Checkmate (S03E04) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2017, 53 min

Komentáře uživatelů k epizodě (10)

 • tron
  ***

  No konečne. Tak sa nám Narcos predsa len začína rozbiehať. Faktom ale je, že až uprostred sezóny (!) a navyše stále má plno nesympatických, nezaujímavých postáv, vedúcich dlhé minúty mdlé dialógy. Escobar bol manipulatívna sviňa a masový vrah. Ukrýval sa pod falošnou maskou láskavého a láskyplného Boha. Nezaslúžil si nič lepšie, než byť rozstrieľaný na cucky na špinavej streche. Nedali sa mu držať palce. Ale mal v sebe "niečo"."Čosi" vyžaroval. A to čosi vás nútilo dopozerať jeho život do konca. Navyše prvé dve série mali super kladné postavy (agenti DEA, Carrillo, prezident a jeho poradca). Tretej sérii toto brutálne chýba, až mi je z toho občas do plaču. Ale ako vravím, štvrtý diel 3. série konečne dupne na plyn a ukáže, že Peña vie, čo robí a hoci mu chýba vyrovnaný parťák, má na to, aby urobil túto vojnu s karterom Cali osudovou. V kvalitnom svetle sa ukáže aj doteraz nemastný neslaný nástupca sympaťáka Carrilla. Každopádne, tretia sezóna je úplne iná, ako prvé dve, no kým napr. u druhej série True Detective mi nevadilo, že je "iná", tu mi to vadí.(27.9.2017)

 • Frajer42
  *****

  Spoilery! Vynikající. Proč nemůžou být všechny díly jako tenhle? Od první do poslední minuty jedna nekonečně dramatická jízda. Konečně to celé připomíná drogovou válku a kromě nekonečných schůzek, teploušů a bezobsažného kecání, se i něco děje. Kvality vrcholných dílů Narcos, ve kterých figuroval Escobar to nedosahuje a zřejmě ani nebude, ale i tak hodnotím maximálně. Pokud se bude v podobném duchu nést i zbytek série, tak budu nadšený. Jsem na sebe pyšný, že jsem zachoval po nemastném startu série trpělivost.(24.9.2017)

 • Necrotongue
  *****

  No, tak sláva! Konečně mi tvůrci dovolili použít všechny hvězdičky ze zásobníku. Poprvé ve třetí sezóně nechyběla epizodě kvalitní atmosféra, slušná dávka napětí a našla se i nějaká ta akce. Obzvlášť mě potěšilo využití dokumentárních záběrů v závěru dílu a s nadějí očekávám další vývoj.(13.7.2018)

 • ghatos
  ****

  83%. Strach a strategie.(4.10.2017)

 • mira007
  *****

  Teď už to běží jako pravý Narcos, dokonce colonel Martinez zase v akci, akorát chudák Gilberto to odskákal.(21.9.2017)

 • K1NGSLAYER
  *****

  Paráda. Tak konečně se to začíná pořádně rozjíždět. Jsem zvědavý zda zůstane Gilberto za mřížemi na delší dobu, nebo ho z toho jeho společníci vysekají. Ani bych se tomu ale nedivil, když toho měl podplaceného více než Pablo.(5.12.2017)

 • KrYtikLsdDxz
  *****

  Konečně se seriál rozvíjí do částí do kterých to přesně chceme! Válka! Chytání! Intriky v plné palbě za pochodu, žádné pomalé tiché válcování soupeřů, jak důstojnící v armádě za období mírů. Válka tak jak s Escobarem se pomalu blíží. Konečně se Narcos vrací do těch zakolejených kolejí velko akce. Strategie opravdu na úrovni.(4.1.2018)

 • PaTeXx
  *****

  Konečně návrat do starých kolejí. Jestli se Gilberto dostane zpět a Peňa zůstane na všechny čtyři sám, tak to pro něho bude mnohem tvrdší oříšek než Pablo.(12.2.2019)

 • LadyRainier
  *****

  Kdo tvrdí, že 3.série je nuda a nemá náboj, tak si začněte držet klobouky. Od téhle epizody je to jedna velká napínavá jízda. A neříkám (SPOILER), že mi Gilberta narvanýho mezi odpadovýma trubkama nebylo líto.(16.9.2017)

 • baclajean
  *****

  Po troch absolútne nevýrazných častiach to štvrtá odpálila ako sa patrí.(11.9.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace