Into the Badlands

• Česko Pustiny (neoficiální název) (více)
USA, (2015–2019), 22 h 26 min (Minutáž: 41–44 min)

Daniel Wu, Emily Beecham, Sarah Bolger, Orla Brady, Aramis Knight, Oliver Stark, Stephen Lang, Márton Csókás, Madeleine Mantock, Ellen Hollman, Edi Gathegi (více)

Série(3) / Epizody(32)

Suny je dobře trénovaný bojovník, který se rozhodl, že bude putovat nepokoji zmítanou zemí, ovládanou feudálními barony, společně s malým chlapcem. Jejich cílem je nalézt osvícení. (geklon)

Recenze uživatele Ellmariachi k tomuto seriálu (11)

Into the Badlands (2015)

První série na mě působila jako zjevení. Výborný akční seriál z post apo doby s nádechem samurajských hodnot, výbornými souboji a na vrch parádní postavy. Celá řada utekla jako voda a já slintal blahem a nadšením. Bavilo mě vše. Od přímočarosti, přes záporné postavy až po krvavé orgie s meči. 100 procent. Druhá série začala dobře, ale trošku zbytečně rozvětvovala děj. Jako jiné seriály se snažila přiblížit GoT a přidala spousty dialogů. Ty bohužel často vyšuměly do prázdna. Navíc děj si místy protiřečil a postavy se někdy chovaly dost divně. Každopádně si seriál dál držel kvalitu. 90 procent. Třetí řada už nepokrytě chystala epickou finální bitvu s epickým Poutníkem jako zápornou postavou. Bohužel se za mě jedná o krok mírně vedle. Natahovaný děj, nesympatický záporák a jeho odpudivá kněžka, uspěchané ukončení a totálně otevřený konec, stojí za tím, že je ve mě určitá pachuť. 75 procent Každopádně postavy z Into the Badlands a jejich osudy mi budou chybět a proto dám celkové hodnocení plné a 90 procent. ()

Fénix přichází (2018) (S03E01)

Škoda létání na lanech, ale asi si na to musím zvyknout. Jinak hrdiny nacházíme asi 6 měsíců po závěru druhé série. Rozjíždí se nové příběhové nitky a jiné volně pokračují. Spousta akce, litry krve a jedno fajn překvapení. 70 procent. ()

Let havrana, vzestup měsíce (2018) (S03E02)

Seriál se ubírá zvláštním směrem. Přiznám se, že mi tento směr moc nesedí. Náboženství a mystika mi sem nejde. Líbil se mi ten svět jaký byl v prvních dvou sériích. Druhá epizoda nabídla ono zmíněné plus jedno rozuzlení okolo M.K. Jelikož to ale bylo předvídatelné a nijak šokující, tak to na mě příliš nezabralo. Dám tomu ještě pár dílů šanci, ale obávám se, že stejně jako Vikingové má seriál za sebou ne jen to nejlepší ale i lepší průměr. Hodnocení epizody: 60 procent. ()

Leopard líčí na Králíčka (2018) (S03E03)

Po pro mě hodně slabém druhém díle, je třetí naopak vynikající. Několik vynikajících soubojů, mírné zvraty a posuny v ději. To vše dělá z třetího dílu série z mého pohledu zatím ten nejlepší. Doufám, že MK už konečně přestane být jen jednou z postav a vyjde do popředí. 85 procent ()

Slepí kanibalové (2018) (S03E04)

To, že je svět Into the Badlands podivný si snad konečně zvykám. Pocity z první a druhé série už nezažívám. Přibývá postav, příběhových větví a teď se přidala i tlupa kanibalů. Až hororová vložka nebyla zlá, ale stejně mám pořád nejradši, když se ke slovu dostávají původní postavy. V tu chvíli má seriál největší grády. Doufám, že vdova ten podivný kult roznese na kopytech. 75 procent. ()

Tygr přichází k hoře (2018) (S03E05)

Osudy nových i starých postav se buďto prolínají nebo je to v blízká budoucnosti čeká. Děj postupuje kupředu což je fajn. Stále je zde ale strašák v tom, že série má mít 16 dílů. Kdyby tomu tak nebylo byl bych na rozuzlení natěšený. Takhle je to z mé strany trošku vlažné. 75 procent . ()

Nářek černého větru (2018) (S03E06)

Další nová postava. A bohužel opět naprosto předvídatelné kroky. Celá ta akce na lodi byla jasná dlouho dopředu. Ale hádám, že bude mít dohru. Ani další dějové linky se moc neposunuly a již po druhé v sérii mám pocit natahování děje. Jeden ze slabých dílů 69 procent. ()

Divoký kůň pohodil hřívou (2018) (S03E07)

Určitě silnější díl, než předchozí. Sunny opět v akci, ale chybí mi ten Sunny z první série, kdy se oháněl mečem. Tyhle Jet Liovské, Chanovské bitky mi tolik nesedí. Vdova ukazuje, že seriál pomalu přebírá mě to nevadí. Emily Beecham je sexy a postava Vdovy ještě víc. 77 procent. ()

Levhard se chytá oblak (2018) (S03E08)

Co v téhle epizodě vyčnívá je to, že se konečně dovídáme proč je momentální svět tam kde je. Tedy alespoň kdy se tak stalo a střípek toho co za to mohlo. Jinak jde o poměrně běžnou epizodu. Možná lehce nadstandartní. A to jak v rámci seriálu, tak i tím, že zakončuje první polovinu série. Pár otázek do dalších dílů a to je vše. 77 procent. ()

Doupě škorpióna (2019) (S03E09)

Klasický "první" díl nového bloku. Zdánlivě uzavřené linky se otevírají nebo ještě rozvětvují. Nechybí skvělé souboje a otravný MK. Bože jak já toho kluka nemusím... Už jsem se smířil s tím kam se seriál vydal od druhé série a tak neremcám a užívám si návrat do Badlands. ()

Černý lotos, bílá růže (2019) (S03E13)

Konečně díl, který po strašně dlouhé době rval koule. Spousta emocí, parádní souboje, nová postava, konec důležité postavy a hlavně díl, který posouvá dějem pořádně kupředu. Na závěr parádní muzika a natěšení na příští týden. Kéž by si to seriál udržel až do konce. 95 procent. PS:jak já nesnáším toho kokota Emka. ()

Addamsova rodina se vrátí

Addamsova rodina se vrátí

23.10.2020

Slavný režisér Tim Burton si poprvé v kariéře vyzkouší televizní tvorbu. A nevybral si k tomu žádný jiný projekt než kultovní Addamsovu rodinu. Nová verze seriálu z roku 1964, jenž se následně dočkal… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů