Convivir (S03E08) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2017, 51 min

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

Je to boj, táto tretia séria. Hoci ôsma časť ponúka možnosť akcie, nakoniec sa to (tradične) nerozbehne a mňa už to ani neštve. Dobrou správou je, že napriek slabému akčnému (ne)vyvrcholeniu ide asi o zatiaľ najlepší diel 3. sezóny. Postará sa o to jednak návrat pár starých známych z predchádzajúcich sérií + Salcedo rozohral skutočne vysokú hru, ktorú nemusí zvládnuť a ešte k tomu ako bonus stiahne svoju rodinu a všetkých, ktorých kedy miloval. Tretia séria je každopádne stále jedno veľké sklamanie, ktoré som nečakal ani v najhoršom sne.(18.11.2017)

Spoilery! Peňa se postupně posouvá výše a výše v žebříčku mých nejoblíbenějších seriálových postav. K ratingu mu přidává i fakt, že se po kolumbijských ulicích taková postava skutečně pohybovala. V tomto díle rozpoutal moc hezkou záchrannou misi za nepíchatelnou, leč důležitou bloncku. Velmi mě pobavil závěr, kde se ukázalo, že si mohl ušetřit čas a bloncčinu svatyni nechat klidně roztrhat tou malou částí partyzánů, kteří se za pobyt v džungli nestačili oteplit. Škoda lehce nudnějšího úvodu, druhá polovina dílu byla perfektní.(12.10.2017)

Tentokrát jsem měl pocit, že je epizoda poněkud nevyrovnaná. Rozhodně mě víc zaujal Salcedův tanec v minovém poli, než akce k záchraně Christiny. Každopádně jsem se i tentokrát slušně bavil, proběhla zajímavá akce, v Salcedově dějové linii nechybělo ani napětí, takže jsem byl vcelku spokojen.(15.7.2018)

Návrat fajn vedlejších postav. V tomhle je Narcos je strašně silný. I druhořadé postavy mají svůj příběh a význam. 86%(22.10.2017)

Osvobození rukojmí v džungli z rukou komunistických zlosynů ... ne to není Rambo II. ale Peňa si na něj hraje ( ale uvěřitelně) jinak díl, kdy Miguel hledá krysu a najde ji, ikdyž ne Salceda.(9.10.2017)

Konečně díl, hoden NARCOS z předchozích sérií..Trvalo to 8.dílů.(15.10.2017)

Nechápu, jak se Salcedo z této situace mohl dostat živý. Sice ještě není konec, ale prostě to nechápu. U této třetí série je klasika, že první část dílu je taková kecací a akce se dostane až v druhé části. Už mě to ani nijak nepřekvapuje..(11.2.2018)

Neuveritelnej dil, do prdele tak neuveritelnej! Tohle je absolutni TOP!!(12.5.2018)

Tady se krásně potvrdilo, že musí jít někdo jiný, abys nešel ty. Jorge má neskutečné štěstí.(13.2.2019)