Going Back to Cali (S03E10) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2017, 51 min

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

SPOILERY. Dôstojné uzavretie nedôstojnej série. Super. Dal by som 100%, ak by sa na konci v cameu objavil Murphy. Ale neobjavil. Chápem, že tvorcovia nevedeli, či si filmami zaneprázdnený Boyd Holbrook nájde čas na štvrtú sériu (asi nie...?) a tak od nich bolo smerom k fanúšikovi férovejšie nedať tam Murphyho, než dať a nakoniec by sa ukázalo, že nemá čas a v štvrtej sérii nebude. Ale aj tak mi chýbal, bol by to dobrý cliffhanger. Niektoré veci logicky nesedeli (preboha prečo na odpravenie človeka, ktorý mohol zničiť komplet všetkých "džentlmenov z Cali" poslali jedného týpka???), každopádne ako nudne sa tretia sezóna začala, tak dobre sa skončila. Napínavá šou a celkom zaujímavý náznak budúcich udalostí; myslím, že drogové kartely v Mexiku budú oveľa pôsobivejšie, drsnejšie a zlovestnejšie (povedal niekto "Danny Trejo"?), než nudný gang z Cali. Veľká škoda, že sa celá tretia sezóna neniesla v znamení posledných dvoch dielov.(21.11.2017)

Spoilery! Tento seriál nabral ve své druhé polovině tak strhující tempo, že by mu dal leckdo přednost před sexem, a to dokonce i se člověkem hmatatelného pulsu. Závěrečný díl se nesl vesměs v politickém duchu. Pomaličku a polehoučku utichla válečná půda. Vyřešit už bylo třeba pouze maléry pana účetního, který toho věděl celkem dost. Uspokojením pro každého fanouška musela zajisté být smrt nevydařeného synátora Davida, který mě celou sérii neskutečně sral. Ještě lepší bylo odhalení nedžentlmenských osudů džentlmenů z Cali, kterým jejich kapitulace tak úplně nevyšla, protože se přeci jen našli čestní lidé, kteří byli pro jejich zatčení schopní dát všanc i svoji kariéru, budoucnost a mnohdy i život. Pevně doufám, že se chystá 4. série. Tvůrci mě přesvědčili, že dokážou i z méně chutných surovin připravit mimořádný pokrm. Smekám!(12.10.2017)

Tak se nám to uzavřelo, mělo to švih, napětí, životní zklamání.Co mě mrzí, že se ani na chvilku neobjevil agent Murphy, zabili teplýho šmejda Pacha, který si držel svoji úroveň a rozhodně působil velmi zajímavě. Jinak skvěle zahraná role nasazeného agenta v kartelu, přímo jste viděli, jaké nervy musí mít a přitom má tak upřímný pohled těch hnědých očiček. No, nebyla by čtvrtá řada? Celkově to shrnu, jeden z nejlepších seriálů, který byl natočen, od samého začátku, kdy Escobara hrál vražedně vynikající Wagner Moura.(6.8.2018)

Závěrečná epizoda třetí sezóny mě příliš nenadchla. Čekal jsem plnotučný závěr, ale místo toho přišla jakási odtučněná verze, která sice nebyla špatná, ale nijak zvlášť mě neoslnila. Přitom Pacho opět ovládl předtitulkovou část, zbytek dílu už pak na svižný úvod poněkud "nestíhal".(15.7.2018)

Vítězství - (ne)vítězství, systém a v něm mezera. Cali kartel dopsal svůj příběh...85%.(23.10.2017)

Tohle je naprosto TOP díl. Luxusní z části otevřený konec! Dokonalé.(20.7.2018)

Ajajaj.. trochu trefa přes čáru v posledním díle. Celou dobu tenhle seriál je famózní tím, že se snaží aspoň v obrysech držet reality a oprostit se od amerických huráá akcí dle klasického schématu a tady v tom posledním díle, kdy i Selcado rozstřílí na cucky toho největšího zabijáka jako americký akční hrdina mi přišlo jako vybočení z hranic v kterých tenhle seriál bodoval. Pro mne zklamání, ačkoliv do devátého dílu to byla parádní jízda.(11.10.2017)

[b]!!!SPOILER!!![/b]Takové druhé finále dá se říct. Bossové z Cali doufali, že přijde na řadu prezident, na to se však ale přišlo. Mrzí mě Pachova smrt, byl to fakt frajer a nakonec jen taková nedůstojná smrt.(12.2.2018)

Finále, které plně vyobrazuje třetí sérii. Stejně tak jako moje hodnocení. "You won."(13.2.2019)