V New Yorku došlo k výbuchu v jedné z laboratoří patřící Chepemu. Ten se bojí, že kvůli tomu bude muset opustit město, protože po něm jdou novináři... V New Yorku došlo k výbuchu v jedné z laboratoří patřící Chepemu. Chepe se bojí, že kvůli tomu bude muset opustit město. V televizi nejprve tvrdí, že laboratoř patřila Dominikáncům, ale pak přijdou s teorií, že laboratoř přebral právě Chepe. Jeden novinář má nachystaných několik článků o Chepem a kartelu z Cali. Chepe se tedy s novinářem sejde a chce ho uplatit, ale když na to novinář nepřistoupí, Chepe ho na místě zastřelí a pak se se svojí partnerkou vrátí do Kolumbie. Córdova byl v minulém díle zabit, což Jorgeho donutilo, aby začal spolupracovat s DEA. Jorge chce ochranu za svědectví, ale Feistl a Daniel chtějí Miguela, jinak se s ním nedohodnou. Jorge nemá o Miguelovi dost velký přehled, protože šéfem ochranky Miguela se stal David, Miguelův syn. Ve městě ale začíná festival salsy a je tradicí, že ho Gilberto zahajuje velký večírkem. David přemluví otce, aby se ujal role Gilberta, s čímž nakonec Miguel souhlasí. Jorge se o tom dozví v den, kdy večírek proběhne, protože ho David požádá o pomoc. Jorge okamžitě informuje agenty DEA a očekává, že ten večer Miguela zatknou. Feistl a Daniel na večírek přišli, ale dorazili sami, aby si prostě jenom ověřili, že jim Jorge říká pravdu. Jenže na večírku došlo k přestřelce, na Miguela zaútočil kartel z North Valley. Jorgemu se povedlo dostat Miguela a jeho přítelkyni do bezpečí, za což byl povýšen do funkce šéfa ochranky Miguela. Nyní bude Jorge vědět přesně, kde se Miguel nachází. Když se Jorge a Miguel rozloučili, jel Jorge za agenty DEA. Jorge jim konečně řekl něco víc o sobě a dal jim Miguelovu adresu. Jorge na oplátku dostal nevyhledatelný pager, on a DEA budou v kontaktu. Jorge pak řekl svojí ženě o spolupráci s DEA, ale ji to jen naštvalo, protože se bojí, že je nyní kartel všechny zabije. Pacho je ještě v Mexiku a netuší, že se Amado domluvil s kartelem z North Valley na výhradní spolupráci, když Pacho odmítl jeho nabídku na partnerství bez Gilberta a Miguela. Kartel z North Valley se pak od Amada dozvěděl, kde Pacho je a zaútočil na něj. Při přestřelce zemřel Pachův milenec a byl postřelen Pachův bratr. Pacho dostal sebe i bratra zpátky do Cali. Miguel je vzteky bez sebe a chce válku. Gilberto válku nechce, protože ještě stále chce kapitulovat, i když to pro všechny znamená tři roky ve vězení. Miguel sice Gilbertovi do telefonu odsouhlasí, že válka nebude, ale když se pak sejde s Chepem a Pachem, oznámí jim, že válka s North Valley bude. Peňovi se podařilo zatknout Franklina Jurada v Curacau, ale Franklin odmítá vypovídat proti kartelu, pokud nebude jeho žena v bezpečí. Peňa proto posílá ke Christině hlídku, ale ona se policie lekne, když se vrací od kadeřníka, a do bytu se radši vůbec nevrátí. Christina okamžitě volá Peňovi, aby zjistila, co se děje. Peňa ji vše vysvětlil a řekl jí, ať jede na americkou ambasádu. Cestou je ale Christina unesena a Franklin se to dozví od právníka kartelu, takže odmítá vypovídat. Peňa tak přišel o hlavního svědka. (TV Prima)

tron

No veru nie, takto kamaráti nebudeme. Fakt strašná nuda. Definitívne preč sú vyložene sympatické postavy agentov DEA z prvých dvoch sérií. Zostal len unudený Peña a dlhé minúty absolútne nezáživných dialógov, pri ktorých zažívam ťažké ublíženia na tele. Tretia séria sa vôbec nevie vzchopiť a byť takou adrenalínovou jazdou, ako predchádzajúce. Chápem, že trojka mala byť iná, ale čo je moc, to je príliš. Veľmi negatívne hodnotím aj zbytočne dlhé minutáže epizód; takmer všetky majú ďaleko nad 50 minút. To je pri natoľko riedkom deji nepochopiteľne veľa. Som presvedčený o tom, že ak by tvorcovia viac strihali a každá časť by mala max. 40 minút, hodnotil by som tretiu sezónu o čosi lepšie. Tak ale čo narobíte, keď si niekto nie je dostatočne vedomý svojich limitov... ()

Kaka

Jak na horské dráze. Napínavý díl s mraky přestřelek, honiček. Některé autentické, jiné méně, ale má to tu jižanskou dravost a to se cení. Je vidět, ze kartel z Cali to umí po dobrém i po zlém. ()

Frajer42

Spoilery! Velice našlapaný díl, od kterého nebylo možné otrhnout oči. Jorge rozehrál hodně vysokou hru. Už se nemůžu dočkat až si na jeho ratolestech pochutnají rybičky. Jináč Peňa je po povýšení neskutečně sympatický borec. Díl od dílu ho žeru víc. Pablo už mi tolik nechybí. Jeho roli agresivního psychouše přepral obdobně sympatický Chepe, který jedná výhradně v jazyce olova. Konečně také tvůrci vyslyšeli moje volání po dalším kartelu. Kluci ze severu se s tím moc neserou, a tak nás čeká v posledních 4 dílech konečně drogová válka. ()

Necrotongue

Těšil jsem se na pořádný nářez a dočkal jsem se. Tvůrci věnovali předchozí epizodu teorii a v šestém dílu došlo na praktickou část. Je jasné, že Jorge Salcedo nedopadne dobře, na to se na něj David Rodríguez dívá příliš divně, všechno ostatní se spíše zamotává. Opět došlo na slušnou akci, i když je pravda, že přestřelka v klubu byla značně nepřehledná. ()

ALIENka_

Kurva a je to tady! Do hry vstupuje další kartel, co vycejtil slábnoucí moc bratrů Rodriguézovejch (nebo jak se to do prdele píše) a připravujou se na převzetí kokainovýho impéria, což samozřejmě Miguela pěkně sere, protože on je samozřejmě první člověk na mušce. Jorge neví, co dřív - no co si budem, hrát to na obě strany je pěkná fuška, dvakrát tolik práce. No a Chepe, ten se s tím nesere, a před odjezdem do Kolumbie stihnul ještě odprásknout otravnýho novináře. Joo tohle bude ještě zajímavý, máme tu začátek drogový války pánové! Hodnocení: 10/10 ()

Korbitch

Číst si některý výblitky, jak je to hrozně špatný proti předchozím sériím, je vyloženě za trest. Někteří troglodyti holt nejsou sto pochopit, že Cali fungovalo úplně jinak než Escobar. ()

Loki_Six

"No plan is perfect. Especially when you deal with a substance as volatile as cocaine. At some point you're gonna make a mistake. And your enemies are watching and waiting. They're gonna see your weakness and make a move. See, that's the thing about plans. No matter how perfect you think they are, however brilliant or audacious they may be, well, they can still go to shit when that one thing goes wrong. And once that happens, there's no going back. It's all downhill from there." ()

mira007

Parádní akční napínavá jízda. Takhle to vypadá jako Narcos v nejlepším, jen mám pocit, že tentokrát se trochu šetřilo v rozpočtu ( viz. scéna v salsa klubu, kde bylo pět a půl lidí, ačkoliv to měla být akce celého města) ()

antolikopoli

Ďalší päť hviezdičkový skvost do zbierky. Prešpekulované, prešpikované dianím a perfektne dochutené akciou, jasný kandidát na najlepší počin tejto série. Úroveň Pablovej časti úspešne dorovnaná. 10/10 jak vyšité, nepustí vás to od vašich štíhlich veľkoplošných obrazoviek. ()

Mukade

thrilllll ............. tento diel bol pure epicness, 5** mi nestačí na správne ohodnotenie (: .................. btw, je zaujímavé ako sa dá držať palce súčasne aj viacerým opozičným stranám a postavám naraz ()