiček nestačí. Znovu se totiž rozjede pekelné inferno plné drsných přestřelek, napínavých chvil a spousty nečekaných zvratů. Pedro Pascal opět zahrál parádně, což vlastně můžu říct úplně o všech. Čtyři kmotři sice nejsou Escobar, u něhož chtě nechtě to charisma a respekt cítíte na míle daleko, i tak ale jde o další skvěle napsané postavy, v jejichž přítomnosti bych se stoprocentně ocitnout nechtěl. Jsem fakt zvědav kam se tvůrci vydají ve čtvrté sérii a pomalu, ale jistě ji vyhlížím jako jeden z nejočekávanějších projektů příštího roku.(3.9.2017)

Musím ze na začátku přiznat, že jsem zastával skeptické stanovisko k třetí řadě, protože jsem prostě a jednoduše nevěřil, že by se absence Escobara ve výsledku neprojevila. Zmýlil jsem se, jak tomu již bylo mnohokrát. Ano, chvilkami je mírně pociťovat nepřítomnost této postavy, ale ono se to ihned vynahradí jinde, tudíž si tento miniproblém za pár vteřin neuvědomíte. Velké plus je návrat staronové postavy agenta DEA Peňy, bez něj by ta řada šla celá do kelu, neboť jeho vyprávěcí vsuvky stály za to, je Španěl, tudíž jeho přízvuk také nepůsobil krkolomně, a hlavně podal bezchybný výkon. Ústřední čtveřici postav narkobaronů z Cali jsem si oblíbil, překvapilo mě, jak se každý mohl pyšnit absolutně jinou osobností. Ale ve výsledku to byli všichni do jednoho pěkní grázlové. První polovina seriálu by si objektivně přišla tak na čtyři hvězdy, ale ve druhé se rozjel tak rychlý sled událostí, že tady nestačí ani ta pětivězdičková stupnice. Musím pochválit scénář, tam se nedalo nic vytknout, dále pak věrohodné lokace natáčení a také herecké osazenstvo. A samozřejmě tu nepříjemnou realističnost, která nahání hrůzu. Předposlední díl zařazuji na špici ledovce, a to se týká nejen této řady. Uvidíme, jak se projeví změna země, na Mexiko jeho Juaréz se rozhodně těším a doufám, že kvalita zůstane na té nejvyšší úrovni jako doposud. Jeden z nejlepších seriálů, když soudím udržitelnost kvality. Za mě dávám 91 %(18.2.2018)

Třetí sezónu seriálu vnímám jako zatím nejslabší, přestože nebyla špatná. Její největší problém vidím v tom, že mě tvůrci předchozími dvěma řadami příliš namlsali, a přes veškerou snahu se svým předchozím výkonům nedokázali vyrovnat. Šéfům kartelu z Cali citelně chybělo Escobarovo charisma, podobná situace nastala i v týmu DEA. Což o to, Javier Peňa byl v pohodě, nic proti němu, ale po Murphym tady zbylo hluché místo. Tentokrát jsem se prostě nedokázal do děje "zažrat" jako v předchozích řadách, i když jsem si i tady dokázal najít to svoje.(15.7.2018)

• - V čase 35:26 jde na silnici na okamžik vidět kamera. (HonzysKISS)

• - V epizodě zazní skladba „C.R.E.A.M.“ od hip-hopové kapely Wu-tang clan. (Epistemolog)