Into the Badlands

• Česko Pustiny (neoficiální název) (více)
USA, (2015–2019), 22 h 26 min (Minutáž: 41–44 min)

Daniel Wu, Emily Beecham, Sarah Bolger, Orla Brady, Aramis Knight, Oliver Stark, Stephen Lang, Marton Csokas, Madeleine Mantock, Ellen Hollman, Edi Gathegi (více)

Série(3) / Epizody(32)

Suny je dobře trénovaný bojovník, který se rozhodl, že bude putovat nepokoji zmítanou zemí, ovládanou feudálními barony, společně s malým chlapcem. Jejich cílem je nalézt osvícení. (geklon)

Recenze uživatele Bumkybunny k tomuto seriálu (3)

Série 1 (2015) (S01)

Vrtá mi hlavou, jak je možné, že jsem se k tomuto seriálu nedostala dřív. Nadchl mě hned svým prvním dílem a narozdíl od většiny mnohem známějších a lépe hodnocených seriálů dnešní doby jsem si nemusela ke sledování hledat nějaké umělé záminky, šlo to prostě samo. Tenhle seriál toho má spoustu - jak přesílené hlavní postavy pro fanoušky superhrdinských filmů, tak trochu emocí pro citově založenější povahy. Ve zkratce, z první série jsem nadšená, jdu na další :) ()

Série 2 (2017) (S02)

Překrásně přenádherné. Nebudu hodnotit o nic hůře, protože byla druhá série dle mého názoru stejně kvalitní jako ta první. Uvědomuji si, že seriál nemá žádnou geniální pointu ani charaktery, ale pochybuji, že by u toho někdo něco takového hledal. A troufám si tvrdit, že ve svém žánru patří mezi nejlepší. Co se týče konce této série, jsem ráda, že se scéna trošku "vyčistila" od těch pro mě méně zajímavých postav a můžu se těšit na vývoj těch ostatních. Into the Badlands se začíná stávat jednou z mých srdcovek, tak si fakt přeji, aby třetí série byla stejně skvělá jako první dvě. ()

Série 3 (2018) (S03)

Sákryyš. Začínám si myslet, že všechny dobré seriály se jednou prostě musí podělat. Into the Badlands, něco mezi Game of Thrones a Matrixem, mě úplně dostalo, ale na konci mě čekalo jen další zklamání. Nějak jako by někdo přepnul vypínač na 'radši samé usekané hlavy než dobrý příběh' a z pěkného seriálu se stává směska fantasy a náboženských fanatiků tak, že se najednou neřeší nic jiného a staré dobré Badlands jsou v čudu. Sunny byl většinu série (hlavně ke konci) jen chodící bytost s jedinou myšlenkou, čas od času někoho profackoval nebo rozpáral, ale už v tom nějak chyběla logika i elegance. Nutno zmínit, že se jako 'normální nejlepší clipper z Badlands' trochu ztrácí mezi těmi otravnými černookáči, kteří jsou najednou úplně všude. Minerva s Lydií zvedly úroveň celé série tak o dvě hvězdičky, pryč s Pilgrimem a tou divnou kněžkou. Radši se ani nebudu rozepisovat o tom, jak moc mě naštvalo, co udělali s M.K., mimojiné i s jeho vztahem se Sunnym. Nebyla bych slušná. Kromě toho by se také tvůrci nejen tohoto seriálu měli konečně naučit, že když někdo umře, měl by tak i zůstat. Bylo by to vše o hodně smysluplnější. I tak mě ale mrzí, že seriál nepokračuje. Pořád mu dávám šanci, že by se mohl z téhle břečky vybabrat, ale rozumím i jiným názorům. No mercy ;) ()

Addamsova rodina se vrátí

Addamsova rodina se vrátí

23.10.2020

Slavný režisér Tim Burton si poprvé v kariéře vyzkouší televizní tvorbu. A nevybral si k tomu žádný jiný projekt než kultovní Addamsovu rodinu. Nová verze seriálu z roku 1964, jenž se následně dočkal… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů