Into the Badlands

• Česko Pustiny (neoficiální název) (více)
USA, (2015–2019), 22 h 26 min (Minutáž: 41–44 min)

Daniel Wu, Emily Beecham, Sarah Bolger, Orla Brady, Aramis Knight, Oliver Stark, Stephen Lang, Márton Csókás, Madeleine Mantock, Ellen Hollman, Edi Gathegi (více)

Série(3) / Epizody(32)

Suny je dobře trénovaný bojovník, který se rozhodl, že bude putovat nepokoji zmítanou zemí, ovládanou feudálními barony, společně s malým chlapcem. Jejich cílem je nalézt osvícení. (geklon)

numan

Milé překvapení - pokud snášíte kung fu a bojová umění. Šest dílů první série působí jako delikátní předkrm a příslib opravdu košaté post-apo ságy. Choreograficky silně vytuněné bitky jsou bohužel taky největší slabinou "Pustin". Hned v několika momentech úvodní hromadná póza baletní scény bojovníků silně připomíná pódiovou playbackovou show namátkou Řitny Spears nebo jiné Řihany - sbor baleťáků nastoupí na značky a ztuhne, ozvou se první tóny hitu (nebo spíš shitu :-) ) a všichni se ve stejný okamžik rozkašpárkují jako střelnicové figurky ve znělce Hříšných lidí města pražského. Touhle spartakiádou sice poněkud trpí věrohodnost příběhu, ale zase je to atraktivní čumenda - obzvlášť tam, kde díky speciálním efektům dostanou na prdel základní fyzické zákony. Dobrý příběh tak lehce dusí přehnaná stylizace. ()

slovan.mma

Absolutne nechapem aktualnych 77 percent. Mam taky pocit ze s vacsim poctom uzivatelov tejto stranky dostava uz naozaj punc stadovitosti. Uz sa mi to stalo v poslednej dobe xkrat, ze sa v podstate na hodnotenie na csfd neda spoliehat tak moc ako v minulosti, ked tu bolo menej ludi s vycibrenejsim vkusom. Tento serial je z hladiska scenara a dynamiky deja chaby primer, pekne akcne sceny a choreografie z neho 80 percentny serial nerobia.Ani nahodou. Po prvej serii som to prestal pozerat, dokonca v priebehu prvej serie. ()

RomanL

První série je jenom o matném nastínění hlavní zápletky, ale hlavně o seznamování se s prostředím a postavami, což může některé netrpělivé diváky lehce odradit, ale mě to jedině naladilo - a po shlédnutí druhé série mohu říci, že na to jdou dobře. Děj nabere na obrátkách od prvního dílu, a v podstatě se nezastaví až do konce, přičemž se nám začínají odhalovat tajemství, která byla dříve zmíněna. Co bude dál? Uvidíme, snad seriál zachová stoupající tendenci. Přičemž už ta první série u mě měla 4 a 1/2 hvězdičky. Jinak ta hodnocení "po 5 dílech" neberte vážně, tihle lidé to evidentně nechápou, pro ty jsou jiné seriály. ;-) Po třetí řadě čím dál tím lepší. ()

asdfasdf

!!!!!!! ASI TU BUDE PÁR SPOILERŮ A PÁR ÚVAH!!!!!! Právě jsem se dodíval na poslední díl 3 série, u kterého zůstal otevřený konec. Už jsem se začínal těšit na další sérii, ale v tom jsem si uvědomil, že jsem kdesi četl, že už 4. série nebude, že seriál zrušili. A říkám si cooo, proooč???? Doopravdy toto nesnáším, přece když vím, že na seriál nemám peníze, nebo jej musím prostě z nějakého důvodu ukončit, tak přece ten konec nějak zajímavě uzavřu, ano mohu si tam nechat nějaká malá zadní vrátka, kdyby se nakonec seriál podařilo vzkřísit, ale fakt nemůžu vystát, když to nechají tak volně otevřené!! (něco podobného jsem tento rok zažil také u Iron Fista). Minimálně ještě jedna epizoda by tady byla dobrá, aby se to nějak pořádně uzavřelo!! Na začátku seriálu jsem byl docela zmatený, nebylo tam podle mě dost dobře vysvětlené např.: co to vlastně Badlands je, kde se rozkládá, jaký je to vlastně svět atd. Ano, bylo tam sice na začátku takové malé povídání, ale to mě prostě nějak nestačilo. Až když jsem si pak přečetl pár článků, tak jsem konečně alespoň trošku pochopil co a jak. Celkově se to řekněme od 2. dílu 1. série rozjelo a začalo mě to celkem bavit. Příchod Bajiho v 2 sérii byl velkou výhodou, krásně to tam rozproudil. V první a druhé sérii se objevuje hlavní záporák, již jsem zapomněl jak se jmenuje, který byl fakt udělaný velmi dobře, řekl bych, že to byl dokonce nejlépe vymyšlený a zahraný záporák, kterého jsem kdy viděl (to jeho záporáctví se hlavně velice pěkně projevovalo v druhé sérii), mimochodem postava Pilgrama má k němu hodně daleko. Jinak další věc co se mě tam líbila, že vlastně některými chvilkami jsem ani nevěděl kdo je vlastně dobrý a kdo špatný a komu mám fandit. (toto se mě stalo snad poprvé u tohoto seriálu a teď něco podobného zažívám ve Hře o trůny - takže podle mě i něco takového naznačuje jistou kvalitu seriálu. Jinak, co se seriálu musí nutně pochválit, tak to jsou určitě bojové scény, ty mají výbornou choreografii, všechno je doopravdy velkolepé, někdy samozřejmě až moc - takže se to částmi zdá nereálné. Na některé pohyby se dalo časem zvyknout, ale některé fakt hodně divné byly fakt do očí bijící!! Dále jsou zde některé věci, které mě napadali v průběhu seriálu a nebyly tam buď vysvětleny nebo jsem jejich vysvětlení nepostřehl např. jak vlastně vznikl dar (mimochodem samotný dar mě dost připomíná schopnosti Iron Fista) - nemyslím teď jak se u člověka objeví - to tam je přenáší se dědičně, ale jak vlastně toto vzniklo na začátku?? To byla nějaká mutace u nějaké osoby a ta se začala postupně šířit nebo to bylo že nějací lidé experimentovali až vytvořili tady tuto mutaci - to by vysvětlovala vlastně svatyně nebo co to vlastně Pilgram našel. Ale to nás přivádí k další otázce, v jaké době se toto tedy odehrává, protože technologie a i třebas auta a tak jsou z doby něco jako dvacáté století, takže tehdy začaly ty války a pak se zrodilo Badlands?? Další co mně napadlo bylo, když se tedy dar přenáší dědičně, tak má to vliv třebas na sílu nebo tak, když oba rodiče mají dar, a když jej má jen jeden z nich, tak to dítě má pak sílu nějakou menší??? Když Baji dokázal stabilizovat např. tu zraněnou dívku nebo když uměl vypnout černooké, tak to přece v sobě musel mít nějaké jakože zbytky daru ne, jinak by to nedokázal, pokud ano, tak co všechno s tím ještě mohl dokázat, a to, že v sobě nějaké zbytky měl asi potvrzuje to když se schovával v té vaně před mnichy, kteří tam hledali s tím přístrojem, který zaznamenával dar. Další zajímavá věc, když tam jezdili někteří auty a motorkami, kde do nich brali benzin??? To Jako byly ještě nějaké zbytky od těch dávných dob a nebo se tam někde benzin vyráběl???. Další zajímavost je, že když na začátku M.K. se pořezal a dar se začal projevovat, tak ho neovládal prostě začal být agresivní atd. Pak ale ti, kteří přijali dar od Pilgrama, byli hned takový klidní a uměli se ovládat. Ano, nad seriálem mně to nutí přemýšlet, hledat tam zajímavosti, možná chyby atd. Nevím, jestli je to známka toho že seriál má nějaké díry neb je to známka toho, že mě seriál velmi zaujal. Na začátku jsem si myslel, že si konečně odpočinu od nějakých takových seriálů, kde je plno nějaké nepřirozené moci, pak jsem z rázu uvědomil, že mně to asi moc nevychází. Nakonec jsem ale rád, že jsem se na seriál dodíval. Sice mě po ohodnocení všech epizod vycházejí 4 hvězdičky, ale po pořádném uvážení toto nakonec přejdu a celkově seriálu udělím hvězd pět!! () (méně) (více)

Carlito1

Brutální brutálně dobrá řezačka. Nikdy jsem nebyl na filmy/seriály, ve kterých je velké zaměření na bojové umění, ale tady to obohatil příběh a zajímavé postavy takovým způsobem, že to musím doporučit všem, co tyhle bašty žerou. Velká škoda, že po třetí sérii byl seriál zrušen, protože měl opravdu co nabídnout. ()

Gagin

Po dlouhé době mě zase zaujal nějaký seriál. Našlapané bitky, opravdu velmi dobře udělané a krvavé. Příběh zajímavý a těším se vždy na další díl, což se u některých seriálů nedá říct. Takový mix několika seriálů a filmů posledních let (100, Hry o trůny, Teen Wolf, Maze Runner apod.) ()

kecal

Nechal sem se nalákat a údajně dobré bojové scény, ale nějak sem se jich nedočkal. Hned první byla vyloženě směšná, pak jsem téměř celý díl čekal na další a dočkal sem se lepšího průměru a sál nic, tak teda nevím no. Děj mezitím byl celkem nezajímavý a člověk co vymýšlel svět v kterém se to celé děje si taky moc práce nedal. Dám tři a to jen pouze proto, že jsem fanda fantasy. ()

Socirel

Něco pro milovníky přepálených, high jumpových asijských bojových sekvencí. Příběh jako takový dává v rámci možností smysl, sem tam nějaké intriky, sem tam nějaký zvrat. Zajímavý svět je ten Badlands, potenciál pro další rozvoj tady určitě je. ()

Bixbi

Seriál mě z počátku moc neoslovil, ale nakonec mě dostala skvělá choreografie a v celku dobře vykreslené postavy a takovýto svět budoucnosti, pro mě funguje stejně dobře jako v mad maxovi. Druhá série trochu přiostřila, přidala krev a akční scény, prozatím 3*. ()

stuj

Viděna jen 1. série. Seroš o matrix soubojích. Ty jsou sice hezky udělané, ale to je tak všechno. Příběh je bohužel nuda. Jít do dalších sérií by bylo plýtvání časem. ()

TaToten

Akože je to pekne spravený seriál, no nejak som sa nedokázal naladiť na ten svet. Je to post apo, ale zasa je tam aj mágia, vyzerá to ako rok 1700, ale zasa majú autá, ale len niekto... ()

stret

Kvalita. Tú podráža len dabing a titulky, ktoré zjavne zmäkčujú slovník ktorý do takého prostredia patrí a robí z divošských postáv expertov na slušnú spisovnú češtinu. Bije to do očí, je to nepatričné. Koniec druhej serie ma dorazil - stary psychotik s tumorom v mozgu tam vybuchal Sunnyho, nevadi ze je dva krat prepichnuty, cele to pohnojili a dostali sa do levelu tazkeho BECKA. V tretej serii nepokracujem. ()

Gomez518

Bylo tam spousta vizuálních chyb, kterých jsem si všiml i bez hledání. Ale obecně mě to bavilo dost, na ten rozpočet parádní podívaná. Strčí to do kapsy daleko rozpočtově "bohatší" seriály, vtáhlo mě to do děje. Jen škoda že neodklepli další série. Na mě dost otevřený konec a je mi to docela líto, uvítal bych další sérii. Snad se jí v budoucnu dočkám. ()

Addamsova rodina se vrátí

Addamsova rodina se vrátí

23.10.2020

Slavný režisér Tim Burton si poprvé v kariéře vyzkouší televizní tvorbu. A nevybral si k tomu žádný jiný projekt než kultovní Addamsovu rodinu. Nová verze seriálu z roku 1964, jenž se následně dočkal… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů