Agent Peňa poslal dva mladé agenty, aby zkusili pokračovat v pátraní po toku peněz kartelu z Cali. DEA je zatím v Cali zcela bezzubá. Je proto otázkou, jestli vůbec něčeho docílí... Pacho dorazil do Mexika, kde má dojednat dohodu s jedním obchodním partnerem, se kterým má kartel z Cali skvělé vztahy. Pacho si právě na návštěvě u Amada uvědomí, že s obchodem s drogami přestat nechce. Pacho tam dokonce dostane malý záchvat úzkosti, ze kterého mu pomůže jeho bratr. Pachův bratr i Amado si jsou vědomi toho, že Pacho nechce kapitulovat, Amado toho využívá a pomalu začíná s Pachem manipulovat. Amado si dokonce všimne, že je Pacho gay, takže mu na pokoj pošle barmana, po kterém Pacho celý dne koukal. Pacho a Amado uzavřou potřebnou dohodu okamžitě, ale Pacho do Kolumbie nepospíchá. Pacho dokonce zalže Gilbertovi a řekne mu, že s Amadem teprve všechno projednávají. Peňa poslal do Cali Feistla a jeho parťáka Daniela. Dvojice má v Cali prověřit jen pár adres a všichni si myslí, že nic jiného nezmůžou. O dvojici se stará místní policista, který je prý čistý a kartel nenávidí. Dvojice mu věří a pravidelně vše hlásí Peňovi. Kartel je v klidu a dvojice z DEA ho nijak neznervózňuje. U jedné budovy ale policista agentům DEA poví, že v těch nejvyšších patrech jsou velmi důležité kanceláře kartelu, na což Feistl reaguje podepsaným příkazem k prohlídce. Policista je v šoku, ale DEA se postavit nemůže, takže povolá posily. V tu chvíli se Jorge dozví, kam to DEA míří – jejich cesta vede přímo za hlavním účetním kartelu, který má u sebe informace o výdělcích, úplatcích a dalších věcech, které by zničily dohodu mezi kartelem a vládou. Jorge se snaží účetního Pallomariho varovat, ale ten ho neposlouchá. DEA se nakonec do kanceláří dostane, ale Jorge je tam o pár vteřin dřív a podaří se mu všechny peníze a důkazy ukrýt. Je to jen o vlásek, ale Pallomariho skutečná náplň práce je před DEA v bezpečí. DEA a policii se ovšem i tak podařilo nasbírat slušné důkazy, které si ale Feistl a Daniel odvézt nemohou. Kartel zasáhl. Feistl a Daniel mají okamžitě odletět do Bogoty, ale na letišti se otočí. Dvojice pak sleduje Pallomariho, když jede po práci nejspíš domů. Cesta ale vede do nejbohatší čtvrti v Cali, kde Feistl a Daniel za branou zahlédnou samotného Gilberta Rodrígueze, který se poslední dobou schovává, aby nebyl před uzavřením dohody s vládou zatčen. Když se to Peňa dozví, jede domů k Martinezovi, který vedl Pátrací blok, a ptá se ho, zda chce dostat Gilberta Rodrígueze. Peňa chtěl v tomto díle sledovat Franklina Jurada který se stará o praní peněz kartelu z Cali. Jurado má americkou manželku, která je krásná a závislá na kokainu. Peňu její krása ohromila, on má pro ženy slabost a občas mu to v práci spíš škodí. Peňa se ale i tak dokázal soustředit na sledování jejího muže, jenže pak přišla zrada ze strany CIA. Stechner evidentně nechce, aby Peňa kartel z Cali dostal, takže Peňu skoro unese na celý den do džungle, kde mají přesvědčit dva senátory, aby americká vláda poslala do Kolumbie balík peněz. Stechner v džungli připravil malé divadlo s mrtvými ozbrojenci, kteří prý byli až po zuby ozbrojení a Američané je museli zlikvidovat, ale Peňa celé to divadlo prokouknul a se Stechnerem se pohádal. Stechnerovi se opravdu podařilo zařídit, aby Peňa ztratil Juradovu stopu už v Panamě. Miguel pokračuje ve dvoření se Maríi, které nechal zabít manžela. Miguel kupil pro Maríu byt, ale ona ho nechce přijmout. María je stále v kontaktu s tchýní, která se chce Miguelovi pomstít za vraždu syna a která má u sebe syna Maríi. Tchýně chce, aby María byt přijala, prodala, dovezla domů peníze a pak se Miguelovi a jeho bratrovi pomstila. María byt od Miguela nakonec přijme, a ještě ho navíc požádá o pomoc se získáním syna. Miguel rád pomůže. María mu za to všechno chce zaplatit sexem, ale Miguel to odmítne. On stojí o romantický vztah, a ne jenom o sex. Jorge měl v plánu skončit s prací pro kartel a rozjet vlastní firmu, ale musel to o šest měsíců odložit, což se nelíbí jeho ženě. I tak musí Jorge na setkání s investory, které Jorgeho obchodní plán velmi zajímá. (TV Prima)

tron

No nie vážení, takto kamaráti rozhodne nebudeme. Áno. Tretia séria je úplne iná, než prvé dve. Ale je to plus? Nie, nie je. OK, „iný" bol aj Krstný otec 3 (v porovnaní s jednotkou a dvojkou), ale tam stále šlo o dobrý príbeh s dobrými postavami. To sa však netýka tretej sezóny Narcosu, ktorej brutálne chýba Murphy a jeho zábavný monológ mimo obraz. Tretia časť je rovnako katastrofálna, ako prvá a druhá. Neznesiteľne siahodlhé dialógy o ničom a keď už si myslíte, že sa to konečne rozbehne... nasleduje ďalší neznesiteľne siahodlhý dialóg o ničom. Takto veru vojnu nevyhráme, miláčikovia. Táto časť má len hodinu, ale pripadala mi ako režisérsky strih filmu od Terrencea Malicka. V polovici to začalo vyzerať tak, že sa to konečne rozbehne a začne sa akcia. Ale z potenciálne vďačnej prepadovky sa nakoniec stal len nudný zber dokumentov. Ak to takto pôjde ďalej, tak najnapínavejšou scénou tretej série sa stane moment, keď Peñovi dôjdu čisté papiere do tlačiarne. Mimochodom, Peña. V prvých dvoch sériách ma v spojení s Murphym bavil, ale sám nemá šancu takýto komplikovaný, náročný a ambiciózny seriál utiahnuť a väčšinu času pôsobí dojmom tzv. práve vyoranej myši. Ostatní mu bohužiaľ nepomáhajú a ide o galériu obdivuhodne nesympatických postáv (kladných i záporných). Vidím šancu na zlepšenie? Jedine ak by v ďalších dieloch bol ten charizmatický černoch z džungle naverbovaný ako Peñova pravá ruka. Ak nie, tak nie. Manželka na konci: „Tie titulky boli fakt zlé.“ – Ja: „Myslím, že ak by boli kvalitnejšie, nevylepšili by to.“ – „Ale už sa to začína rozbiehať.“ – „Takýmto tempom sa to rozbehne v 50. časti.“ ()

Kaka

Vcelku zeširoka pojatý díl, který precizně mapuje do podrobna praní peněz kartelu všemi možnými způsoby. A i když už to postrádá tu neurvalou horkokrevnost a nepředvídatelnost Pabla, je stále na co koukat, protože Cali kartel na to jde zkrátka trochu jinak a tvůrci se díky tomu nebojí přizpůsobit styl vypravování. ()

Frajer42

Konečně jsem se dokonale seznámil s dobrým tuctem nových tváří. Trošku mi vadí časté homo vsuvky. Nemám nic proti análním průzkumníkům, ale své radovánky by měli provádět v nejtemnějším koutě svých domečků. Co se týče děje, tak se tento díl posunul o vzdálenost, kterou by divák nenaměřil snad ani šuplerou. Nejzajímavějším momentem byl zřejmě rychlokurz praní peněz. Od dalšího dílu tedy očekávám, že už se konečně něco brutálního semele a seriál se dostane do těch správných otáček. Pokud by se úroveň neměla nikam posunout, tak začnu zvažovat, že svůj draze ceněný čas budu investovat jiným směrem. Hodně slabé tři kusy. ()

Necrotongue

Hned zpočátku mě zaujal a pobavil úvod do praní špinavých peněz, následně mě potěšilo to, že míra korupce v kolumbijských policejních složkách nikterak nepoklesla, takže by do budoucna mohlo být o zábavu postaráno. Závěr navíc naznačil, že by příští epizoda mohla být živější, takže budu doufat. 4*- ()

ALIENka_

Sice je to pomalejší než série s Pablem, ale mě to zatraceně baví. Vůbec mi nevadí, že si s nějakou akcí dávaj pěkně na čas. Za tutoriál, jak správně vyprat prachy, si ani nemám, na co stěžovat. Nějak tenhle seriál vnímám spíš jako dokument, tak mi tam ta akce ani nijak nechybí. Postavám a vůbec tomu, jak to v takovým kartelu probíhá, dávaj dost prostoru, takže divák může nakouknout i do těch nejtemnějších zákoutí a taky se něco novýho přiučí. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Už to začíná znít spíš jako kdybych popisovala 50 odstínů šedi a ne Narcos. Hodnocení: 8/10 ()

Loki_Six

"Money makes the world go round. Legal or illegal, good guys and bad guys, we all chase money. For the DEA, it's about budget meetings and kissing the right ass to keep the funding flowing. But if you're a trafficker, getting the money is easy. It's holding onto it that's hard." ()

mira007

Celkem zdařilá vyšší lekce o praní špinavých peněz. Peňa funguje jen jako vypravěč jinak zásah do děje minimální, na scéně dva noví agenti DEA ( ten jeden vypadá jako Messi ) a ti to táhli daleko víc. Baví mne ta manželka , kterou si vyhlídl Rodriguez. ()

LachtanShows

Je to samozřejmě cílené v rámci příběhu, že vyšetřování stojí na místě, atraktivitě celé série to ale prozatím moc neprospívá. Murphyho jsem si za ty dvě předchozí sezóny nijak extrémně neoblíbil, ale Peňa by potřeboval nějakého stálého parťáka. ()

ACDCKL

Proti druhé sérii je to pořád o nějaký ten kousek slabší, chápu, že Cartel Cali byl jiný než Pablito, ale i tak, momentálně zde seriálu chybí nějaký ten drive. Sice to hezky rozjeli na nové mexické vlně, která by mohla být do budoucna nadějným krokem pro celý seriál. ()

K1NGSLAYER

Tady se mi to začíná skutečně líbit. Mnohokrát jsem čekal že se zde konečně semele něco pořádného krvavého, a ono zase nic. Nevadí, tohle mě prostě více vtáhlo do děje. I když je Pacho homosexuál, působí na mě jako nejsympatičtější charakter právě třetí série. V druhé sérii se mi nelíbil, ale tady ho hraje zatím opravdu parádně. ()

muti

V tejto časti sa stalo toľko že pri čítaní komentárov vidím že ľudia akoby zabudli na tajnú operáciu so senátorom v džungli. Pre mňa to bol ďalší menší vŕšok série kde vidíme ako končia peniaze amerických daňových poplatníkov. Tých pár miliárd dolárov ročne na boj proti drogám je len ďalšia kopa peňazí vyhodených do vzduchu. Ps: vidno že aj päť rokov po felixovom zatknutí sa Pánovi Nebies darí ()

antolikopoli

Od začiatku som si začal myslieť že konečne sa to fajne rozbehlo a konečne dostanem to po čo som si tu prišiel, po kvalitný seriál o drogovom byznyse ktorý uspokojí z každej stránky. Popravde som sa ani veľmi nemýlil ale keby stiahli dĺžku o 10 minut, bol by som oveľa spokojnejší a oslobodený od početných zdĺhavých nepotrebných scén hlavne ku koncu. Myslím že hodnotenie 7/10 je na mieste. ()