poster

Into the Badlands (TV seriál)

 • Česko

  Pustiny

  (neoficiální název)
 • USA

  Into the Badlands

Akční / Dobrodružný

USA, 2015–2019, 22 h 26 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Daniel Wu, Emily Beecham, Sarah Bolger, Orla Brady, Aramis Knight, Oliver Stark, Stephen Lang, Marton Csokas, Madeleine Mantock, Ellen Hollman, Edi Gathegi, Sam Medina, Lance E. Nichols, Nazeema Bartek, Morgan Benoit, Bryan Blasingame, Alec Rayme, Owen Harn, Jennifer Griffin, Yohance Myles, Teressa Liane, Ally Ioannides, Scott Gulino, Lance Henriksen, Cung Le, Lance Tafelski, Stephen Walters, Tristan McConnell, Mike Seal, Nick Frost, Farzana Dua Elahe, Brahm Gallagher, Marc Rissmann, Chipo Chung, John Bell, Maddison Jaizani, Jordan Bolger, Sherman Augustus, Eleanor Matsuura, Jonathan Ryan, Laurence O'Fuarain, Shane Graham, Roxy Sternberg, Kelvin Harrison Jr., Peter Marinker, Dean-Charles Chapman, India Mullen, Babou Ceesay, Ella-Rae Smith, Lorraine Toussaint, Lewis Tan, Clare Higgins, Fiach Kunz, George Sear, Tamsin Topolski, Richard Bremmer, Hon Ping Tang, Sophia Di Martino, Justin Lebrun, Eve Connolly, Hazel Doupe, Freya Allan, Jay Thames, Ria Murphy, Michael Power, Bosco Hogan, Francis Magee, Eugenia Yuan, Benjamin Papac
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (61)

 • T2
  ***

  Prvý diel celkom fajn sypal aspoň po akčnej stránke, choreografia, súboje, bavili. Dejovo také povrchné blábolenie ako vo výstrednom hunger games. Zápolenie a podrazy medzi klanmi také od boku ustrelené, proste miš maš, človek nevie kto s kým poriadne kupčí, aby mu za chvíľu vrazil nôž do chrbta a zlikvidoval následne jeho početnú gardu ozbrojencov. Rovnako tak rýchle výmeny hlavúňov na poste tých zoskupený. Takmer som dopozeral aj druhú sériu ale nikam sa to neposúvalo a len sa opakovala dokola povrchná dejová schéma a súboje postupne ostala byť nezaujímavými. /50%/(13.4.2019)

 • Marigold
  ***

  Fajn choreografie hlavně v první polovině série, sympaticky načrtnuté postavy i svět - ale v tom je problém. Je to taková "přibližná podívaná". Nedotažená, ale není problém se na to namotat jako na solidní béčko slepené z celé řady slavnějších a lepších elementů. Lang a Csokas všechny přehrávají o parník.(3.4.2017)

 • Fr
  ****

  “DO PŘÍCHODU BARONŮ TU PANOVALA TEMNOTA A STRACH. SEDM MUŽŮ A ŽENA, KTEŘÍ ZKROTILI CHAOS A KE KTERÝM LIDÉ PŘICHÁZELI ZA OCHRANOU. ALE Z OCHRANY SE STALO OTROCTVÍ...“ /// Přistupoval jsem k tomu trochu skepticky (svět postavenej na krvi – kurva, to zní dobře…to ať v něm klidně dělá průvodce žluťásek! Hlavně ať je důvtipnej a rukama, nohama, mečema, nožema nechť se umí vohánět… snad jsem toho nechtěl tak moc!). Přichází první BOJ – ty vole, trochu se rozbil kameraman, ale choreo super! Další bitka – kameramana vopravili a je to fajnový. Na scéně chlapíci s katanama… Překvapuje mě, že je to víc než na boji postavený na příběhu, kterej nakonec není tak debilní. Akce je parádní (– takhle nějak by to mohl natočit Tarantino…). Pány by země, kde se rozvěšujou vnitřnosti na okrasu, mohla potěšit i několika speciálníma hostama a ženský zase uvítaj boj za jejich emancipaci. Všichni společně (třeba) voceníme, že na konci, jsme vlastně na začátku. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že i na kryplkáře můžu dělat krvavej sport . 2.) Kopem zatřesu 100letým dubem. 3.) Thx za titule „mark82„. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE **** NAPĚTÍ * /// 2.SÉRIE “JEN JEDINÁ VĚC MĚ DRŽÍ PŘI ŽIVOTĚ. NADĚJE, ŽE SE VRÁTÍM DO BADLANDS, ABYCH JE NAŠEL…“ /// Už vod začátku dávaj na jevo, že vo intelektuály nestojej (ne vole nezlikvidujou tě, jen tě asi pošlou pryč…). Tvůrci si sou vědomi toho, co lidi na tomhle seroši baví, takže jim dopřávaj akci i krev. Navíc dokázali hezky udělat i pár dramatickejch scén, takže čekání na další artistický představení je prokládáno solidníma intrikama hrdinů, čekajících na volný místo na hřbitově. Pozdějc nabírá slušný tempo i příběh, takže to není jen vo krvavejch cákancích. Škoda, že ten závěr je jak ze špatnýho béčka… Ale… ty **** nechávám s klidem (a sluncem) v duši. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vyhledává stromy s oběšenci. 2.) Miluju jiný světy. 3.) Thx za titule „MrLegend„. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ *(2.4.2017)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Tohle má zatím hodně našlapaný rozjezd. Největším lákadlem je hvězda Daniel Wu, který v soubojích dává ze sebe maximum. Choreografie je špičková ( úžasná kamera,vizuál,střih) lámou se zde všechny možné končetiny v neskutečném množství a hlavně je to Rko, kde není nouze například o střep v oku či kopí v břichu. Wu je zde fakt mašina láme vazy, ruky, nohy chlapa zlomí o strom a jednoho chlapa zlomí tak, že palce mu skončí u hlavy.. ŠÍLENÉ!! Závěrečný souboj v dešti s meči dá zavzpomínat na pecku Grandmasters. Po příběhové stránce se film jeví také zajímavým, vyhovuje mi vhodně zvolená doba a mladý chlapec je zřejmě obklopen nadpřirozenými Martial arts silami, no máme se na co těšit, jde z toho cítit nadšení pro martial arts. Druhý a třetí díl zvýšil laťku velmi vysoko. Příběh se skvěle rozvíjí, akce překonává téměř vše doposud viděné. Neskutečně krvavé orgie, nadupané choreografické souboje, při kterých řvu jak na finále SuperBowlu.. téměř nerozdýchatelné. Nová srdcovka! Společně s Banshee nejlepší Akční seriál vůbec.(16.11.2015)

 • Hitman_47
  **

  Větší nudu s velmi špatným hereckým ansámblem jsem letos na poli nových seriálů opravdu nezažil. A těch pár minutek celkem ucházejících akčních scén to opravdu nezachrání.(14.12.2015)

 • Davies182
  ***

  PILOT: Na údajně ryze bitkařský seriál, kterým to chce být, je tu zatím jen velmi málo akce. Akce nicméně výborně natočené, přehledné a pod dozorem skvělého choreografa. Víc prosím!(20.11.2015)

 • sheen
  ****

  Postapokalyptické, westernové akční béčko v podání kung-fu hvězdy Daniela Wu, kterého jsem bohužel dlouho v ničem neviděl a je to škoda. Souboje jsou hodně nabušené, povedené a s každým dílem je choreografie lepší a lepší. V druhé řadě jsem hlavně jásal nad Nickem Frostem, nečekal jsem, že bude předvádět takové kousky xD. Za poslední díl by se nestyděl ani mistr krvavých lázní Quentin Tarantino :)(15.3.2017)

 • Rominator
  ***

  V Badlands vládnou Baroni, kteří mají pro svoji ochranu armády složené z trénovaných bojovníků Clipperů. Sunny (Daniel Wu) při výjezdu pro svého Barona Quinna (Marton Csokas) nalezne chlapce M.K. (Aramis Knight), který skrývá nejedno překvapení... V soubojích kvůli drátům dost často neplatí gravitace, ale dívá se na ně dobře. V malých úlohách potěšili herci Stephen Lang (Waldo), Lance Henriksen (Penrith) a Cung Le (Abbott). Prostor pro zlepšení tady určitě je a další série může pouze překvapit. Zhlédnuto 16 epizod z 1. až 2. sezóny.(14.3.2017)

 • Beckett51
  ****

  Velké překvapení. Z očekávané béčkové klišoidní vykrádačky se vyklubal sympatický kung-fu/sci-fi/politický/dobrodružný akčňák se zajímavým dějem, fajn postavama, skvělýma akčníma scénama (po hodně dlouhé době jsem si vzpomněl na Matrix - v nejlepším slova smyslu), kde krev rozhodně nechybí a zajímavě pojatým postapo světem, kde se fajnovej vyváženej střed všech možných kultur a nepůsobí to ani přeplácaně ani neoriginálně. První série - 80% .... Druhá série - 80% (22.1.2017)

 • Aky
  ****

  Trochu Hra o trůny, trochu asijská bojová umění, trochu pohádka..., všechno docela dobré, nic dokonalé.(28.12.2015)

 • anderson
  ***

  ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA: AMC = 15.11.2015, réžia českého znenia (VSI pre AMC 2015) = ? - Príbehovo neoriginálna postapokalyptická martial arts fantasy v komiksovom šate, dodávajúcom zdanie epickej opulentnosti. Postavy pôsobia takým "banshee light" dojmom a Gough s Millarom funkčne recyklujú svoje predošlé scenáristické nápady. Súboje a ich štylizácia ale predznamenávajú len minimum nudy a preto rozhodne budem sledovať aj naďalej. (17.11.2015)(17.11.2015)

 • bouncer
  ***

  Hodnoceno po 5 dílech, dále už nezaujalo. Nápad je skvělý - malé území poválečného nebo postapokalyptického světa ovládané barony, akční scény ucházející, ale příběh nudný a tupý. Když už na začátku je potřeba příběh natahovat nesmyslnými zvraty, tak nevím, jak by to vypadalo třeba (nedejbože) v dalších sezónách.(8.1.2016)

 • Ouwen
  ****

  Tak nevim, proč si někteří stěžují na story. Mne přijde děj mimořádně zajímavej, tvůrci rozhodně maj co nabídnout. Vizuální stránka na seriál nadprůměrná, má to dobrou atmosféru, občas napětí a prostředí je pro seriál s post-apo světem ideální. Herci nejsou nejhorší, Daniel Wu i když krapet arogantní, tak má dostatek charisma, je to správnej sympaťák a i jeho hřebec se povedl. Ještě mne potěšil mentor na vozíčku, co umí ovládat chvaty v šílené rychlosti a je strašně zajímavej. Vdova nesmírně sexy, pak ještě ta blondýnka s mečem a záporák v podání Barona správně evil. Potěšilo cameo Cung Leeho. A co se týče akčních scén: nejlépe dopadla první bitka u ohniště, plno zlomenin. Zbytek mne moc nezaujal. Né, že by souboje měli vyloženě špatnou choreografii, dokonce vizuálně je radost na ně koukat, lahůdkové střihy, úhly kamer - souboje maj realistickej základ, ale po chvilce se to přepne do samotného lítání, to totálně nenávidím a nechápu, jak někdo může si dovolit posrat akční scény. Hlavně jsem se těšil na finále Wu vs. Cung Le, minutová výměna chvatů úžasná, následně tam však začnou panáčci lítat a točit se všemožně ve vzduchu, jděte s tim do prdele! Finále je úplně směšný ty vole. Jinak souboje za celej díl jsou dva, v posledních dvou dílech po jednom! A kolikrát i ten scénář mne dost irituje, postavy se snad teleportují a návaznost nedává smysl. Takže dopilovat ten scénář a zejména nechat akci při zemi, jinak si nemám na co stěžovat. No, přidat pořádnou hudbu by se šiklo. Uvidim co druhá série. PS: Ale dost mne rozsekal poslední díl, kdy každej chce zabít každýho :-D(25.2.2016)

 • maddy
  ****

  Nijako zvlášť ambiciózne, ale slušne odsýpajúce akčné B-éčko, ktoré si berie príklad v hong kongských akčňákoch z minulej dekády a netradične ich zasadzuje do akej post-apo budúcnosti v rurálnej Amerike. Jednoduchý, ale účinný martial arts seriál s jemným prvkami fantasy, ktorý síce má pomerne toporné dialógy a hercov, ale to k žánru tak nejako patrí. Našťastie všetko vyvažuje častými akčnými scénami s priam vynikajúcou choreografiou a neprístupným ratingom (R-ko), kde o krv a zlomené končatiny nie je núdza, presne tak ako to bývalo v starších akčných HK filmoch. Ono celý Into the Badlands vyzerá akoby vypadol z deväťdesiatich rokov, vrátane naivného príbehu, no zároveň to je taká príjemná pocta a pripomenutie si čias týchto martial arts filmov v ich rýdzej podobe. Navyše pomedzi všetky tie psychologické krimi dramata (Hannibal, True Detective, The Killing a pod.) sa jedná o veľmi príjemné akčné osvieženie, ideálne na oddych. Tých šesť epizód utečie ako voda. / SEASON 1 = 3,5* (7/10)(31.12.2015)

 • Tommassi3

  Tak vám nevím, přátelé.. Bude to hit nebo jen další hyp(e) ?? Po vizuálně úchvatné pilotní epizodě si však zatím připadám jako po vývrtce ve Spitfiru, byť rozhodně spíš chrochtám blahem.. David Dobkin, který zde doslova opisuje z jiných bijáků, viz boj v dešti z Velmistra, se už sice několikrát na podobných projektech režijně rozcvičoval, ale s dost rozporuplnými výsledky.. Nicméně rád se nechám překvapit, že postapokalyptičtí Badlands se svou famózní choreografií bojových scén, kterou má na svědomí Stephen Fung, nakonec vlastně neplatí jen za nudné - Zvlášt když výtečný Daniel Wu s Csokasem slezou ze záběru !! - a vyprázdněné fight porno..(16.11.2015)

 • Lacike
  ***

  _Prva seria:_ Americanom nejak zachutila azia a tak po skvelom Marco Polovi tu mame dalsi zaujimavy serial s prichutou azie. V tomto kraluju bitky, ktore su absolutne prvotriedne nielen na americke pomery, ale bez problemov sa vyrovnaju azijskej špicke. Su dokonale prehladne, maju spickovu choreografiu a R-kovy rating žmykaju do poslednej kvapky krvi. Ked sa bojovalo, tak som nedokazal odtruhnut oci od obrazovky. Bohuzial ma ale prilis nebavili sceny v ktorych nesympaticke postavy kuli pikle proti sebe v tomto divne stylizovanom postapo svete bez strelnych zbrani, ktory ovladaju baroni snaziaci sa znicit jeden druheho. Jednotlive diely vyzerali jak cez kopirak. Na zaciatku a na konci dielu skvela bitka a medzitym nudne pikle. Aspon hlavny hrdina je celkom sympaticky vdaka charizmatickemu Danielovi Wu. Zvysok castingu na čele s Csokasom mi liezol na nervy. Takze je mi uplne ukradnute ako sa budu vyvijať osudy postav v dalsej serii, ale vdaka bozskym bitkam si ju rozhodne nenecham ujst. Serial odporucam vsetkym fanusikom kvalitnych bitiek v HK style. A pokial vám su sympaticke pošahane postavy ake boli v seriály Banshee, tak Into the Badlands budete milovat. 7/10. _Druha seria:_ Je o poznanie vypravnejsia, takze uz serial nepôsobi tak lacno. Potom, co sa na konci prvej serie cesty hlavnych postav rozdelili, tak im trva skoro celu druhu seriu, kym sa zase vsetci stretnu. Vdaka tomu som si definitivne potvrdil, ze ma pikle vsetkych tych baronov, ktori sa lisia len farbou svojich kostymov, vôbec nebavia. Konanie niektorych postav ani nedava zmysel a najviac ma sral otravny magor Marton Csokas, ktory snad uz chcipol definitivne. Je evidentne, ze celu tu mytologiu scenaristi buduju za pochodu a nemaju poriadne premyslene kam by to malo smerovat. Nastastie samostatna linia v ktorej Sunny a jeho novy vtipny partak v podani Nicka Frosta putuju spät do Badlands, je skvela a keby sa serial vykaslal na baronov, tak by som bol nadseny. Bitky sa mi zdali horsie ako v prvej serii. Maju jednoduchsiu choreografiu, co vynahradzuju poriadnou porciou brutality. Väcsina z nich je nerealne predratovana. Ale je vtipne sledovat tlustocha Frosta ako predvadza salta a s nuncakmi je obratnejsi ako Bruce Lee. FInale mi tentoraz pripadalo strasne hlupe, ale aspon mu predchadza skvela bitka medzi Danielom Wu a Csokasom. Dalsiu seriu si urcite pozriem, ale dufam, ze zase zapracuju na bitkach. 6/10. _Prvá polovica tretej série:_ strašne pripomína druhú sériu. Na začiatku sa zase väčšina postáv rozdelí a ide si za svojím cieľom. Najzaujímavejšia je znova cesta Sunnyho a Bajieho. Kľudne by som privítal spin-of len s nimi ako putujú po tom divne štylizovanom svete a zažívajú jednu príhodu za druhou. Bitky barónov o moc ma už vôbec nezaujímali. Zmenilo sa len to, ze modrá armáda teraz nebojuje proti červenej, ale pre zmenu proti bielej. Akurát sa v deji objavil tajomný pútnik so svojou armádou, ktorý ma veľkolepý plán, ktorý môže znova zničiť svet? Kto vie. Ten pôvodný to už raz zničilo. A samozrejme, že všetko bude súvisieť so Sunnym. Čo sa týka výpravy, tak sa mi táto séria zdala ešte veľkolepejšia. Hromadné bitky sú krvavé. Duely predrátované. Ale stále sú bitky pre mňa prakticky jediným dôvodom, prečo seriál ďalej sledujem. Najviac sa mi páčila bitka na začiatku šiesteho dielu v ktorej Daniel Wu a Nick Frost vymlátia kopu zloduchov s minimom lán a maximálneho využitia vecí, ktoré majú po ruke. Strašne mi to pripomenulo komediálne bitky Jackieho Chana a Samma Hunga. Mal som pocit jak keby som sledoval znova ich dvoch. Takže super. Cliffhanger na konci ôsmeho dielu je dostatočne napínavý na to, aby som s napätím čakal ako to bude pokračovať. 5/10. _Prvá polovica druhej polovice tretej série (to je teda veta):_ ma vôbec nebavila. Zase sa tam nejaký čas mydlia pestrofarebný baróni. Potom čo bielych definitívne porazia, tak si konečne uvedomia, že musia spojiť sily proti démonickému pútnikovi, ktorý chce ovládnuť svet. A kto sa k nemu nepripojí a neprijme dar, tak chcípne. Takže sa väčšinu dielov všetky strany postupne dávajú dokopy, aby sa pripravili na veľkolepé finále. Hromadných krvavých bitiek je tu tentokrát požehnane. Bohužiaľ na úkor normálnych bitiek. Aj keď občas dôjde k nejakému duelu, tak už to sú totálne predrátované šialenosti. V predsposlednom diely Sunny s Bajiem vymlátia aspoň na chvíľu niekoľkých protivníkov v relatívne normálnej bitke, ktorá je akurát zrýchlovaná. Ale väčšina bitiek ma už nebavila. V posledných dieloch moju pozornosť držala aspoň celkom zaujímavá mytológia okolo pútnika, Sunnyho a jeho náhle sa objavenej sestry. Plus keď už som vedel, že to bude koniec seriálu, tak som tých pár dielov chcel doklepať a finálne rozuzlenie osudov jednotlivých postáv je uspokojujúce. Dokonca ma mrzel aj odchod niektorých postáv, ktoré som behom seriálu nemusel. A u iných som si to zase vychutnal. Záver zároveň ponúka aj dvierka pre prípadné pokračovanie, ale asi sa ho nikdy nedočkáme. Ale to nevadí. Táto séria je u mňa za 5/10 a celkovo dávam seriálu 6/10. Zo začiatku ponúkol famózne bitky a neskôr ma bavila hlavne dvojka Sunny a Bajie. Za jedno pozretie to stálo. Seriál má unikátnu atmosféru, ale potenciál tu bol oveľa väčší.(14.1.2016)

 • Ellmariachi
  *****

  První série na mě působila jako zjevení. Výborný akční seriál z post apo doby s nádechem samurajských hodnot, výbornými souboji a na vrch parádní postavy. Celá řada utekla jako voda a já slintal blahem a nadšením. Bavilo mě vše. Od přímočarosti, přes záporné postavy až po krvavé orgie s meči. 100 procent. Druhá série začala dobře, ale trošku zbytečně rozvětvovala děj. Jako jiné seriály se snažila přiblížit GoT a přidala spousty dialogů. Ty bohužel často vyšuměly do prázdna. Navíc děj si místy protiřečil a postavy se někdy chovaly dost divně. Každopádně si seriál dál držel kvalitu. 90 procent. Třetí řada už nepokrytě chystala epickou finální bitvu s epickým Poutníkem jako zápornou postavou. Bohužel se za mě jedná o krok mírně vedle. Natahovaný děj, nesympatický záporák a jeho odpudivá kněžka, uspěchané ukončení a totálně otevřený konec, stojí za tím, že je ve mě určitá pachuť. 75 procent Každopádně postavy z Into the Badlands a jejich osudy mi budou chybět a proto dám celkové hodnocení plné a 90 procent.(21.1.2016)

 • Morholt
  *****

  Tady je všechno, co člověk od postapokalyptického akčního thrilleru čeká a ještě řada věcí navíc. Bavil mě feudální svět ovládaný barony a jejich soukromými armádami cvičených zabijáků, líbily se mi špičkově secvičené souboje s prvky wuxia, fajn byl i nádech mysteriózna a konečně není co vytknout ani castingu, který mě v té záplavě pozitiv oslovil asi nejvíce. Jestliže bych mě vypíchnout alespoň dvě jména, tak by to byli samozřejmě nekompromisní velitel smrťácké armády Daniel Wu a pak Emily Beecham, která je nehorázně a nebezpečně sexy. Tak snad bude mít druhá řada víc dílů. Šest je na takovouhle bombu zoufale málo. 100%(22.12.2015)

 • Vessper
  ****

  Až na určité nelogické scény a mezery, kterých sice není moc, ale ani úplně málo, je to velmi zábavný a chytlavý seriál. Kéž by bylo více takových.(6.1.2016)

 • okkac
  ****

  Season 1: 75%. Je to opravdu velmi bizarní mix různých žánrů umístěné v postapokalyptické budoucnosti na jihovýchodě USA, jelikož tu máme otrokářské plantáže. Lidé se zřekli zbraní a tak tu máme vycvičené jednotky Clipperů zabíjejíci lidi pro svého barona. Baronů je více a každý obvhoduje s určitou komoditou, která na jeho území převládá. Clippers ovládají bojová umění, takže je tu velká příchuť Ásie. Tady lze vyzdvihnout, že souboje jsou opravdu velmi dobře a přehledně natočeny. Není to styl The Raid, ale právě asijských wire-fu,kdy použití drátů je někdy dost okaté. Ale žádne wuxia lítání to naštěstí není. K tomu trochu nadpřirozena a tajemné město někde za hranicemi Badlands. Jako upoutalo mne to chtěl bych vědět, jak se bude příběh vyvíjet dál. A těch soubojů by mohli ještě přidat. Season 2: 70% Máme 10 dílů, ale některé situace byly celkem natahované a sice dostaneme opět trošku více rozvíjení mytologie, tak mnoho otázek stále zůstává nezodpovězeno a něco i vyšumí do ztracena. Lance Henriksen se stejně jako v první sérii jen mihne. Souboje ale zůstávají na špici v seriálové tvorbě. Když se tvůrcům podaří udělat i kung fu mistra z Nicka Frosta a jeho postavou, aniž by to působilo směšně, tak smekám. Uvidíme co další série, už bych chtěl si užít opět víc tohoto světa.(25.12.2015)

<< předchozí 1 2 3 4
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace