Convivir (S03E08) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2017, 51 min

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

 • tron
  ***

  Je to boj, táto tretia séria. Hoci ôsma časť ponúka možnosť akcie, nakoniec sa to (tradične) nerozbehne a mňa už to ani neštve. Dobrou správou je, že napriek slabému akčnému (ne)vyvrcholeniu ide asi o zatiaľ najlepší diel 3. sezóny. Postará sa o to jednak návrat pár starých známych z predchádzajúcich sérií + Salcedo rozohral skutočne vysokú hru, ktorú nemusí zvládnuť a ešte k tomu ako bonus stiahne svoju rodinu a všetkých, ktorých kedy miloval. Tretia séria je každopádne stále jedno veľké sklamanie, ktoré som nečakal ani v najhoršom sne.(18.11.2017)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Peňa se postupně posouvá výše a výše v žebříčku mých nejoblíbenějších seriálových postav. K ratingu mu přidává i fakt, že se po kolumbijských ulicích taková postava skutečně pohybovala. V tomto díle rozpoutal moc hezkou záchrannou misi za nepíchatelnou, leč důležitou bloncku. Velmi mě pobavil závěr, kde se ukázalo, že si mohl ušetřit čas a bloncčinu svatyni nechat klidně roztrhat tou malou částí partyzánů, kteří se za pobyt v džungli nestačili oteplit. Škoda lehce nudnějšího úvodu, druhá polovina dílu byla perfektní.(12.10.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Tentokrát jsem měl pocit, že je epizoda poněkud nevyrovnaná. Rozhodně mě víc zaujal Salcedův tanec v minovém poli, než akce k záchraně Christiny. Každopádně jsem se i tentokrát slušně bavil, proběhla zajímavá akce, v Salcedově dějové linii nechybělo ani napětí, takže jsem byl vcelku spokojen.(15.7.2018)

 • ghatos
  ****

  Návrat fajn vedlejších postav. V tomhle je Narcos je strašně silný. I druhořadé postavy mají svůj příběh a význam. 86%(22.10.2017)

 • mira007
  ****

  Osvobození rukojmí v džungli z rukou komunistických zlosynů ... ne to není Rambo II. ale Peňa si na něj hraje ( ale uvěřitelně) jinak díl, kdy Miguel hledá krysu a najde ji, ikdyž ne Salceda.(9.10.2017)

 • ČR
  *****

  Konečně díl, hoden NARCOS z předchozích sérií..Trvalo to 8.dílů.(15.10.2017)

 • K1NGSLAYER
  *****

  Nechápu, jak se Salcedo z této situace mohl dostat živý. Sice ještě není konec, ale prostě to nechápu. U této třetí série je klasika, že první část dílu je taková kecací a akce se dostane až v druhé části. Už mě to ani nijak nepřekvapuje..(11.2.2018)

 • Blejzr
  *****

  Neuveritelnej dil, do prdele tak neuveritelnej! Tohle je absolutni TOP!!(12.5.2018)

 • PaTeXx
  *****

  Tady se krásně potvrdilo, že musí jít někdo jiný, abys nešel ty. Jorge má neskutečné štěstí.(13.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace