Feistl a Daniel odhalili, kde žije Gilberto Rodríguez. Peňa se toho okamžitě chytil a spojil se s plukovníkem Martínezem, který vedl Pátrací blok a má zkušenosti se zatýkáním kmotrů...
Feistl a Daniel v minulém díle odhalili, kde žije Gilberto Rodríguez. Peňa se toho okamžitě chytil a spojil se s plukovníkem Martínezem, který vedl Pátrací blok. Peňa o Martínezovi nikomu oficiálně neřekl. Peňa po schůzce s Martínezem okamžitě odjel do Cali, kde vede akci ve spolupráci s místní policií, jejímž cílem je zatčení někoho, ale policie neví, o koho jde. Peňa ví, že by ho policie a její velitel Calderón zradili, takže jim nic o chystané akci nic neřekne a sebere jim všechny telefony, aby nemohli nikoho z kartelu informovat. Zatímco Peňa jede s policií do jednoho domu, Martínez a jeho skupina jedou v autě na prodej kuřat do jiného domu. Peňova akce je monitorována kartelem, a když Peňa v domě, kam dojeli, nic nenajde, jsou muži z kartelu odvoláni. Peňa nechává dům, kam Calderóna a jeho muže odvezl, několikrát prohledat, ale když dostane od Martíneze zprávu, že už jsou v Gilbertově domě, odjedou všichni tam. Calderónovi se Martínezova akce nelíbí, takže nespolupracuje. Peňa ho proto odstřihnul od komunikace a nechává ho hlídat, protože ví, že by Calderón varoval kartel. Nikdo z kartelu zatím neví, že je někdo v Gilbertově domě. Policie tam nejprve objevila pouze všechny tři manželky Gilberta, ale samotného Gilberta nemohli dlouho najít. Peňa nakonec jeho skrýš odhalil a Gilberto byl zatčen. Calderónovi se mezitím povedlo utéct a svolat všechny policisty, aby zabránili převozu Gilberta do Bogoty. Peňa a Martínez ale s něčím takovým počítali, takže se při honičce do hry zapojilo jiné auto, které policisty zmátlo a dovolilo Peňovi a Martínezovi, aby dostali Gilberta na letiště. U letadla na ně sice čekala skupina policistů, ale Martínez si s nimi promluvil a oni jim uvolnili cestu. V Bogotě na zatčeného Gilberta čekal tisk. Peňa je v DEA oslavován, ale CIA a velvyslanec nejsou z jeho akce vůbec nadšení, protože jim kapitulace Cali vyhovovala. Prezident Kolumbie byl ale stejného názoru jako Peňa a chce, aby Gilberto stanul před skutečným soudem. Gilberto něco takového nečekal. Peňa v televizi slíbil, že dostane i další tři kmotry. Nikdo z kartelu z Cali není v bezpečí. Chepe proto musí zůstat v New Yorku, Pacho má raději zůstat v Mexiku a Miguel má kolem sebe dost svých mužů a ukrývá se v bytě u Maríi. Za Gilbertem může na návštěvu jen jeho syn, který není součástí rodinného podniku. Peňa dostal vzkaz, ze kterého pochopil, že si to u někoho velmi pokazil. Nejspíš jde o Stechnera ze CIA. Martínez byl nakonec falešně obviněn ze spolupráce s kartelem a přišel o práci. Jorge měl na DEA dávat pozor, ale když ta fiktivní Peňova akce vypadala, že nic nenašli, odvolal ho Miguel z monitorování, protože potřeboval, aby Jorge zajel pro syna Maríi. Syn se nachází u tchýně, která byla matkou Claudia, kterého Miguel nechal zabít. Miguel očekává problémy, takže s Jorgem posílá Naveganteho. Tchýně skutečně dělá problémy, a navíc se u ní doma objeví i její další dva synové. Navegante ale neváhá, bere do ruky zbraň, a nakonec syna získá. María má radost. Ona a Miguel již tvoří oficiální pár. Amado v tomto díle nabídl Pachovi, aby se k němu přidal a rozjel s ním vlastní byznys, když to chtějí v Cali zastavit. Amado operuje blízko k americkým hranicím a dle jeho názoru je pašování nyní velmi jednoduché. Pacho nad tím vážně přemýšlí, protože on s kapitulací příliš nesouhlasí. (TV Prima)

tron

No konečne. Tak sa nám Narcos predsa len začína rozbiehať. Faktom ale je, že až uprostred sezóny (!) a navyše stále má plno nesympatických, nezaujímavých postáv, vedúcich dlhé minúty mdlé dialógy. Escobar bol manipulatívna sviňa a masový vrah. Ukrýval sa pod falošnou maskou láskavého a láskyplného Boha. Nezaslúžil si nič lepšie, než byť rozstrieľaný na cucky na špinavej streche. Nedali sa mu držať palce. Ale mal v sebe "niečo"."Čosi" vyžaroval. A to čosi vás nútilo dopozerať jeho život do konca. Navyše prvé dve série mali super kladné postavy (agenti DEA, Carrillo, prezident a jeho poradca). Tretej sérii toto brutálne chýba, až mi je z toho občas do plaču. Ale ako vravím, štvrtý diel 3. série konečne dupne na plyn a ukáže, že Peña vie, čo robí a hoci mu chýba vyrovnaný parťák, má na to, aby urobil túto vojnu s karterom Cali osudovou. V kvalitnom svetle sa ukáže aj doteraz nemastný neslaný nástupca sympaťáka Carrilla. Každopádne, tretia sezóna je úplne iná, ako prvé dve, no kým napr. u druhej série True Detective mi nevadilo, že je "iná", tu mi to vadí. ()

Kaka

První obří zvrat v jinak dokonale nalinkovaném plánu. Zajmutí hlavního záporáka neprovází žádná jatka, spíše to připomíná to nejlepší z Oceans Eleven. Což přesně odpovídá koncepci celé třetí série. ()

Frajer42

Spoilery! Vynikající. Proč nemůžou být všechny díly jako tenhle? Od první do poslední minuty jedna nekonečně dramatická jízda. Konečně to celé připomíná drogovou válku a kromě nekonečných schůzek, teploušů a bezobsažného kecání, se i něco děje. Kvality vrcholných dílů Narcos, ve kterých figuroval Escobar to nedosahuje a zřejmě ani nebude, ale i tak hodnotím maximálně. Pokud se bude v podobném duchu nést i zbytek série, tak budu nadšený. Jsem na sebe pyšný, že jsem zachoval po nemastném startu série trpělivost. ()

Necrotongue

No, tak sláva! Konečně mi tvůrci dovolili použít všechny hvězdičky ze zásobníku. Poprvé ve třetí sezóně nechyběla epizodě kvalitní atmosféra, slušná dávka napětí a našla se i nějaká ta akce. Obzvlášť mě potěšilo využití dokumentárních záběrů v závěru dílu a s nadějí očekávám další vývoj. ()

ALIENka_

Joo všichni někdy udělaj nějakou tu pičovinu, bohužel, když jste drogovej baron, moc se vám to nevyplatí - Američani už si připravujou kvéry a je to hluboko v prdeli. Skvělá epizoda, už se nám to začíná pěkně rozjíždět. A podle toho, jak to zatím s propuštěním Gilberta vypadá, se dočkáme spíš drogový války než míru a odchodu do penze. Hodnocení: 9/10 ()

Loki_Six

"I don't give Gilberto Rodríguez credit for much, but I have to hand it to him he was a man in control. He was married to three women. At the same time. And he managed them the same way he ran his business. Scheduled down to the minute. Wife number three got him Monday and Tuesday. Number two got him Wednesday and Thursday. And wife number one got him on Friday and Saturday. Sundays were for football. All the wives were invited if they wanted to come. They usually did. And they all got along. That was the deal. And he made it work. He insisted on it. He made far more friends than enemies. And he would count on those friends to protect him. His retirement was going to go his way, too. He wasn't going to die on some shitty rooftop. Nobody was stabbing him in the back, nobody forcing him out. Like I said, he was a man in control. The guy who never made a wrong move in his life. A guy who built a billion-dollar empire, brick by brick. A guy who owned every cop in town. A guy with a get-out-of-jail-free card burning a hole in his pocket. And you want to go after him? Shit. You'd have to be crazy, stupid, brave, and lucky all at the same time." ()

LachtanShows

Konečně jsem se dočkal, i třetí série dokáže nabídnout momenty, které mi nedovolí ani na vteřinku odvrátit oči a to i ve chvílích, kdy se mluví anglicky a já bych věděl, co se zrovna děje, i jen podle sluchu. Jen jsem silně zvědav, co nás čeká nadále, když nejsme ani v polovině. ()

K1NGSLAYER

Paráda. Tak konečně se to začíná pořádně rozjíždět. Jsem zvědavý zda zůstane Gilberto za mřížemi na delší dobu, nebo ho z toho jeho společníci vysekají. Ani bych se tomu ale nedivil, když toho měl podplaceného více než Pablo. ()

LadyRainier

Kdo tvrdí, že 3.série je nuda a nemá náboj, tak si začněte držet klobouky. Od téhle epizody je to jedna velká napínavá jízda. A neříkám (SPOILER), že mi Gilberta narvanýho mezi odpadovýma trubkama nebylo líto. ()

Davidaxik

Konečně se seriál rozvíjí do částí do kterých to přesně chceme! Válka! Chytání! Intriky v plné palbě za pochodu, žádné pomalé tiché válcování soupeřů, jak důstojnící v armádě za období mírů. Válka tak jak s Escobarem se pomalu blíží. Konečně se Narcos vrací do těch zakolejených kolejí velko akce. Strategie opravdu na úrovni. ()

antolikopoli

V celku príjemný diel ktorý obohatí môj zoznam obľúbených z tohto seriálu. Osobne som nečakal vyvrcholenú situáciu takže som ostal príjemne prekvapený. Len tak ďalej a narcos sa stane mojim novým obľúbeným seriálom. 8/10 ()