Show se uskutečnila 18. listopadu 2017 v Toyota Center (Houston, Texas). Na kartě se sešlo šest zápasů.

1) Pete Dunne vs. Johnny Gargano (United Kingdom Championship)
2) Ember Moon vs. Kairi Sane vs. Nikki Cross vs. Peyton Royce (Fatal 4-Way NXT Women's Championship)
3) Aleister Black vs. The Velveteen Dream
4) Kassius Ohno vs. Lars Sullivan
5) Drew McIntyre vs. Andrade Almas (NXT Championship)
6) The Authors of Pain & Roderick Strong vs. Sanity vs. The Undisputed Era (WarGames Match) (TheSpearCZ)

BORKLASER

Zatím asi nejslabší TakeOver...Pokud WWE chtěla vrátit WARGAMES měla to udělat v hlavním rosteru...tím neříkám že zápas byl špatný....zápas večera...ovšem zbytek nic moc...Ember výhru titulu přeju...Almas...radši ani nemluvit myslím že se v NXT najde tolik lidí které mají na rozdil od Almase nějakej charakter a nějaky charisma...doufám že Almas je jen přechodný šampion a titul brzo získá Adam Cole ,Black nebo Velveteen.. ()

drake31

Plný počet možno nie je naprosto zaslúžených, no War Games bola neskutočná jazda. Prvý match medzi Kassius & Larsom by som nechal na týždeň budúci, pre recap verziu NXT. Namiesto neho mal byť Gargano vs. Dunne, pretože verím, že títo dvaja by ukradli celú show. Nevadí. Aleister Black vs. Velveteen Dream je pre mňa feudom roka, a tento match len podčiarkol to ako si užívam vidieť týchto dvoch v ringu. Skvelý wrestlingový zápas so všetkým čo k tomu patrilo, a táto lahôdka my zdvihla zo sedačky. Plus tá veta na záver, ách. S dámami som bol spokojný. Peyton je moja najväčšia láska. Nikki bola moja kandidátka na výhru. No rozhodli sa ísť s tou najnudnejšou voľbou. Neteší ma to, ale čo narobím. Zápas sám o sebe fajn, a vidieť dva najparádnejšie WWE finishery v jednom zápase s cool twistom, ma nesmierne potešilo. Pánsky zápas o titul - jednoducho parádny. Niet čo vytknúť. Finiš nečakaný, a ja som neuveriteľne spokojný s takýmto prekvapením. Poprosím však aby sa Zelina viacej angažovala v ringu, svedčí jej to a chcem vidieť viacej. No a nakoniec War Games. Čo dodať. Chaos. Krv. Telá lietajúce naprieč dvojitým ringom. Absolútne deštrukcia. Killian Dain bol najväčšou hviezdou tohoto spektáklu a Kyle O'Reilly získal prvé miesto v kategórii "Najvtipnejší spot 2017". Treba vidieť a užiť si to. NXT ma prehršel talentu a kreativity, a nie nadarmo, je mojou najobľúbenejšou show z WWE produkcie, čo myslím spomínam stále a dookola. Survivor Series vyzerá sľubne na papieri, a ako zvyčajne "hlavná" PPV sa musí poriadne posnažiť, aby sa aspoň vyrovnala tomu čo servíruje NXT. ()

• Oficiálními skladbami show jsou písně „Executioner's Tax (Swing of the Axe)“ od Power Trip a „Play“ od Marmozets. (TheSpearCZ)