poster

Calling Dr. Death

Mysteriózní / Horor / Thriller

USA, 1943, 63 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Oktavianus
    ***

    Inner Sanctum Mystery 1. Ničím neurážející průměrná detektivka o záhadné vraždě. Bodík navíc si zaslouží jenom kvůli relativně nečekanému rozuzlení, kdo je vrahem, a za standardně dobrého Lona Chaneyho. Hypnóza prostě není právě vhodná hororová proprieta a rozuzlení pomocí hypnózy je více než nevěrohodné. Na rozjezd série dobré, ale osobně doufám, že další díly budou lepší.(12.2.2014)

  • liquido26
    ***

    V letech 1943 - 45 vyprodukovalo studio Universal několik levných béčkových hororů ze série Inner Sanctum Mystery. Ve všech z nich hrál hlavní roli Lon Chaney jr. V tomto snímku hraje doktora, který trpí výpadkem paměti a věří, že zabil vlastní ženu. Chaney podává sympatický výkon, i když nemůže moct překvapit. Nápad není špatný, do poslední chvíle mě to drželo v napětí, kdo je skutečným vrahem, ale jinak se nejedná o nic výjimečného. Celé se to odehrává v několika místnostech, chybí tomu jakákoliv výraznější nebo zapamatovatelná scéna a působí to prostě neslaně nemastně.(25.12.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace