Charlotte Fieldová (Charlize Theron) je jednou z nejvlivnějších žen na světě. Chytrá, rafinovaná a všestranně schopná vůdčí osobnost s obrovským nadáním, která má ve svém životě všechno pod kontrolou. Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinář, hipster a potížista, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce, kapsáčích a teniskách. Nemají nic společného – kromě toho, že ona mu kdysi dělala „chůvu“ a byla jeho první platonickou láskou. Když na sebe Fred a Charlotte jako dospělí nečekaně opět narazí, Charlotte se právě připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad a ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevů impulzivně najímá Freda. Fred tak do Charlottina oslnivého světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály rázem není nouze. Když zprvu nenápadné jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr, můžete si byt jisti, že tak zvláštní pár svět ještě neviděl. A to ještě nikdo netuší, co přijde, až to rozjetí milenci teprve pořádně roztočí. (Vertical Ent.)

meisje

Tohle je přesně důvod, proč nesnáším americké romkomy. Dají se rozdělit na blbé a blbější, tenhle spadá do I.kategorie. ()

Atchyroz

Hodně příjemná komedie s hodně good atmosférou. Vtipy v drtivé většině případů fungují a chemie mezi Sethem Rogenem a Charlize Theron funguje na jedničku. Na vedlejší postavy taky není možné si stěžovat. Menší role Andyho Serkise - WTF, hodně pobavilo. Jediný problém mám s moc dlouho stopáží, která by se dala o pár minut zkrátit o některé scény. Jinak hodně fajn komedie, jedna z letos nejlepších. 75% ()

kacer4

Použitá pomerne otrepaná predloha. Ale mám pocit, že s ňou bolo veľmi dobre pracované. Nebol to filmový orgazmus. Ale nenapadá ma nič, čo by som úplne vytkol. Totálne najlepšia scéna Prvý sex. ()

rigby

Moc jsem tomu nedával, ale nalákala mě představitelka hlavní role. Ze začátku jsem byl silně zklamaný a už jsem měl chuť to vzdát, ale najednou se objevila jiskra a byl jsem lapen až do konce. Nejedná se o nijak světoborný film, scénář je složený ze samých známých romantických klišé, některé scény jsou dokonce na můj vkus až moc přitažené za vlasy, ale nakonec to byla docela příjemná oddychovka. ()

LencaN

Buď jsem koukala na jiný film, než ostatní tady hodnotící nebo už jsem žánrem romkom tak vycvičená, že mě tohle prostě nijak nezasáhlo. Nejhorší film, co jsem za poslední dobu viděla. Tak sterilní, až to bolí. Žádnou chemii mezi ústřední dvojicí nevidím a na tom stojí a s tím padá celý dojem z filmu... jestli je to uvěřitelné a jestli se dokážete s postavami alespoň trochu spříznit a pochopit je a skrze ně si prožít třeba tu romantiku. Naprosto mi k sobě nepasovali. Nebyla jsem schopná zbaštit ani údajný věkový rozdíl 3 let. Ano, Charlize Theron vypadá úžasně, ale taky už lehce vyžehleně, ale třeba jí křivdím. Ale ten hňup, který hrál novináře, který měl okouzlit kandidátku na prezidenta... si dělají pr*el. Neustále mě akorát rozesmíval těmi bundami od teplákovek. Jako udělat z něj pako se jim opravdu povedlo, to jo. Naprosto mi chyběla hudba a o českém dabingu škoda mluvit, hlas Charlize byl tak tvrdý a nesympatický až z toho bolely uši. Možná do nějakých akčňáků se takový voice hodí, ale ne tady. Celé mi to připomíná nějaký špatný vtip. Bohužel, mojím sítem na oblíbené romantické komedie toto rozhodně neprojde. ()

veverysiak

Charlize je úžasná, ale to neznamená, že jej všetko zožeriem, otrepaná šablóna príbehu, dosť antipatický mužský hrdina, k tomu značne bezmyšlienkovite tárajúci a konajúci, nezáživné tempo, slabučký humor, jedine tá Charlize, stačí, keď sa kukne, takže 30%. ()

DJMaroko

Mohl to být i skvělý film jen ten dabing to úplně zabil. Až z toho bolely uši. Ten kdo vybírá ty hlasy je pěkné jojo. Není nad poctivou práci starých mistrů dabingu cca do roku 1995 pak už se většinou nahrávají jen sračky. ()

taibrek

Celkom podarená komédia. Samozrejme, že je to trochu pritiahnuté za vlasy, ale o to v komédii nejde. Ide hlavne o to, aby tento druh filmu dokázal pobaviť. Čo sa mu koniec koncov aj podarilo. ()

bonovox

Dobrá oddychovka kde skvele funguje ústredná dvojka Rogen a Theron, a pritom ani nevadí že daný bizarný samotný nápad spojiť vysoko postavenú političku s jednoduchým chlapíkom je poriadne pritiahnutý za vlasy. Aj niektoré scény majú nábeh na kult, hlavne vyjednávanie s teroristami... ()

Astonko

Najlepšia rom-com minulého roka, za mňa teda hlavne preto, že je to viac com ako rom. A veľmi vydarená com. Vtipná, s celkom inteligentným scenárom (i keď nie stále samozrejme, ešte stále je to od Rogena ale aj tie sexuálne vtípky su skôr na zasmiatie než nechutné) aj s pár odkazmi parodujúcimi súčasné dianie. Najmä tie ma veľmi bavili a spravili z tohto filmu niečo výnimočné, vďaka čomu si ho zapamätám 7.7/10 ()

mcamino

Šel jsem v pátek večer do kina a ohledně filmu jsem se nechal překvapit. A musím říct, že film mě překvapil velmi příjemně. Mix romantiky, komedie a takového toho druhořadého amerického street filmu ve výsledku u mě vyvolal takové nadšení, že bych na něj zítra šel klidně znovu. ()

Pignon

Po náročném dni v práci tento film potěší (Breda a Weinstein 9.7.2019). Hlavně snad tou hravostí, kdy se neukojené ministery of state zapálí křoví a potřebuje Seth píchání. Po ostatních humorných stránkách je film spíše vetchý a nijak zásadně nerozesměje. Bohužel se způsob, jakým tvoří humor v usa, liší od evropského. Mně charakter wierd chlápka, který vyřvává pitomosti nepřijde vtipný. ()

tulrika

Bylo tam pár scén přes čáru, ale na letní večer skvělá komedie. Líbilo se mi, že takhle málo pravděpodobná dvojice mezi sebou měla silnou chemii. Já jim to nakonec i věřila. ()

durdos

Ku*va, asi som zas videl úplne iný film ako všetci ostatní. Vlastne, nevidel... v polovici som to vypol... Tá jedna * za Charlize. Rogen zožral ostatné 4*. ()

imaginer21

Takže co tu máme? Na samém počátku konvenční prostředí (Theron) a rádoby upřimné a otevřené (Rogen), přičemž mezi oběma je velký panamský průplav. Scénáristickými kličkami se z nepřekonatelné propasti stane lávka a ejhle, máme tu "nezyklý" vztah. Celé by to mohlo fungovat skvěle, kdyby 1) dialogy a motivy nebyly kolikrát (hlavně z počátku) nastaveny s typickou americkou přetvářkou (a to dokonce ani Rogen, který se snaží f...ovat, kde to jen jde, nějakou hlubší upřímnost nesdílí), 2) celou linku kolem kontroverzity neodflákli jedním nepravděpodobným monologem (s ještě nepravděpodobnějším dopadem na americkou prudérní společnost). Oba dva protagonisti se snaží a chemii jim celkem uvěříte, ale látka by mohla být mnohem silnější i v rámcu žánru, kdyby si ji vzal na starost nějaký opravdovější vypravěč. Třeba Kevin Smith. ()