• Necrotongue
  ****

  Hned zpočátku mě zaujal a pobavil úvod do praní špinavých peněz, následně mě potěšilo to, že míra korupce v kolumbijských policejních složkách nikterak nepoklesla, takže by do budoucna mohlo být o zábavu postaráno. Závěr navíc naznačil, že by příští epizoda mohla být živější, takže budu doufat. 4*-(13.7.2018)

 • K1NGSLAYER
  ****

  Tady se mi to začíná skutečně líbit. Mnohokrát jsem čekal že se zde konečně semele něco pořádného krvavého, a ono zase nic. Nevadí, tohle mě prostě více vtáhlo do děje. I když je Pacho homosexuál, působí na mě jako nejsympatičtější charakter právě třetí série. V druhé sérii se mi nelíbil, ale tady ho hraje zatím opravdu parádně.(3.12.2017)

 • tron
  *

  No nie vážení, takto kamaráti rozhodne nebudeme. Áno. Tretia séria je úplne iná, než prvé dve. Ale je to plus? Nie, nie je. OK, „iný" bol aj Krstný otec 3 (v porovnaní s jednotkou a dvojkou), ale tam stále šlo o dobrý príbeh s dobrými postavami. To sa však netýka tretej sezóny Narcosu, ktorej brutálne chýba Murphy a jeho zábavný monológ mimo obraz. Tretia časť je rovnako katastrofálna, ako prvá a druhá. Neznesiteľne siahodlhé dialógy o ničom a keď už si myslíte, že sa to konečne rozbehne... nasleduje ďalší neznesiteľne siahodlhý dialóg o ničom. Takto veru vojnu nevyhráme, miláčikovia. Táto časť má len hodinu, ale pripadala mi ako režisérsky strih filmu od Terrencea Malicka. V polovici to začalo vyzerať tak, že sa to konečne rozbehne a začne sa akcia. Ale z potenciálne vďačnej prepadovky sa nakoniec stal len nudný zber dokumentov. Ak to takto pôjde ďalej, tak najnapínavejšou scénou tretej série sa stane moment, keď Peñovi dôjdu čisté papiere do tlačiarne. Mimochodom, Peña. V prvých dvoch sériách ma v spojení s Murphym bavil, ale sám nemá šancu takýto komplikovaný, náročný a ambiciózny seriál utiahnuť a väčšinu času pôsobí dojmom tzv. práve vyoranej myši. Ostatní mu bohužiaľ nepomáhajú a ide o galériu obdivuhodne nesympatických postáv (kladných i záporných). Vidím šancu na zlepšenie? Jedine ak by v ďalších dieloch bol ten charizmatický černoch z džungle naverbovaný ako Peñova pravá ruka. Ak nie, tak nie. Manželka na konci: „Tie titulky boli fakt zlé.“ – Ja: „Myslím, že ak by boli kvalitnejšie, nevylepšili by to.“ – „Ale už sa to začína rozbiehať.“ – „Takýmto tempom sa to rozbehne v 50. časti.“(22.9.2017)

 • Kaka
  ****

  Vcelku zeširoka pojatý díl, který precizně mapuje do podrobna praní peněz kartelu všemi možnými způsoby. A i když už to postrádá tu neurvalou horkokrevnost a nepředvídatelnost Pabla, je stále na co koukat, protože Cali kartel na to jde zkrátka trochu jinak a tvůrci se díky tomu nebojí přizpůsobit styl vypravování.(29.10.2019)

 • Frajer42
  ***

  Konečně jsem se dokonale seznámil s dobrým tuctem nových tváří. Trošku mi vadí časté homo vsuvky. Nemám nic proti análním průzkumníkům, ale své radovánky by měli provádět v nejtemnějším koutě svých domečků. Co se týče děje, tak se tento díl posunul o vzdálenost, kterou by divák nenaměřil snad ani šuplerou. Nejzajímavějším momentem byl zřejmě rychlokurz praní peněz. Od dalšího dílu tedy očekávám, že už se konečně něco brutálního semele a seriál se dostane do těch správných otáček. Pokud by se úroveň neměla nikam posunout, tak začnu zvažovat, že svůj draze ceněný čas budu investovat jiným směrem. Hodně slabé tři kusy.(21.9.2017)

 • - V epizodě zazní skladba „C.R.E.A.M.“ od hip-hopové kapely Wu-tang clan. (Epistemolog)