Epizody(12)

Jeoffrey

Takagi je zpět! A tím myslím hlavně to, že se vše začalo konečně během této sezóny někam hýbat, konečně pro mě začala fungovat romantika a já tak můžu říct, že jsem si třetí sezónu užil minimálně stejně dobře jako tu první. Ano, opět jsou tu nějaké výplňové díly, kdy máte dojem, že kromě již tolikrát viděného škádlení mezi hlavní dvojicí (a blbnutí trojice Jukari, Mina a Sanae) o nic nejde, ale jsou proloženy jinými, které vše nějak posunují dál. Konečně jsem viděl Nišikatu v pár situacích, kdy mi dělal radost, viděl jsem i Takagi v momentech, kdy už nebyla tak úplně pevně na koni a nečekaně působila ještě o kousek sympatičtěji. Už to prostě nebylo celé tak nucené, jednostranné a nudné v rámci synergie mezi hlavní dvojicí jako druhá série. Nejlepší části jsou tak konečně ty, kde dostává hlavní dvojice naplno prostor a které fungují jako hybatel celého příběhu (poznáte je i podle toho, že mají jednoduchý název, např. „Christmas“) a ty ostatní jsou jen jako ucházející vata na doplnění. Ale i mezi těmito ne tak podstatnými díly se našli některé, kde jsem objevil něco zajímavého a které se mi zapsali do paměti (nejlepší je rozhodně 8. díl a jeho čtyři různé pohledy na jednu a tu samou cestu). Stejně tak jsem si docela oblíbil dvojici Hamaguči a Hódžó, která mi přišla romanticky zajímavější a bližší než Nakai s Mano. Celkově jsem s třetí sezónou Takagi poměrně spokojený (7/10) a zvědavý na film, co jde do kin 10.6.2022. ()

Hees

Hlavný hrdinovia nám vyrástli a z nejakých detských hier sa stávajú hry plné romantiky a lásky. Nishikata je už na tom úplne inak ako predtým, už mu dokonca prestáva vadiť to, že Takagi stále vyhráva súťaže a dokonca aj tie, ktoré vymyslí on. Ehm treba poznamenať aj to, že Takagi si mení pravidlá tak ako sa jej zachce skoro pri každej malej súťaži. Tretia séria hlavne pôsobí viac ucelene a situácie na seba nadväzujú oveľa viac ako v predošlých sériách a to dokonca aj v scénach, kde nie sú prítomný hlavný hrdinovia. Nishikata sa zmenil, alebo jeho obraz sa zmenil na niekoho iného a trocha za tie predošlé série vyrástol čo je veľmi veľmi poznať. Čo je výborné v tretej sérii sa pridalo aj rozmýšľanie postáv a to hlavne takého charakteru : "Prečo som mal tieto pocity práve teraz" a postupné sebauvedomovanie koho milujú, alebo kto sa im páči. Pridaním ďalších párov, ktoré sú naozaj veľmi odlišné sa pridala aj zábava a už dokonca nenudila ani trojica dievčat, lebo ich umiestnenie krátkych príbehov jemne nadväzovalo do toho čo sa stalo v predošlých scénkach. Ja teda vidím aj významný posun v kvalite anime pre spomenuté skutočnosti, ale aj samozrejme preto, lebo začala fungovať romantická stránka anime a to výrazne. Netreba zabudnúť spomenúť, že v tomto anime je jasne vidieť ako a prečo dospievajú dievčatá skôr. ()