Psi: jedinečná zvířecí rodina

• Česko Psi - úžasná zvířecí rodina (více)
Velká Británie, 2017, 3x48 min

Patrick Aryee (průvodce)

Patrick Aryee cestuje do divokých prostředí, od brazilských džunglí po severoamerické prérie a africké pouště, kde se setkává s nejvíce nebezpečnými a charismatickými divokými psy. Na závěr vám představí, jak se tito obávaní predátoři stali nejlepším přítelem člověka. Prostřednictvím blízkých střetnutí, překrásných divokých záběrů, ukázek v terénu a rodokmenu pomocí CGI se podíváte, jak se různí zástupci tohoto živočišného druhu vyvinuli po fyzické stránce a jak jim chytré chování a semknutá společenství pomohly vzkvétat v nejdivočejších prostředích naší planety. (Viasat)

Evander

Hezky zpracovaný dokument s krásnými a mnohdy unikátními záběry, kterému k dokonalosti chybí jen málo. V mnoha ohledech je i velmi informačně přínosný. Otřesný český dabing nelze připisovat na vrub autorům. To, že každou druhou informaci několikrát za film opakují a některé záběry jsou stále dokola a stejné jsou i začátky a konce jednotlivých epizod, už však ano. Stejně tak mi byl nesympatický i průvodce pořadem. 80% ()