Charlotte Fieldová (Charlize Theron) je jednou z nejvlivnějších žen na světě. Chytrá, rafinovaná a všestranně schopná vůdčí osobnost s obrovským nadáním, která má ve svém životě všechno pod kontrolou. Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinář, hipster a potížista, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce, kapsáčích a teniskách. Nemají nic společného – kromě toho, že ona mu kdysi dělala „chůvu“ a byla jeho první platonickou láskou. Když na sebe Fred a Charlotte jako dospělí nečekaně opět narazí, Charlotte se právě připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad a ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevů impulzivně najímá Freda. Fred tak do Charlottina oslnivého světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály rázem není nouze. Když zprvu nenápadné jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr, můžete si byt jisti, že tak zvláštní pár svět ještě neviděl. A to ještě nikdo netuší, co přijde, až to rozjetí milenci teprve pořádně roztočí. (Vertical Entertainment)

AAVATARR

Nemal som velke ocakavania, hlavne od Rogena, ale film naozaj prekvapil nenasilnou atmosferou a hodnovernou chemiou medzi hercami. Po dlhej dobe oddych s prijemnym pocitom pocas celeho filmu. ()

TonyHawk94

Veľmi príjemná, pohodová, (podľa mňa vcelku) originálna (o tomto by mnohí asi polemizovali, že bolo opäť na štýl Kráska a zvierka, ale toto bolo predsa len vcelku špecifické :)), celkom vtipná, a najmä, nevnucujúca sa romantická komédia :). Postavy veľmi zaujímavé, Theron neskutočne príjemná vo svojej roli, Rogen zase originálny :). Pozretie neľutujem, a rozhodne odporúčam ;). 4* bez akýchkoľvek okolkov :). ()

blazma

Pro mě nejlepší romantická komedie za posledních 5 let. Nejsem v nich nějaký expert, nic méně ta kombinace Setha a Charlize, dvojice kterou by jste si nikdy v životě nedokázali spojit dohromady mi tady tak suprovně funguje a vyzařuje z nich tak pozitivní nálada až jsem z toho žasnul. Zápletka v pohodě, příběh taky fajn, vtip občas byl nahoře občas to bylo horší. Dalo nám to trochu akce. Pro mě to mělo všechno. ()

blondboss

Klasická romantická komédia, ktorá sa na nič nehrá a ktorá je preplnená typickým rogenovským plytkým humorom, ktorý mi proste sedí. Snímok, pri ktorom úplne vypnete a pri ktorom jednoducho nemyslíte na nejaké problémy a pri dobrom vínku si ho aj vychutnáte. Charlize Theron klasicky nádherná a Rogen mi k nej síce vôbec nepasoval, ale tak aspoň niečo nové teda. Ja som sa bavil a preto tú štvrtú hviezdičku proste pridám. 70 % ()

oSiSko

Celkom ma odrádzal Seth Rogan, ktorého filmy mi vždy prišli nechutné a jeho humor plytký. Tento film je však inde a niekde úplne inde je aj Charlize Theron, ktorá vyzerá tak, že človek nerozumie prečo a ako je to možné, že niekto dostal do vienka takýto výzor. Skvelý film, zábavný, úsmevný a na nič sa nehrajúci. Veľmi dobre. ()

imaginer21

Takže co tu máme? Na samém počátku konvenční prostředí (Theron) a rádoby upřimné a otevřené (Rogen), přičemž mezi oběma je velký panamský průplav. Scénáristickými kličkami se z nepřekonatelné propasti stane lávka a ejhle, máme tu "nezyklý" vztah. Celé by to mohlo fungovat skvěle, kdyby 1) dialogy a motivy nebyly kolikrát (hlavně z počátku) nastaveny s typickou americkou přetvářkou (a to dokonce ani Rogen, který se snaží f...ovat, kde to jen jde, nějakou hlubší upřímnost nesdílí), 2) celou linku kolem kontroverzity neodflákli jedním nepravděpodobným monologem (s ještě nepravděpodobnějším dopadem na americkou prudérní společnost). Oba dva protagonisti se snaží a chemii jim celkem uvěříte, ale látka by mohla být mnohem silnější i v rámcu žánru, kdyby si ji vzal na starost nějaký opravdovější vypravěč. Třeba Kevin Smith. ()

fafejt001

TYPICKÁ americká kravina zřejmě pro …ního diváka . Charlize je sice stále kus , ale ten , občas až fekální humor se pro ni nehodí . Nejdříve jsem si myslel , že po půlhodině se to nějak solidně rozjede na nějaké inteligentní linii , ale pak jsem pochopil , že ne . A ta scénka s výstřikem semene až na bradu , to už už byl - fact humus . Asi mám jinou představu o současné komedii . PROSTĚ UBOHÉÉÉ . ()

tomino28

Jeden by si řekl, že je to jedna z dalších tuctových romantických komedií v řadě. Jenže ona tak úplně není, je vtipná, chytrá a zahrnuje spoustu skrytých narážek a sympatických postav. A v neposlední řadě nepravděpodobnou ústřední dvojici, které to ale před kamerou klape. Takže ano, mám radost, že se to povedlo! ()

kacer4

Použitá pomerne otrepaná predloha. Ale mám pocit, že s ňou bolo veľmi dobre pracované. Nebol to filmový orgazmus. Ale nenapadá ma nič, čo by som úplne vytkol. Totálne najlepšia scéna Prvý sex. ()

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (více)