Kartel z Cali uzavřel s kolumbijskou vládou dohodu o kapitulaci, kterou ale může cokoli zničit. Tím něčím může být i vypuštění jedovatého plynu do jedné městské čtvrti, což si vyžádá oběti na životech... Kartel z Cali v minulém díle ohlásil, že uzavřel dohodu s kolumbijskou vládou a že za šest měsíců jejich drogový byznys končí. Všichni prý dostanou mírné tresty a začnou obchodovat legálně. Ne všichni členové kartelu to ale přijali dobře a ti, kterým se to nelíbilo, byli nemilosrdně zabiti. Mezi zabitými byl i Claudio Salazar, který sice lehce protestoval, ale hlavně byl ženatý se ženou, která se líbí Miguelovi Rodríguezovi. María si v tomto díle všimne, že její muž zmizel, takže ho začne hledat, ale nikdo o něm nic neví. Miguel pro ni nakonec nechá poslat a nechá ji dovézt do restaurace, kterou mají celou jen pro sebe a kde ji poví pravdu o tom, co se stalo jejímu muži. Claudio se ale ke svojí ženě nechoval moc hezky, takže i když ji jeho smrt mrzí, rozhodně se z toho nehroutí. Pacho, který Claudia s chutí zabil, protože s ním měl osobní spory, byl Gilbertem odklizen do Mexika, kde má za úkol domluvit pašování většího množství drog v následujících šesti měsících. DEA měla v Cali tým, ale kartel ho celou dobu sledoval, a dokonce nechal otisknout fotografie obou agentů v novinách. Peňa tedy musel poslat oba agenty do USA. Tím definitivně končí policejní práce v Cali, protože kartel je díky dohodě nedotknutelný. Za Peňou ale brzy přijde mladý agent Feistl, který tvrdí, že pravděpodobně odhalil tok peněz, který živí kartel z Cali. Peníze z drog se totiž musí někde tzv. vyprat, aby byly legální. Feistl doufal, že ho Peňa pošle do Cali, ale tam už prý nikdo nepojede. Feistl není ze svého nadřízeného právě nadšený, Peňa má ale svázané ruce. V Cali došlo v jedné čtvrti k úniku plynu, který zabil několik lid včetně dětí. Únik plynu zavinil syn Miguela, který tam do kanálu vypouštěl plynný chlór. David to dělal pro svého otce, protože Miguel a Gilberto chtěli lahve od plynu naplnit kokainem a pašovat ho tak do USA. Nyní hrozí, že pokud se ta úmrtí spojí s kartelem, padne jejich dohoda s vládou o kapitulaci. Jorge, který má bezpečnost Rodríguezových na starost, musí vyhrabat špínu na vyšetřovatele, který se nejspíš chystá oznámit, že za tím vším stojí právě kartel. Jorge a jeho lidé se snažili dlouho něco na vyšetřovatele vyhrabat, ale nakonec jen zjistili, že ho podvádí žena. Jorge dostal za úkol, aby vyšetřovatele šel vydírat, ale to se mu moc nelíbí, protože on do teď sbíral jen informace a byl v pozadí. Jorge ale nakonec úkol splní a pro kartel to celé dobře dopadne. Peňa se o celé kauze dozvěděl od jedné novinářky, která se případu věnovala. Právě tento údajný únik plynu byl pro Peňu poslední kapkou. Když v televizi odvysílali, že komisař prohlásil za viníka někoho jiného než kartel z Cali, poslal Peňa Feistla a jeho parťáka do Cali. Chepe mezitím v New Yorku zjistil, že mu tam vyrostla konkurence, kvůli které nemůže vyrobit tolik kokainu, kolik by potřeboval. Chepe proto skřípl svého dodavatele éteru a zjistil si, kde jeho konkurence sídlí. Chepe a jeho muži si tedy do salónu krásy došli a všechny tam pozabíjeli. (TV Prima)

tron

Konečne sa dostavil aspoň menší krváčik. Už to chcelo nejaký. Lebo Narcos bez krváčiku nie je Narcos. Keď sa však dostaví, už to nie je šupa, ktorá by vám vyrazila dych, ako tomu bolo v prvých dvoch sériách. Už je to zadýchané, matné a nudné. Mne v tretej sérii brutálne chýba Murphyho monológ. To, že v tretej sérii nie je, z nej síce možno na pohľad robí dospelejšiu a vyzretejšiu sériu, ale tiež nezábavnejšiu a rutinnú. Po druhej časti začínajú byť niektoré postavy z čudnej prvej časti zaujímavejšie, ale stále to nie je ono a mám obavy, či vôbec túto sériu s pani manželkou dopozeráme. Vedel som, že tretia sezóna bude iná, ale toto je trošku moc. ()

Kaka

Smooth kartel z Cali v druhé epizode ukazuje jen velmi pozvolné pohyby na důmyslně koncipované šachovnici, takže čest klasicky špinavému řemeslu zachraňuje na závěr scéna v kadeřnictví. ()

Frajer42

Spoilery! Této sérii zatím brutálně chybí nějaké ty rozvraty uvnitř kartelu. Je to prozatím čistý boj kartelu proti DEA a CIA s tím vážným nedostatkem, že policie je prozatím v roli tichého pozorovatele. Celý tento díl je v podstatě o tutlání taškařice s "únikem" chloru, což není ani nic nového na scéně a ani nic závratně zajímavého. Jedinou pohlednou scénkou tedy zůstává kadeřnictví. Seriálu značně nechybí pouze Escobar, nýbrž i Murphy. Peňa je kůl, ale společně s nepříliš zajímavými postavičkami z Cali seriál dlouhodobě nemohou utáhnout bez výrazné ztráty kvality. ()

Necrotongue

Děj se opět držel na úrovni prvního dílu, ničím výrazným mě sice neohromil, ale na druhou stranu je pravda, že jsem se ani chvilku nenudil. Jak už jsem psal v předchozím komentáři, velice chybí charismatický záporák Escobarovy velikosti, naštěstí se alespoň ukázalo, že mé naděje vkládané do Jorge Salcedy, nebudou zklamány. 4*- ()

ALIENka_

No i tesař se někdy utne. Kartel Cali udělal první malou chybku, která - jak si dovoluju odhadnout, znamená, že sračky spadly do větráku a půjde to s nima tak akorát do prdele. Musím říct, že mi Pablo ani zase tak nechybí, i když bych docela ocenila, kdyby se něco řeklo o jeho manželce, která se po druhý sérii někam vypařila. Jo Cali kartel to je zase něco úplně jinýho - všechno se snaží udělat potichu, a hned tak něco nerozbombit jako Pablo. Nahlídnout do jejich sruktury je sakra zajímavý. Tyhle chlápci maj oči i v prdeli, takže CIA to lehký mít rozhodně nebude. Jinak scéna v kadeřnictví velmi povedená. Hodnocení: 9/10 ()

LachtanShows

Trochu se bojím, aby se ze třetí řady jednoho z nejlépe hodnocených seriálů vůbec už nestala jen prachobyčejná drogově zaměřená kriminálka. Stále ale nehážu Frintu do žita a doufám, že budu zase pětkovat. ()

0verseer

”Part of being an adult is accepting things that you wish weren't true. Recently, I have had to accept some things that I don't like. I advise you to do the same.” Nie tak pompézne ako s Pablom, napriek tomu zatiaľ stále veľmi obstojné. Agent Peña sa nám v závere konečne trochu nasral (a snáď už v ďalšej časti prestane s Cali kartelom jednať v rukavičkách) a Chepe v New Yorku ukázal, že sa s ním neradno zahrávať. Aj druhá epizóda sa držala rovnakej šablóny ako úvodná a po rozohrávke udalostí vyvrcholila na konci nutnou dávkou násilia... ()

K1NGSLAYER

Začínám se obávat, jak se bude tato série vyvíjet. Je tady druhý díl, který je ještě nudnější než druhý. Kromě scény v kadeřnictví zde jako v prvním díle není žádná akce. Doufám také, že si režisér z té scény v kadeřnictví udělal srandu, protože jsem ještě neviděl, aby měl MAC-10 cca 80+ nábojů (a to ani s prodlouženým zásobníkem). Pacho a Gilberto jsou strašně sympatičtí a věřím tomu že tato série bude mít ještě tu pořádnou šťávu. ()

antolikopoli

Zaznamenal som citeľne zlepšenie oproti minulému dielu. Príbeh je o máličko bohatší, stále to však nestačí na majstrovské prvé série. Nevadí. Časom by sa niečo mohlo spraviť, nechám sa prekvapiť 6/10 ()