• Nizozemsko

Krimi / Thriller

Dánsko / Francie / Itálie / Belgie / Nizozemsko, 2019, 89 min

Brian De Palma je bez přehánění legenda, která v minulém století natočila tolik výborných kousků, že už si dneska nemusí nic dokazovat. Bohužel ta touha tu stále je a Dominu jsem dal šanci jen kvůli Coster-Waldauovi, který ve filmech zatím tolik neprorazil, jinak ale takřka není o co stát. Kdo viděl starší kousek Zredigováno, ten jistě tuší, že De Palma rád kritizuje terorismus a válku obecně, ovšem v Dominu (ten imbecilně nezajímavý název nechápu) to dělá tak černobíle, že by skutečně bylo úplně nejlepší, aby se vydal na zasloužený odpočinek. Přidejme si kameramanské manýry, ve kterých by se možná dal De Palma rozpoznat, ale jsou taky spíše rušivé, příšerně nehodící se hudbu a zbytečné drastické záběry, jež jsem přeskakoval a vyjde nám totální průměr, který jakžtakž drží detektivní zápletka, ale nic víc. PS : Guy Pearce tu hraje dalšího ze svých zaměnitelných záporáků v přesně padnoucím obleku a doufám, že ho zas dlouho nikde neuvidím...5/10! a mít to jen o deset minut víc, jdu ke 2*..(13.6.2019)

• Rominator

Policista Christian (Nikolaj Coster-Waldau) se snaží dopadnout muže, který smrtelně zranil partnera Larse (Søren Malling)... Ser Jaime Lannister, známý také jako Králokat a Melisandra z Ašaje se potkávají na filmovém projektu s příběhem děravým jako ementál. Film nemůže zachránit ani akce, protože je mizerná a není ji mnoho. Muselo tady dojít k nějaké chybě, protože tohle nemohl režírovat Brian De Palma. HODNOCENÍ 30%(31.5.2019)

Rozpočet $7,8miliónaTržby Celosvetovo $56,000▐ Aktuálne obľúbený námet o krvilačných teroristoch a aj obsadenie je na prvý pohľad pútavé. Nuž ale režisér Brian De Palma je akýsi dojdení a rozpadá sa mu to pod rukami v banálnosti, dejovo to tam proste dosť škrýpe. /40%/(23.6.2019)

• DwayneJohnson

Možné spoilery!!!! Obrovské zklamání. Nebo spíše hodně špatná parodie několika různých filmů. A spousta klišé, nebo lépe řečeno hodně nelogických a hloupých situací, (zapomenutá pistole, nechání kolegy napospas osudu, horolezecká přehlídka na římse, zabijácký dron, zapojení CIA). Je toho na mě tolik, že obdivuju toho, co dokázal vymyslet takhle hloupý scénář a Briana za to, že má ve svém věku zapotřebí točit tyhle srágory, (ironie). A Snareda za to, že tomu šoupl tolik hvězd. A nakonec sám sebe, že jsem to dokázal dokoukat až do konce, protože to už bylo vážně veliké, několik nekonečných minut trvající utrpení.(4.6.2019)

• Padme_Anakin

Jejda, to se nám to nepěkně vykloubilo, místy až na hranici snesitelnosti. Měla jsem původně v úmyslu být v hodnocení shovívavá, ale nejsem a nebudu, neb jsem z toho rozladěná jako starý piáno. Upřímně lituji herecké osazenstvo, které se snažilo ze všech sil, mj. Paprika jako vždy úžasná, ovšem Skavlanův podpis vyretušovat nejde. Ani absence logiky by mi nevadila, kdyby mě to bavilo. Holt nebavilo, no..(19.6.2019)